Премини към съдържанието
WhiteHart

За какво си мислите къмто момента (уинтър едишън)

Препоръчан отговор

а, тя даскалицата фуча , фуча и си отиде. но мога да и занеса   бомбоните, ако много настояваш. :blink:

Белешкар съм ас, на мен ти ми писа шес, ти ще пиеш вино, ще миришеш букет и ще ядеш бумбони !!!

Пък оназ да фучи, като не мой да мисли

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

баси дежурството - в коридора съм нареди 4 носилки с инсулти, а вътре по стаите имам 6 човека+клошаря, заемащ едната стая.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

баси дежурството - в коридора съм нареди 4 носилки с инсулти, а вътре по стаите имам 6 човека+клошаря, заемащ едната стая.

Клошаря е най важен. Твориш добро. Другите са ти задължение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

+клошаря, заемащ едната стая.

Намери му работа и ше видиш как ще се изпари на секундата :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да бие инжекции !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ей ма, додох си :) Напазарувах мръвки от кланицата-вратни, рибица и бут свински, телешки изрезки и шол, козя плешка и овчи бут, взех и джигер, виме, шкембе както и торбичка свински момички..Сетне заредих брашно и мая.Видях компоти от ананас и взех едно стекче.Минах и през любимото си магазинче за алкохол и се запасих с водка, джин, уиски и ром. След тва през березката -хайверче, сиренца и кашкавал, сельодка маринована и пушена, едно друго мезе, дет идея си нямам кво е, ама ми го препоръчаха, бира "жигули" и закръглих с разни бонбонки...След тва на склада за бира, газирана вода, тоник и кола. Минах и през пазара и си купих лимони, портокалчета, кабасоан лук и една връзка праз. Заредих и цигари за един месец. Минах и през Зора, да си купя пекарната. По пътя спрях на Македонията, да хапна...Ся се докладвам, подредил всичко на мястото му - кое на рафта, кое в барчето, кое в хладилника, кое у фризера...

Ся паля една цигарка, си капна едно ромче с компот от ананас и ще разгледам упътването на пекарната...Ама да си почина малко...За упътването имах предвид, ромчето ще си го забъркам :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

той не може да мръдне ......

другите, дето само пият и просят са си заминали, като са се стоплили, но този си е за гледане човекът : раково болен, кахексия - едно от рака, и второ, защото не се е хранил нормално с месеци, живеейки в някакъв трабант на улицата.Кожа и кости е.Синът му и дъщеря му отдавна били в чужбина, жена му го изоставила , продала преди това апартамента и никой не знае къде се намира и дали е жива.

Не може да го изхвърля на улицата.В хосписите не го искат, защото те са частни и искат по 800 лв на месец, а той има единствено инвалидна пенсия от 150 лв. Та храним го и него, както предишните с каквото намерим от другите отделения и така.....

Лошото е, че заема една стая и няма къде да слагам другите хора, които искат да бъдат прегледани.Ето сега от затвора ми доведоха един, нагълтал лъжица и нож.В коридора съм наредил 4-те инсулта, в промивна зала е един труп, намерен на улицата от "бърза помощ" и чакам да видим къде ще го орпавим и него.В шока има една баба с инфаркт, една епилептичка с гърчове, в другата зала са ми двама с остра бъбречна недостатъчност, чакам да им стана изследванията, а отвън има цяла тумба придружители и се сърдят и викат.То не са псувани, клетви и заплахи с телевизия, не е чудо днес, баси и историята проклета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ех Док...и твойта не е лесна....Ама ти си оправно магаре, ша са справиш :yanim:

Аз започвам пробите. Зная от опит, че едва ли от първия път ще улуча точните пропорции, ама все трябва да се почне от някъде :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Белешкар съм ас, на мен ти ми писа шес, ти ще пиеш вино, ще миришеш букет и ще ядеш бумбони !!!

Пък оназ да фучи, като не мой да мисли

тъй ,тъй... натреси ме ,че пиша оценки в дневника. да ми излязат бомбоните и букетите и виното солени :blink:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Докато се ориентирам, докато поразгледам, докато попрочета тук там и ............ще да ме гонят от компа, ееееееееех ..........Здравейте, на сите миряни и нови и стари .........застудя и аз възнамерявам да .......поприсядам на раздумка ! Сега ставам, че ........изгоря ми зеуето ..... ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

тъй ,тъй... натреси ме ,че пиша оценки в дневника. да ми излязат бомбоните и букетите и виното солени :blink:

Ся туй истински случай. В гимназията, две съученички взеха дневника и отидоха в тоалетната да си пишат шестици. Обаче след тях в тоалетната влезе трета, без да знае каква е далаверата. И се връща в класната стая с облещени очи и разказва:

– Пък да видите, Пенка вътре в кабинката, а Ванчето стои отвън и и вика

– Пенке ма, тъй и тъй си вътре, а земи свърши и моята работа

Докато се ориентирам, докато поразгледам, докато попрочета тук там и ............ще да ме гонят от компа, ееееееееех ..........Здравейте, на сите миряни и нови и стари .........застудя и аз възнамерявам да .......поприсядам на раздумка ! Сега ставам, че ........изгоря ми зеуето ..... ;)

Изгори тенджура !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Точно. Добро утро!

Добро утро и от мен. Днес ще съботирам Понеделника. Ще се излежавам, все едно е Събота, а не Понеделник...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Щях да ходя на мач, ама реших да си пия водката и да си мезя сельодката в нас :) Чеки ся, да изнамеря някой стрийм из нета, че да го зяпам. beroe.gifberoe.gifberoe.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

.оле оле оле олеее само БЕРОЕ ,вийй сте нашата гордосттттт вий сте нашата любов оле оле оле оле само БЕРОЕ..beroe.gifberoe.gifberoe.gif

ГООООООООООООООООЛ beroe.gifberoe.gifberoe.gif  ЕЛИАААААААААААААААШ beroe.gifberoe.gifberoe.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ведра се е появила? :no-no:

седнах на дивана да си почета докато стане време да ходя да прибирам динозавър2 от даскало

даже седнах в единия край че да има място и за Бим

е, не

стои прав пред мен на килима, не ме гледа и скимти

така едно монотонничко си скимти "взе ми диванчетооооо, аз сега къде да си легнаааа, прав ли да стояяяя..."

казвам му "Бими, ела тук. Качи се."

Тцъ

не ме и поглежда

скимти

е, станах

седнах на стола

след пет минути /за да се увери че няма пак да ми щукне да му сядам на дивана/ се пльосна на дивана

аз пък сега ще отида и ще седна

да видим какво ще направи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

сега прочетох за  самозапалилата се жена днес.... стана ми тъжно :(

баси шибаната държава

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

баси шибаната държава

шибана е защото психичноболните се разкарват по улиците и се самоубиват публично, вместо да се провежда психотерапия с тях.

шибана е, и заради двете деца, помлени от мотоциклетист до детската градина, който е избягал, а децата са при мен - сега тъкмо ги изпратих по изследвания и снимки.

шибана е и заради клошарят, който си отглеждам

шибана е заради това, че шибани шибняци, като мен и теб се шибат в нея и я правят още по-шибана.

затова е шибана шибаната шибанярска Шибанария.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

шибана е защото психичноболните се разкарват по улиците и се самоубиват публично, вместо да се провежда психотерапия с тях.

шибана е, и заради двете деца, помлени от мотоциклетист до детската градина, който е избягал, а децата са при мен - сега тъкмо ги изпратих по изследвания и снимки.

шибана е и заради клошарят, който си отглеждам

шибана е заради това, че шибани шибняци, като мен и теб се шибат в нея и я правят още по-шибана.

затова е шибана шибаната шибанярска Шибанария.

психичноболни ли - всички луди там отиват пред президентството нали

я малко помисли и тогава говори

долу ръцете от тях

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Олеееееее...само БЕРОЕЕЕЕЕЕ, Олееееееееее, само БЕРОЕЕЕЕЕЕЕЕ beroe.gifberoe.gifberoe.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Шибана е, защото ние сме шибани, че търпим шибаняците!

толкоз една клечка не може да им се драсне нали

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Прав си ,Док, но това  не прави нещата по - малко тъжни..

и  все пак има и светулки, случват се  и хубави неща., по- често невидими, но ги има.

хайдич, стига с тая агресия.. ненужно е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Гост
    Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.