Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Поправка на таблет Asus fonepad 7 k00е и miracast dongle

niki292002

Препоръчан отговор

Здравейте понеже преди време (5-6 месеца) си строших таблета (тъча) и като го занесох в сервиза ми казаха "скроманат" сума от 200 лв(не се сългасих и реших да изчакам цените да паднат

а искам да ползвам таблета като "конзола" с xbox контролера свързан чрез miracast към телевизора (трпбва ми miracast dngle защото телевизора е обикновен и има хдми порт)

Благодаря предварително ;)

П.П.Chromecast може ли да се ползва като miracast dongle ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти дефакто си строшил таблета и искаш някой да ти го направи 'без пари'. Направо си купи нов, хем ще е с гаранция 2 години.

П.П.- Един тъчскрийн (само) ще ти струва 130-150 лв.+ремонта и то ти излиза колкото са ти казали в сервиза, а друг е въпроса колко ядове ще береш с ремонтиран таблет. За тези пари които си приготвил няма да купиш нищо свястно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти дефакто си строшил таблета и искаш някой да ти го направи 'без пари'. Направо си купи нов, хем ще е с гаранция 2 години.

колко струва нов този модел (много ме кефи стереото)

и не искам без пари мога да си позвола до 100 лв(за поправак естественно)

а ако е скъп ремонта би ли ми препоръчал нещо от сорта на 250-300лв(на изплащане)

горе долу с тези характеристики и ако може с 8-9" екран

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване