Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с Prestigio 5044

Препоръчан отговор

Здравейте,

Преди 4 месеца си закупих Prestigio 5044  Duo и от две седмици ми прави все един и същи проблем - изгасва самия телефон и не иска да се включи по никакъв начин ( без да се стига до махане на батерията). Като го оставя за малко и след това си е включен и всичко си е добре. Има ли някой представа какво става ?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хард ресет (заводски настройки) има ли ефект ?

Е добре ако му направя хард ресет , то ще засегне ли SD картата ми и ще имам ли право да използвам гаранцията си след това? (малко ми е блондински въпроса :) )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е добре ако му направя хард ресет , то ще засегне ли SD картата ми и ще имам ли право да използвам гаранцията си след това? (малко ми е блондински въпроса :) )

Ами ако махнеш SD картата няма да се изтрият снимки, музики и такива .Та иначе всичко в самия телефон ще се изтрият снимки,музики ,без самите програми като Browser и такива .. Според мен проблема няма да се оправи по този начин но все пак пробвай. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изчети тази тема в андроидския форум и виж дали не е писал някой за този проблем.

Иначе гаранцията няма да си изгубиш с нулиране на апарата чрез хард ресет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако махнеш SD картата няма да се изтрият снимки, музики и такива .Та иначе всичко в самия телефон ще се изтрият снимки,музики ,без самите програми като Browser и такива .. Според мен проблема няма да се оправи по този начин но все пак пробвай. :)

Той се появява най-вече като го сложа с гърба да лежи ( ако ме разбираш) иначе рядко го прави. Но почти съм се наканила до сервиза да го занеса, само че имам леко одраскване на долната страна и ме притеснява да не ми зачетат гаранцията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

'Антония Костова' малко късно се включвам във форума, но веднага ти отговарям. Reset до фабрични настройки запазва гаранцията (на моя таблет има фабрично тази опция), но изтрива всичко без контактите (ако си синхронизирала). SD картата и да я вадиш или не-всичко ще ти се запази.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Преди 4 месеца си закупих Prestigio 5044  Duo и от две седмици ми прави все един и същи проблем - изгасва самия телефон и не иска да се включи по никакъв начин ( без да се стига до махане на батерията). Като го оставя за малко и след това си е включен и всичко си е добре. Има ли някой представа какво става ?!

Аз имам представа.

Купила си си боклук, а не свестен телефон.

Занеси го в магазина заедно с гаранционната карта и касовата бележка, да ти го пращат към сервиза.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам представа.

Купила си си боклук, а не свестен телефон.

Занеси го в магазина заедно с гаранционната карта и касовата бележка, да ти го пращат към сервиза.

Според мен не е боклук, просто съм изтеглила късата клечка с този телефон. Ще го занеса в сервиза направо :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха ,заради едно одраскване няма да ти "изгори" гаранцията :D

Та пробвай да го  върнеш до фабрични .Ако имаш важни неща на SD картата ,я премахни от самия телефон

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване