Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Програма за "маркиране на стоки"!

God_89

Препоръчан отговор

Здравейте колеги, 

Трябва ми софтуер за маркиране на стоки. Програмата ще се ползва за лична употреба и по скоро за водене на "разбита статистика" по отделно за всеки артикул. Всички сме виждали в кафенетата примерно как сервитьорката маркира на монитор (тъч скрийн), като на него отгоре в различни раздели (топли напитки, безалкохолни, алкохол... и т. н.) са предварително зададени наличните стоки и във всеки раздел има зададени артикули (примерно в "топли напитки" има кафе, чай...) без да се използва баркод четец. Та програмата която ми е нужна е нещо подобно. Няма да използвам баркод четци или касови апарати. Идеята е предварително да се зададат наличните артикули и цените им в определени раздели, след това с мишка да могат да се отварят разделите, да се маркират избраните стоки, в програмата да има опция за край на избирането и да показва общата сума. Освен това трябва да има опция за приключване на работния ден и след въвеждане на парола да покаже цялата сума на продажбите и от коя стока по колко броя са продадени! След което да се занули и да започне отново. Не е нужно да помни дни назад сумите или пък да могат да се вадят отчети и т.н. Както вече казах, няма да има касови апарати или да е нужно от нея да се принтират отчети и т.н.

Съвсем елементарна програма, която ще се използва за собствени нужди от собственик на каравана за контрол на работника. Моля, ако някой знае дори и по - сложна програма, с повече възможности (но притежаваща изброените по горе от мен) да пише.

Далеч съм от мисълта, че ще бъде безплатна, но най евтината подходяща за моите нужди, която намерих и е с още стотици опции е 200 лв. без ДДС, което сами разбирате, имайки предвид целта за която ще бъде използвана, цената ми е висока. Предварително ви Благодаря. Поздрави...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Mistral Software имат подобни програми за кафенета, хотели, ресторанти, магазини, складове и т.н. Не съм запознат по подробно, но виждам че в повечето магазини ползват техен софтуер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Stoyan Blagov
      Здравейте,сблъсках се със много досаден и изнервящ проблем при работата ми със моят лаптоп,а именно това,че не мога да работя с мишката като хората.
      Като отворя нов прозорец от декстопа,например “Моят компютър” и когато ми се отвори прозореца,след това като движа мишката в този прозорец не ми маркира нищо,а само движение на курсора,сменях USB слотове,но нищо не стана,проверих и за вируси,но такива не намерих!
      Най-странното е,че като натисна десен бутон на мишката тогава започва да маркира и вече може да кликна на нещо в прозореца,същото става и със тъчпада понякога,проверих всички драйвери,дори направих нова преинсталация с надеждата да се оправи проблема,но нищо не стана.
      Ако някой има идея и знае за някакви решения ще съм му много благодарен,защото всичко това ми лази по нервите
    • от loranst looa
      Здравейте от известено време се замислям за идеята да стартирам собствен малък бизнес искам да открия павилион за дюнери и палачинки и да назнача човек професионалист който да ги приготвя и продава знам че ще трябва да извадя един куп документи от различни държавни институции , но все пак искам да пробвам за това моля за насоки какви стъпки трябва да се предприемат . Освен това най- важното което ме интересува каква е приблизителната сума, която ще трябва да вложа за да стартирам това начинание и каква е възвръщаемостта в рамките на едни месец дали може да се избие направената инвестиция ? Или по точно ако мога да формулирам въпроса си като направим разбивка на разходите по кое колко ще трябва да инвестирам ? Друго нещо което ме интересува дали мога да кандидатствам по програма от еврофондовете за стартиране на малък и среден бизнес ? Моля ако някой има опит с точно този тип бизнес да сподели впечатленията си необходими са чисто практически съвети от хора които наистина са се занимавали с подобна дейност . Благодаря ! 
    • от loranst looa
      Здравейте искам да стартирам собствен бизнес с фирма ЕООД  по прочетох из Интернет доста неща но искам да попитам за следното нещо  ? Аз живея  в София , но тъй като имам лични ангажименти доста често се  налага да пътувам до Пловдив и бих искал да дам адрес седалище на фирмата  в Пловдив както и адрес на управлението на фирмата да бъде в Пловдив . Дружеството ще се занимава с дребна търговска дейност, та въпроса ми е мога ли да го регистрирам както си е реда с всички необходими документи в агенцията по вписванията в София  или трябва да задължително в Пловдив да го регистрирам .  
    • от Anastasia Petrova
      Здравейте искам да попитам отностно това как и къде онлайн мога да проверя за това дали една фирма  е реална или фантом . Или по просто казано ще се опитам на кратко да обясня . В началото на годината направих сериозна инвестиция закупих доста богат асортимент от домакински стоки и други подобни артикули с цел търгувия на дребно закупих ги като частно лице от фирма вносител заплатих солидна  сума за направената инвестиция получих касова бележка но искам да съм сигурна че това може да бъде доказано защото не бих желала да плащам ддс върху чужди приходи . Какво трябва да проверя булстата на фирмата седалището и и още какво . Моля за повече информация и съвети от хора които са се занимавали с подобни казуси . Благодаря .
    • от Ceco Skobara
      Значи примерно купувам количество 5000 EUR/USD на 1,19745 и маржина ми излиза 97,79 как се изчислява това ?

• Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване