Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Samsung galaxy s2 plus - протектор

thegreatestt

Препоръчан отговор

Здравейте , закупих си онлайн Samsung galaxy s2 plus от онлайн магазина на Техномаркет , въпросът ми е дали някои знае телефонът има ли фабрично зелепен протектор върху него ,тъй като аз идея си нямам как мога да видя :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има протектор, но по-добре си вземете нов фабричния не е качествен

Благодаря за бързия отговор . А фабрично залепеният как да го махна ? до сега съм използвал обикновени ГСМ-и и не съм много наясно :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия отговор . А фабрично залепеният как да го махна ? до сега съм използвал обикновени ГСМ-и и не съм много наясно :D

Отиваш в някой гсм сервиз или магазин за аксесоари и гсм-и и купуваш протектор за твоят модел

Препоръчително е продавача да ти го сложи, той може :)

П.П.Един протектор струва около 10лв след като се надраска слагаш друг

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отиваш в някой гсм сервиз или магазин за аксесоари и гсм-и и купуваш протектор за твоят модел

Препоръчително е продавача да ти го сложи, той може :)

П.П.Един протектор струва около 10лв след като се надраска слагаш друг

В момента имам нов протектор ,но друг е въпросът ,че незнам как точно да сваля стария :Д

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване