Премини към съдържанието
Последвайте Kaldata.com в Google Новини за да научавате първи най-интересните новини! ×
  • Добре дошли!

    Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

    Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

     

Цветомузика на колони Logitech z506


Препоръчан отговор

Здравейте, искам да сложа диоди в тези колони (по 2 диода във малките колони и във субуфера около 3) а искам в буфера да светят само когато има бас

 

Благодаря предварително :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам въпрос

може ли да се сложи реле с което да се изключват светлините когато не искам да светят

 

също така какви материали ще ми трябват за направата

 

Благодаря! ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз в училище мисля да си направя нещо подобно: Платка със няколко диода + микрофон за ниско честотните честоти и тва да се захранва със батерия. Тази платка ще я сложа някъде в кутията на буфера така, че като има бас от дупката за въздух да свети :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

×
×
  • Добави ново...