Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

prestigio 4040 duo проблем смяна на езика

hristo58

Препоръчан отговор

Здравейте.Имам телефона отскоро,работеше доста прилично,но в деня,в който реших да сменя часа с един час назад,трябваше да превключа от менюто опцията за избор на език на английски или друг език,защото на Бг не ми даваше достъп за смяна.Направих смяната на часа и върнах езика на Бг и дотам,телефона замръзна на e Reader и стоя така повече от час.След като не се случи нищо през този час извадих батерията изчаках 5 минути,поставих я и включих телефона,пак стигна до e Reader и по-нататък нищо.Влезнах в рековери мод върнах го на фабрични настройки,телефона заработи,прехвърлих си контактите от гугълската поща,инсталирах си наново желаните приложения,но сега не иска да работи на Български език.След опит да сменя езика на бг изписва -системен пи спря да работи.Като го върна на друг език,предимно английски,работи нормално.С английския се справям добре,не че ми е нужно да е на бг,но от любопитство-има ли решение на проблема.Телефона беше рутнат преди да го върна на заводски настройки,версията е android 4.0.4
build number
PAP4040DUO.20130312.V1.0.14

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване