Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Как може да се инсталира български на samsung gt-s5230w ?

bobia

Препоръчан отговор

Имам телефон samsung gt-s5230w wifi,купен е в Испания.Има много езициот западна Европа,но няма български.Искам да попитам как може да се сложи меню на български или руски,ако въобще е възможно.Живея в Испания.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Във сервиз.

Ти нали се сещаш, че в Испания е пълно със сервизи, слагащи българско меню ? и че ще му отрежат главата ??

Има начини, но не съм сигурен питащия доколко е решен да рискува (колко е опитен) да си пачне сам фърмуера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да,знам.В понеделник го разблокираха,но не могат да сложат език.Ходих на четири места и всичките казват,че е стар модел и затова не могат.Пращат ме в офиса на самсунг,ще потърся къде се намира и ще опитам.Но все пак искам да опитам сам,по точно внуками.Тои ми каза,че ако му кажат къде и как да се търси щял да го направи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване