Премини към съдържанието
niki292002

Windows 7 и Windows 8.1 proffesional/10

Препоръчан отговор

Здравейте искам да инсталирам и 7-цата и 8.1 про или шиндошс 10

Но проблема е че ми изписва едно съобщение (след малко ще го снимам) и ми дава само да форматирам C: за да инсталирам там

Благодаря предварително ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вместо да правиш  тия шашкании  си инсталирай единия от всичките а другите ги разгледай на виртуалка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вместо да правиш  тия шашкании  си инсталирай единия от всичките а другите ги разгледай на виртуалка.

въпроса е че искам да сравна геймплея

на кое ще ми върви по-добре 7,8 или 10 :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На Windows 7 ще вървят нещата най-добре. Windows 8 все още има проблеми с драйверите и с определени игри, а за Windows 10 просто не желая да давам абсолютно никакъв коментар. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да се отвори някой спор сега дали наистина Windows 8 е по зле, но като цяло подкрепям мнението над мен, много неподготвена е windows 8 за белия свят дори и след 8.1. И моя съвет е да не си правиш експерименти на коя операционна система ще ти вървят по добре игрите защото съм имал случай след някой друг update да не мога да си пусна операционната система изобщо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такива теми са ми много интересни, едва ли ще има разлика при игрите. Юзър експириънса е друг въпрос

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мненията ви за Windows 8 върху лицензирана версия ли са?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз се чудя  какво общо има Windows и неговата версия с игрите ? Като нямаш процесор и видео читави игрите ще ти вървят на всичко зле.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows-а боклук, 7-8-10 се тая, като цяло >= 8 би трябвало да е много по-добре, directX 12 променя рендването изцяло и натоварването върху процесора е много по-малко като основните ресурсоемащи процеси са прехвърлени върху графичния процесор, но все пак говорим за М$. Всичко може да "засрано" типично в техен стил. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде видя игра която да ползва directX 12 . Игри дето го ползват ще има след най малко 12 месеца .Като спре Аеро и ефектите на 7-цата ще си играе пак със същите кадри и натоварване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да

става дума за лаптоп с ОЕМ лиценз за 8-цата

но ми стана малко тъпичка (липсваше ми 7) си преинсталирах с 7 (пиратската)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемите ги има дори и с лицензираната версия. А недай си боже да тръгнеш да правиш мрежи. Направо е чудесно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слагай седмица без притеснения аз до сега с седмица съм нямал никакви проблеми с игри . За осем не съм сигурен драйвърите са бъгнати там , 10 кво да го коментирам още е в ранен стадий на развитието и като се има предвид няма нито един драйвер за 10 .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз почти месец ползвах 8.1 и не останах доволен.Извинете ме,но програми които ползвам със 7-цата при 8.1 не работя коректно,не се разпознават драйвъри ,трагедия.От вчера пак съм със 7 и няма да мърдам от него.При геймплея разлика не съм усетил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Попринцип искам да направа dual boot защото с лаптопа си има ОЕМ лиценз за 8-цата :)

След 5 мин ще постна снимка на съобщението което ми излиза

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.