Гости G-YON

Лексиконче

368 мнения в тази тема

1. Истинско име/на: 2. Прякор/и: 3. Рождена дата: 4. Пол: 5. Опишете външния си вид: 6. Опишете характера си: 7. Какво не харесвате в себе си: 8. С какво образование сте: 9. Къде и какво работите/учите: 10. С какво се занимавате през свободното си време/имате ли хоби: 11. Правили ли сте секс/имате ли партньор/семейно положение: 12. Имате ли деца/бихте ли искали да имате: 13. Политически убеждения: 14. Религиозни убеждения: 15. Пробвали ли сте обикновени цигари/пушите ли: 16. Пиете ли: 17. Пробвали ли сте трева/пушите ли трева: 18. Пробвали ли сте някакъв вид наркотик: 19. Каква музика слушате: 20. Любими песни: 21. Какви филми гледате: 22. Любими филми: много 23. Какви книги четете: 24. Любими книги: 25. Какво е вашето компютърно ниво: 26. За какво използвате компютъра си: 27. Любим софтуер: 28. Какви езици за програмиране сте хващали: 29. За какво ви търсят най-често: 30. Какво най-много мразите: 31. Кога и как научихте за kaldata.com: 32. Какво ви харесва в сайта: 33. Какво не ви каресва в него: 34. Кога и защо влязохте във форума на kaldata: 35. Какво ви харесва във форума: 36. Какво не ви харесва в него

Редактирано от aaliyah_st (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Супер тема! Ех, детство, ще се разплача! Чакайте да избърша монитора, че се зацапа.....

1. Истинско име/на: Милен

2. Прякор/и: мими, миленски, Tragedy (понастоящем)

3. Рождена дата: 06.01.1981

4. Пол: неопределен (все ме обиждат с женски пол), иначе мъж (уж)

5. Опишете външния си вид: удобен за брулене на орехи

6. Опишете характера си: тъп като цяло стадо гъби, кух като градинска лейка

7. Какво не харесвате в себе си: това, че съм ламер

8. С какво образование сте: незавършено (почти като начално)

9. Къде и какво работите/учите: цъкам си по лаптопа и симулирам работа

10. С какво се занимавате през свободното си време/имате ли хоби: цъкам си по лаптопа и симулирам работа

11. Правили ли сте секс/имате ли партньор/семейно положение: да/да/не искам такова нещо

12. Имате ли деца/бихте ли искали да имате: не, засега не искам, аз съм достатъчен

13. Политически убеждения: против

14. Религиозни убеждения: вярвам по собствен начин в Бог

15. Пробвали ли сте обикновени цигари/пушите ли: само един път наргиле

16. Пиете ли: да - вода (и бира)

17. Пробвали ли сте трева/пушите ли трева: не, само градински чай

18. Пробвали ли сте някакъв вид наркотик: да - mireto и съм пристрастен

19. Каква музика слушате: Gothic

20. Любими песни: Black As The Devil Painteeth, And When He Falleth

21. Какви филми гледате: ами гледам почти всичко (маниак съм)

22. Любими филми: много (Играта, Лице назаем, Седем)

23. Какви книги четете: Стивън Кинг, Том Кланси

24. Любими книги: Силмарилион, Гняв, Дългата разходка

25. Какво е вашето компютърно ниво: 1 херц (т.е. 1 такт в секунда)

26. За какво използвате компютъра си: за всичко

27. Любим софтуер: Total Commander

28. Какви езици за програмиране сте хващали: Basic, TP6, Visual Basic 6, Delphi 4, C++, Action Script, Java, PHP, SQL, HTML (баси хваленето)

29. За какво ви търсят най-често: да оправям компютри, да пием бира след като помогна

30. Какво най-много мразите: Хората да ми казват, че знаят повече за мен, от мен самия

31. Кога и как научихте за kaldata.com: от едно търсене в Гугъл

32. Какво ви харесва в сайта: Структурата, новините, екипа

33. Какво не ви каресва в него: Знам че е трудно, но обновяване на секциите

34. Кога и защо влязохте във форума на kaldata: на 30 Август 2004, за да споделя мнението и опита си

35. Какво ви харесва във форума: Екипа и потребителите, отзивчивостта

36. Какво не ви каресва в него: понякога се появява озлобление и губя интерес към целия сайт

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

1. Истинско име/на:Стела Бозурова

2. Прякор/и:Али,aaliyah_st,DarkSteel/DarkStell

3. Рождена дата:08.08.1990

4. Пол:женски

5. Опишете външния си вид:ами къса,тъмна коса(на която и предстой да ходи на фризьор),кафеви очи,средно-голяма долна устна :)

6. Опишете характера си:странна птица(Това е определението,което ми даде психолошката на новото училище,задължително всеки клас има час при нея)

7. Какво не харесвате в себе си:Когато се налага не мога да съм лоша и прощавам бързо

8. С какво образование сте:в момента уча и засега съм с основно до 7кл.

9. Къде и какво работите/учите:уча в Национална Гимназия по хуманитарни науки и изкуства "Константин Преславски"-гр.Варна

10. С какво се занимавате през свободното си време/имате ли хоби:излизам с приятели,ходя на кино,слушам музика и стоя през пс-то!!!А хобито ми е да събирам различни изрески в една тетрадка,животните и други!!!

11. Правили ли сте секс/имате ли партньор/семейно положение:Да,правила съм секс/В момента Не/неомъжена и Слава Богу ;)!!!

12. Имате ли деца/бихте ли искали да имате:Не,нямам/Искам да имам 1 мое и 1 осиновено!!!

13. Политически убеждения:Не се интересувам от политика

14. Религиозни убеждения:Нямам

15. Пробвали ли сте обикновени цигари/пушите ли:Пробвала съм/Да

16. Пиете ли:Да,вода,мляко с какао,кафе, и алкохол ;)

17. Пробвали ли сте трева/пушите ли трева:Пробвала съм/НЕ!

18. Пробвали ли сте някакъв вид наркотик:Не!!!

19. Каква музика слушате:Метъл(главно),но по принцип мога да слушам всичко

20. Любими песни:Evanescence-Going Under,My Immortal,Aaliyah-I care for you,Savage Garden-To the moon & Back и много други

21. Какви филми гледате:фантастика,ужаси

22. Любими филми:Животът е Прекрасен,Шоколад,ВнП,21 Грама,Предизвестена смърт

23. Какви книги четете:Всякакви

24. Любими книги:ВнП,Силмарилион,Морт,Шоколад,Като гореща вода за Шоколад,много са

25. Какво е вашето компютърно ниво:Средно,моментът да ме питате какво правя тук!!!

26. За какво използвате компютъра си:Работа,Комуникация,Разлечение

27. Любим софтуер:Opera,BSplayer,ICQ PRO

28. Какви езици за програмиране сте хващали:ами...не знам...много има за мислене,а нещо в този час не ми се отдава ;)

29. За какво ви търсят най-често:За кафета,да си излеят душата пред мен,за един риятелски разговор,домашни,някакъв компютърен проблем и т.н.

30. Какво най-много мразите:Лъжата,Едно момиче(трудно я понасям) и това е!!!

31. Кога и как научихте за kaldata.com:Ами в деня на регистрацията ми,не помня как попаднах тук!!!

32. Какво ви харесва в сайта:Всичко ми харесва!!!

33. Какво не ви каресва в него:Няма нещо,което да не ми хареса

34. Кога и защо влязохте във форума на kaldata:В деня на регистрацията си,първо влязох тук,след това в самият сайт ;)

35. Какво ви харесва във форума:Отговорът е същия като на въпрос 32!!!

36. Какво не ви каресва в него:Ако имаше нещо,което да не ми харесва-нямаше да съм тук!!!

37. Тук можете да си зададете въпрос/и (които аз съм пропуснал) и да си отговорите.Мразя да задавам въпроси и да си отговарям сама на тях,така че...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Deleted.

Редактирано от nofear (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

1. Истинско име/на: Мария Георгиева - ама колко ми е рядко срещано името, а

2. Прякор/и: mireto

3. Рождена дата: 01.04.1981 - деня на лъжата и шегата; някой бая се е пошегувал с майка ми

4. Пол: жена съм!!!

5. Опишете външния си вид: 1.60 съм висока, 62.5 килограма, късо подстригана, със стърчаща оранжева коса, обица на нослето, ама съм чаровна, стига да нямам обичайните обриви :) чак се притесних какво въображиние имам

6. Опишете характера си: мила, добра и отзивчива .

7. Какво не харесвате в себе си: че искам много, ама понякога не ми стиска ;)

8. С какво образование сте: един стар лаф е за тук: "две висши, тясна специализация и дъъъъълъг стаж"

9. Къде и какво работите/учите: в една фирма дето прави кроасани.

10. С какво се занимавате през свободното си време/имате ли хоби: ами в свободното си време правя най вече НИЩО, май, май, а хоби никога не съм имала, бързо ми минава ентусизъма

11. Правили ли сте секс/имате ли партньор/семейно положение: правила съм, ама не скоро :eek /той ме има ;) /малка съм за женене .

12. Имате ли деца/бихте ли искали да имате: Нямам/когато порастна за да се грижа за тях, искам 3 - две момченца и едно момиченце ;) .

13. Политически убеждения: Уффффф

14. Религиозни убеждения: Вярвам в Бог по мой начин, вярвам най-вече в доброто

15. Пробвали ли сте обикновени цигари/пушите ли: Да/Вече не

16. Пиете ли: Да

17. Пробвали ли сте трева/пушите ли трева: ---/Не

18. Пробвали ли сте някакъв вид наркотик: НЕ!

19. Каква музика слушате: Хубава.

20. Любими песни: ами не се сещам точно в този миг, сори

21. Какви филми гледате: Почти всичко, което ми кажат че си заслужава да бъде видяно, дори и да е загуба на време

22. Любими филми: Много са, а наистина не ми се мисли в момента, трудно ми е

23. Какви книги четете: На последък никакви, прогресивно затъпявам, иначе психологията ме влече (ше).

24. Любими книги: Много са

25. Какво е вашето компютърно ниво: това е неудобен въпрос Публикувано изображение

26. За какво използвате компютъра си: - работа, музика, удоволствие, чат, цъкане

27. Любим софтуер:е и идея си нямам какво ме питате ;).

28. Какви езици за програмиране сте хващали: - никакви

29. За какво ви търсят най-често:за съвети, за компания, за лафче, за бира, за скара......

30. Какво най-много мразите: Лицемерието, злобата, напрежението което тези неща пораждат; мразя, когато хората се поддават на тъмните си слабости и не се борят с тях; мразя и да мразя .

31. Кога и как научихте за kaldata.com: - един ден преди да се регистрирам във форума, когато Трагедията ми се похвали какво е написал по една тема (няма да ви кажа коя, ама я помня) ;)

32. Какво ви харесва в сайта:- организираността му.

33. Какво не ви каресва в него: ами не знам.

34. Кога и защо влязохте във форума на kaldata:ами нали ви казах.

35. Какво ви харесва във форума:какво ми е трябва съм си го намирала, ако не винаги се намира кой да питаш.

36. Какво не ви харесва в него: дребнавото поведение, което понякога се прокрадва

37. Тук можете да си зададете въпрос/и (които аз съм пропуснал) и да си отговорите. - Почувствах се като на интервю за работа!!!!!

Редактирано от mireto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

1. Истинско име/на: Иванка Димитрова

2. Прякор/и: Vanina,Vankata,Varvarinata

3. Рождена дата: 24.01

4. Пол: Жена

5. Опишете външния си вид: чаровно усмивкораздаващо се младо девойче (все още) :baby

6. Опишете характера си: директна, искренна, веселячка и понякога много отплесната

7. Какво не харесвате в себе си: че някой път съм толкова отплесната, че мога да се гръмна(ако не забравя)

8. С какво образование сте: средно-специялно и с изгледи за висше тази година

9. Къде и какво работите/учите: Учех в ТУ-Варна, работя като графичен дизайнер в рекламна агенция.

10. С какво се занимавате през свободното си време/имате ли хоби: Обичам да чета книги, рисувам, или се разхождам на чист въздух...но в момента точно в свободното си време главно си подготвям дипломната работа...Публикувано изображение

11. Правили ли сте секс/имате ли партньор/семейно положение: Да, неомъжена, имам партньор от мъжки пол ;)

12. Имате ли деца/бихте ли искали да имате: Не все още, естественно че искам да имам, кога обаче незнам не му е дошло времето.

13. Политически убеждения: Оооо нямам такива

14. Религиозни убеждения: Християнка

15. Пробвали ли сте обикновени цигари/пушите ли: Да пуша си ги все още

16. Пиете ли: Да в умерени количества

17. Пробвали ли сте трева/пушите ли трева: Да, пробвала съм и това ми беше първият и последен път

18. Пробвали ли сте някакъв вид наркотик: НЕ

19. Каква музика слушате: Всякаква зависи от настроението ми

20. Любими песни: любими има доста, едни от тях са парчета на Лайнъл Ричи, Шер, Шаде и много други.

21. Какви филми гледате: Трилърчета, филми който те карат да се замислиш и те държат под напрежение.

22. Любими филми: Мълчанието на агнетата, Седем, Мръсни танци, Кънки с остър връх ми беше много любим...

23. Какви книги четете: Ами различни, в момента чета две Вечната Амбър и професионален дизайн в рекламата.

24. Любими книги: Мъртвата зона - Стивън Кинг

25. Какво е вашето компютърно ниво: Ами задаволително за момента

26. За какво използвате компютъра си: работа, музика и блабла много други неща

27. Любим софтуер: Оо това е труден въпрос засега е 3dmax, все още ми е интересен затова май

28. Какви езици за програмиране сте хващали: За кое да ги хвана? ;)

29. За какво ви търсят най-често: ами търсят ме за кражби, сексуален тормоз...две три убийства...хихихи шигитка ами за разговори "за по чашка" както се казва и така!

30. Какво най-много мразите: Мразя това е силна дума, но мога да кажа че мразя мудноста, лъжата, също така да ям лапад :)

31. Кога и как научихте за kaldata.com: Ами от ровех се в датата и ко цъкнах и опаа kaldata.com стана ми интересно и ето ме на вече съм постоянен потребител

32. Какво ви харесва в сайта: Хареса ми отношението на хората във форумите, хора които са доста под годините ми очудиха на трезвия не"пуберски" начин на разсъждение това ми направи впечатление в началото а сега вече много повече неща, получаваш точна информация за много неща, създаваш си приятели...и прочие и прочие

33. Какво не ви харесва в него: амии май няма нещо което не ми харесва засега пък ша видим по нататък

34. Кога и защо влязохте във форума на kaldata: Ами аз направо във форума влязох да ви кажа ;) след това на изкурзия да разгледам калдата ама главно във форума се задържам!

35. Какво ви харесва във форума: Ами аз вече споменах харесват ми хората който "членуват"

36. Какво не ви харесва в него: Ами някой темите се отплесват в друга посока

37. Тук можете да си зададете въпрос/и (които аз съм пропуснал) и да си отговорите.

Колко души агитирахте да се "абонират" в kaldata? Аз със сигорност двама и съм доволна от факта ;)

Редактирано от Tragedy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

1. Истинско име/на: Десислава

2. Прякор/и: Destiny

3. Рождена дата: 30.04.1981 г.

4. Пол: женски

5. Опишете външния си вид: височина - 1.64, дълга тъмна коса, зелени очи, общо взето май не е нищо особено :)

6. Опишете характера си: добричка съм, романтичен човек, много емоционална, понякога много се изнервям

7. Какво не харесвате в себе си: много съм доверчива

8. С какво образование сте: висше, сега уча за магистър

9. Къде и какво работите/учите: работя в рекламна агенция във Варна, уча Реклама и връзки с обществеността в Икономически университет - Варна

10. С какво се занимавате през свободното си време/имате ли хоби: обичам да карам колело и да майсторя разни неща, да танцувам и да пея

11. Правили ли сте секс/имате ли партньор/семейно положение: да/да/неомъжена

12. Имате ли деца/бихте ли искали да имате: не/искам, но след известно време

13. Политически убеждения: не ми се коментират

14. Религиозни убеждения: вярвам в съществуването на висша сила, независимо кой как я нарича

15. Пробвали ли сте обикновени цигари/пушите ли: никога не съм палила цигара, дори не знам как - съответно не пуша

16. Пиете ли: да

17. Пробвали ли сте трева/пушите ли трева: не/не

18. Пробвали ли сте някакъв вид наркотик: не

19. Каква музика слушате: каквато ми хареса, много разнообразна

20. Любими песни: All Cried Out, The Power... трудна работа - много са

21. Какви филми гледате: само фантастика не обичам много

22. Любими филми: Dirty Dancing, Dance With Me, Ice Cold, Coyote Ugly и други

23. Какви книги четете: свързани с рекламата, свързани с диви животни и акули

24. Любими книги: "Човекоядците от Кумаон", "Зъбите на смъртта"

25. Какво е вашето компютърно ниво: има още да уча

26. За какво използвате компютъра си: за работа, за комуникация, за забавление и мноооого други неща

27. Любим софтуер: не мога да си избера Публикувано изображение

28. Какви езици за програмиране сте хващали: Pascal аххахаххахаааа

29. За какво ви търсят най-често: за всичко

30. Какво най-много мразите: кюфтета със сос и да ме лъжат

31. Кога и как научихте за kaldata.com: през Октомври 2004 г. varvarinata ме информира за съществуването на този феномен

32. Какво ви харесва в сайта: всичко

33. Какво не ви харесва в него: харесва си ми

34. Кога и защо влязохте във форума на kaldata: на 24 Октомври 2004 г., стори ми се готино

35. Какво ви харесва във форума: сладурите и всичко останало

36. Какво не ви харесва в него: някой хора пишат с грешки, но за това не е виновен форумът :eek

Редактирано от Destiny (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

1. Истинско име/на: Любомир

2. Прякор/и: дъмбо

3. Рождена дата: 14.03

4. Пол: Мъж

5. Опишете външния си вид: висок 175 коса:на кичури

6. Опишете характера си: много труден

7. Какво не харесвате в себе си: характера си

8. С какво образование сте: средно

9. Къде и какво работите/учите: уча в ПМГ

10. С какво се занимавате през свободното си време/имате ли хоби: Играя на компютара

11. Правили ли сте секс/имате ли партньор/семейно положение: да и то не веднъж но си нямам гадже в момента

12. Имате ли деца/бихте ли искали да имате: искам но само 2 момче и момиче

13. Политически убеждения: господ да ни помага

14. Религиозни убеждения: НМ

15. Пробвали ли сте обикновени цигари/пушите ли: не

16. Пиете ли: не

17. Пробвали ли сте трева/пушите ли трева: пробвал съм веднъж

18. Пробвали ли сте някакъв вид наркотик: трева това се води наркотик

19. Каква музика слушате: черно R&B

20. Любими песни: нямам

21. Какви филми гледате: екшани комедии

22. Любими филми: van helzing

23. Какви книги четете: не чета :P

24. Любими книги:----

25. Какво е вашето компютърно ниво: горе доло добър бива ме

26. За какво използвате компютъра си: за всичко

27. Любим софтуер: ХР

28. Какви езици за програмиране сте хващали: HTML TCL KOP

29. За какво ви търсят най-често: да ходим на кафе

30. Какво най-много мразите: лажата

31. Кога и как научихте за kaldata.com: ами преди месец от един приятел

32. Какво ви харесва в сайта: всичко

33. Какво не ви каресва в него: всичко ми харесва

34. Кога и защо влязохте във форума на kaldata: за да разгледам

35. Какво ви харесва във форума: темите

36. Какво не ви каресва в него: някой потребители които не разбират нищо и слагат абсурдни теми

37. Тук можете да си зададете въпрос/и (които аз съм пропуснал) и да си отговорите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

1. Истинско име/на: Ради

2. Прякор/и: само този с който съм регистриран тук - Stalik

3. Рождена дата: 14.07.ха познайте коя година...

4. Пол: силният (онзи с реброто...)

5. Опишете външния си вид: един такъв, тъповат, кльощав, със зловещ блясък в погледа, кестенява и вечно не както искам седяща коса... Бе не съм с най-приятния външен вид. :P (имам снимка в профила)

6. Опишете характера си: еми като всеки зодия Рак - обикновено съм малко стеснителен и плах, но като се почувствам сред приятели подлудявам всички. Имам богата фантазия. Стремя се дори и в най-гадното нещо да намеря светлата страна. Изкуствата са ми слабост. По мое мнение съм истински предан на приятелите си. Малко повече алтруист отколкото егоист. Философски настроена личност... Малко досаден мога да бъда. Абе странна птица. Публикувано изображение

7. Какво не харесвате в себе си: телесложението, мързела, хаотичността с която подреждам всичко около себе си. Но все пак това си е моя стил. Често се захващам със сто неща наведнъж, като рано или късно ги зарязвам всичките.

8. С какво образование сте: основно.

9. Къде и какво работите/учите: Уча в І СОУ "Пенчо Славейков" в София, специалност английски и иконопис.

10. С какво се занимавате през свободното си време/имате ли хоби: ровя се в нета (то това май не ми е вече хоби, а основно занимание), рисувам на компютъра, чета.

11. Правили ли сте секс/имате ли партньор/семейно положение: Да, пръвил съм/да, имам/ми свободен.

12. Имате ли деца/бихте ли искали да имате: нямам и искам да имам някой ден.

13. Политически убеждения: правилните

14. Религиозни убеждения: по-абстрактни и широкоспектърни отколкото могат повечето от вас да си представят

15. Пробвали ли сте обикновени цигари/пушите ли: пробвал съм и никога няма да пропуша

16. Пиете ли: много рядко, само на купон

17. Пробвали ли сте трева/пушите ли трева: пробвал съм, не пуша, нямам и желанието

18. Пробвали ли сте някакъв вид наркотик: Кока-кола, много.

19. Каква музика слушате: по-добре щеше да е "Каква не слушате". Аз не слушам рап, хип-хоп, метъл, хард рок, ска и още няколко неща дето не им знам и имената.

20. Любими песни: при мен такова животно нема. Основната ми листа в Winamp дето всяка вечер я слушам (не цялата де) е от 1246 песни, като за една трета от тях мога да кажа че ги обожавам, още една трета че са страшни, а останалите - че ми харесват доста. Това е основната ми плейлиста.

21. Какви филми гледате: каквито паднат

22. Любими филми: нищо определено... Например сериала "Фарскейп" от където е и прякора ми Stalik (само дето там не се произнася така), "Сестра Акт", "Луда надпревара"; серията филми за д-р Ханибал Лектър - "Червеният дракон", "Мълчанието на агнетата", "Ханибал"; и много други...

23. Какви книги четете: мааалко фентъзи (всъщност само Толкин), трудове за историята на изкуството и литературата, енциклопедий, езотерика и съвсем малко окултизъм (не се шашкайте от последното).

24. Любими книги: "Силмарилион", "Властелинът на пръстените", "Хобит", "Пипи дългото чорапче", "Упражнения по стил" и ред други.

25. Какво е вашето компютърно ниво: по тукашните критерий - малко под минималното :P

26. За какво използвате компютъра си: много неща. Само не и за хладилник, печка или миксер.

27. Любим софтуер: Mozilla Firefox, WinXP Manager, CCleaner, Diskeeper Pro, Microsoft AntiSpyware, Photoshop, PhotoImpact, CorelDRAW, Flash MX, Subtitle Workshop, Yahoo! Messenger...

28. Какви езици за програмиране сте хващали: засега никакви.

29. За какво ви търсят най-често: за да си излеят мъките на рамото ми. Все пак съм Рак, това ми е работата...

30. Какво най-много мразите: лицемерието, себелюбието, зависта и ненависта

31. Кога и как научихте за kaldata.com: научих преди около 3 месеца от създателя й.

32. Какво ви харесва в сайта: не ми се пише толкова много

33. Какво не ви каресва в него: най-напред логото. Иде ми да си изгриза крайниците като го видя.

34. Кога и защо влязохте във форума на kaldata: Доста след като почнах редовно да посещавам сайта. Влязох защото бях убеден че ще ми хареса :P

35. Какво ви харесва във форума: хората които го посещават. До един сте THE BEST

36. Какво не ви харесва в него: не съм претенциозен :P

37. Тук можете да си зададете въпрос/и (които аз съм пропуснал) и да си отговорите. -- Ми по принцип аз често си говоря сам, така че въпроси отдавна нямам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

1. Истинско име: Павел

2. Прякор: chenkete, паца, павката

3. Рождена дата: 29.04.1981

4. Пол: мъжки

5. Опишете външния си вид: Наличие на коса, 1.73 висок, очи - странни, килограми - достатъчно. Общо взето странна работа.

6. Опишете характера си: Труден човек съм. Спазвам си моите собствени принципи. Добричък съм с хората

7. Какво не харесвате в себе си: Много неща. Напреимер ината си

8. С какво образование сте: инж.

9. Къде и какво работите/учите: работя в ТВ сервиз / май вече не уча

10. С какво се занимавате през свободното си време/имате ли хоби: свободно време = ПС = работа

11. Правили ли сте секс/имате ли партньор/семейно положение: Да / НЕ / НЕ

12. Имате ли деца/бихте ли искали да имате: Нямам, но искам да имам цели две

13. Политически убеждения: нямам

14. Религиозни убеждения: не вярвам в никой и в нищо освен в ръцете си

15. Пробвали ли сте обикновени цигари/пушите ли: пробвал съм, не пуша (димът ми пречи)

16. Пиете ли: ДА

17. Пробвали ли сте трева/пушите ли трева: Да / Не!

8. Пробвали ли сте някакъв вид наркотик: НЕ

19. Каква музика слушате: различна от чалга и рап

20. Любими песни: много са

21. Какви филми гледате: всичко без сапунки

22. Любими филми: нямам

23. Какви книги четете: рядко чета, но когато го правя е техническа литература

24. Любими книги: полу проводникова техника на Атанас Шишков

25. Какво е вашето компютърно ниво: знам как се пуска машината

26. За какво използвате компютъра си: за работа и удоволствие

27. Любим софтуер: Total Commander, Nero и др.

28. Какви езици за програмиране сте хващали: малко PHP но програмирането ми е тъмна индия

29. За какво ви търсят най-често: за помощ, за парти, за работа и за какво ли не

30. Какво най-много мразите: Мразя някой да се лигави. Мразя надути малоумници. Мразя мизерията в която живеем. Мразя много неща, но се свиква.

31. Кога и как научихте за kaldata.com: Не помня кога, но помня от кой. Един вискок младеж зовящ себе си Tragedy.

32. Какво ви харесва в сайта: готин е

33. Какво не ви каресва в него: без отговор

34. Кога и защо влязохте във форума на kaldata: Не помня кога влязох, а ме мързи да погледна.

35. Какво ви харесва във форума: Хората тук са много готини

36. Какво не ви харесва в него: Труден отговор. Форумчето си е супер

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

1. Истинско име/на: Калин

2. Прякор/и: kal - другите ще ги запазя в тайна

3. Рождена дата: 19.05.1977

4. Пол: мъжки

5. Опишете външния си вид: 177/59 черна, черни

6. Опишете характера си: спокоен с огоромно чувство за хумор и много добър когато са добри към мен и много лош когато са лоши с мен

7. Какво не харесвате в себе си: ужасната си диерктност .. понякога е по - добре да премълчавам някои неща, но не мога

8. С какво образование сте: скоро вишист

9. Къде и какво работите/учите: компютърен сервиз / икономика

10. С какво се занимавате през свободното си време/имате ли хоби: то се вижда с какво се занимавам в свободното си време :)

11. Правили ли сте секс/имате ли партньор/семейно положение: да/ имам и съм ужасно влюбен/ неженен

12. Имате ли деца/бихте ли искали да имате: не / разбира се, че искам

13. Политически убеждения: тази тема не ме вълнува

14. Религиозни убеждения: вярвам, че има нещо но то определено не е това в което ни убеждава една институця за която е по важна продажбата на свещи а не нашата болка

15. Пробвали ли сте обикновени цигари/пушите ли: да / отказах ги

17. Пробвали ли сте трева/пушите ли трева: да / отдавна не

18. Пробвали ли сте някакъв вид наркотик: да

19. Каква музика слушате: всичко което ми харесва

20. Любими песни: не ми се пише толкова

21. Какви филми гледате: нямам време за това напоследък

22. Любими филми: Криминале

23. Какви книги четете: криминални романи

24. Любими книги: цялата поредица за Аресен Люпен

25. Какво е вашето компютърно ниво: справям се ;)

26. За какво използвате компютъра си: за развлечение и като начин на живот

27. Любим софтуер: WinAmp, ICQ, WinMX, Thunderbird, Spybot S&D, FlashGet и много други

28. Какви езици за програмиране сте хващали: какво ли не вече

29. За какво ви търсят най-често: за безплатни услуги

30. Какво най-много мразите: глупостта .. полудявам когато ми се налага да общувам с хора които трудно ме разбират

31. Кога и как научихте за kaldata.com: :)))) този въпрос не е предназначен за мен

32. Какво ви харесва в сайта: без коментар

33. Какво не ви каресва в него: има какво да се желае

34. Кога и защо влязохте във форума на kaldata: на 14.09.2003г. за да го създам ;)

35. Какво ви харесва във форума: има малко дизайнерски проблеми които очакват внимание

36. Какво не ви харесва в него: няма да отговарям защото съм пристрастен ;)

37. Тук можете да си зададете въпрос/и (които аз съм пропуснал) и да си отговорите. Кога най - после ще ти писне и ще зарежеш всичко: всеки ден търся отговор на този въпрос

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

1. Истинско име/на: Антон Добрев

2. Прякор/и: Аirfen,Tонич и мн. други

3. Рождена дата: 4.3.1981

4. Пол: м

5. Опишете външния си вид: 183см винаги с ведра усмивка на лицето

6. Опишете характера си: човек на крайностите; ексцетрик; добродушен; понякога се изнервям от неща на които повечето хора даже и не обръщат внимание; естет

7. Какво не харесвате в себе си: прекаленото ми спокоиствие в определени моменти

8. С какво образование сте: средно

9. Къде и какво работите/учите: В Варна :) продавач-консултант на GSM-апарати

10. С какво се занимавате през свободното си време/имате ли хоби: С много неща/да авиацията :wors:

11. Правили ли сте секс/имате ли партньор/семейно положение: да/постоянен не(нямам настроение за това сега :)) /Free

12. Имате ли деца/бихте ли искали да имате: не знам за такива:)/да като му дойде времето

13. Политически убеждения: неутрални

14. Религиозни убеждения: християнин по своему

15. Пробвали ли сте обикновени цигари/пушите ли: да/вече не

16. Пиете ли: да-вода, чай, сокчета, боза :baby:, а алкохола го унищожавам, защото е вреден и не трбва да се оставя да вреди на други:)

17. Пробвали ли сте трева/пушите ли трева: не вапреки че много настоятелно са ми изтъквали нейните "предимства"/не

19. Каква музика слушате: всякаква хубава

20. Любими песни: Snap-Rithm is a dancer; Eros Ramazzoti-Cose della vita; Michael Jackson - Give In To Me; The Prodigy-Целия албум The Fat of the land Melanie C - Never Be The Same Again и много други

21. Какви филми гледате:комедии;фантастика;приключенски;романтични;трилъри

22. Любими филми: Тhe Mask; Mo money; Top Gun

23. Какви книги четете: авиациа, икономика

24. Любими книги: всички които съм чел, във всяка има някаква поука

25. Какво е вашето компютърно ниво: имам още да уча

26. За какво използвате компютъра си: за почти всичко за което може да се ползва :)

27. Любим софтуер: ITunes; Office 2003 Picture Manager, Power Archiver:BG CD Meneger; Partition Magic; ICQ 2003b Pro; Adobe Acrobat Profesional; ABBY Fine reader и др.

28. Какви езици за програмиране сте хващали: Pascal :)))))))

29. За какво ви търсят най-често: за работа;за съвет;за купон абе за много неща

30. Какво най-много мразите: тъпите лъжи,ако е достатъчно добре изпълнена че да не я хвана или поне да се усъмня в първия момент човека който я казал ще си заслужи моите адмирации, но повечето го правят по най-тъпия начин което ме дрзни страхтно, лицемериието, простащината

31. Кога и как научихте за kaldata.com: търсех си някъкъв софт и аз вече не се сещам точно какво беше и попаднах тук:)

32. Какво ви харесва в сайта: хората от форума или по точно че я няма тази простотия настанила се в другите форуми

33. Какво не ви харесва в него: не се сещам да има такова

34. Кога и защо влязохте във форума на kaldata: ха сега де,но все си мисля че ми беше препоръчан от varvarinata

35. Какво ви харесва във форума: темите

36. Какво не ви харесва в него: че не мога да си сложа за аватар снимка(рисунка) с по голяма резолюция

Редактирано от airfen (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

1. Истинско име/на: Димитър Ленгеров

2. Прякор/и: omir, професора(!!?)

3. Рождена дата: 03.10.1984

4. Пол: m

5. Опишете външния си вид: твърде съм критичен към себе си

6. Опишете характера си: дружелюбен, любопитен, отговорен, всеотдаен

7. Какво не харесвате в себе си: почти всичко...

8. С какво образование сте: засега средно-специално

9. Къде и какво работите/учите: студент в Ту-Пловдив Компютърни системи и технологии

10. С какво се занимавате през свободното си време/имате ли хоби: с какво ли не

11. Правили ли сте секс/имате ли партньор/семейно положение: неженен

12. Имате ли деца/бихте ли искали да имате: ами... не съм решил

13. Политически убеждения: не ме интересува политиката

14. Религиозни убеждения: евангелист

15. Пробвали ли сте обикновени цигари/пушите ли: пуша(но се опитвам да не пуша)

16. Пиете ли: само за наздраве

17. Пробвали ли сте трева/пушите ли трева: не

19. Каква музика слушате: абсолютно всичко

20. Любими песни: много, много

21. Какви филми гледате: трилъри, фантастика

22. Любими филми: The Matrix, The X Files

23. Какви книги четете: компютърна литература

24. Любими книги: Без дом - Хектор Мало

25. Какво е вашето компютърно ниво: почти професионално

26. За какво използвате компютъра си: почти за всичко възможно

27. Любим софтуер: Microsoft Windows :baby:

28. Какви езици за програмиране сте хващали: HTML, JavaScript, C

29. За какво ви търсят най-често: за съвети

30. Какво най-много мразите: ненависта

31. Кога и как научихте за kaldata.com: докато си сърфирах

32. Какво ви харесва в сайта: интерфейса, темите от форума

33. Какво не ви каресва в него: не съм го разучил напълно

34. Кога и защо влязохте във форума на kaldata: случайно

35. Какво ви харесва във форума: много полезен форум

36. Какво не ви харесва в него: картинките го правят претрупан

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

1. Истинско име: Елена Валентинова

2. Прякор: Романтичката

3. Рождена дата: 04.09

4. Пол: ж

5. Опишете външния си вид: висока, слаба с руса коса и светлоока

6. Опишете характера си: на крайностите - затворена или крайно общителна, разсеяна, а понякога отдадена на работата която върща...Понякога съм изнервящо спокойна, др. път избухлива..Като цяло съм емоционална личност, а именно емоциите са водещи в живота ми.

7. Какво не харесвате в себе си: разсеяността.

8. С какво образование сте: за сега средно..

9. Къде и какво работите/учите: тайна:)

10. С какво се занимавате през свободното си време/имате ли хоби: рисувам..Спортувам, ходя по кафета(кръчми, дискотеки)с приятели, чета или пиша разни неща...

11. Правили ли сте секс/имате ли партньор/семейно положение: хахах.. Амаче... Ми не нямам партнйор в момента. Неомъжена/обвързана

12. Имате ли деца/бихте ли искали да имате: нямам.. Искам разбира се, но има време до тази важна стъпка, не е момента, нито съм на годините, нито на нивото необходимо за един добър родител.

13. Политически убеждения: социалистически:)Бухахахха :eek

14. Религиозни убеждения: христянски

15. Пробвали ли сте обикновени цигари/пушите ли: пуша за съжеление.

17. Пробвали ли сте трева/пушите ли трева: пробвала съм, не съм възхитена и не пуша.

18. Пробвали ли сте някакъв вид наркотик: тц

19. Каква музика слушате: ретро и рок балади.. Като цяло баладите са ми страста в музиката, няма да се ограничавам в стила.

20. Любими песни: е изреждала съм ги много пъти..

21. Какви филми гледате: драми, комедии(ако съм на кино с приятели)

22. Любими филми: Мостовете на Медисън, Големите надежди и др.

23. Какви книги четете: Немога да определя стила.

24. Любими книги: Дървото на юДа, страдание и възторг, богат беден, живот на заем, и др.

25. Какво е вашето компютърно ниво: средно-специално:)

26. За какво използвате компютъра си: за комуникация(форуми и чат), за изкуство, за лични неща(стихове, описания на някой случки, снимки, картинки и тнт)за музика и др.

27. Любим софтуер: нямам

28. Какви езици за програмиране сте хващали: хтмл

29. За какво ви търсят най-често: къде?:)

30. Какво най-много мразите: двуличието и зависта

31. Кога и как научихте за kaldata.com: еееееееее ами обстоятелствата бяха такива, че нямаше как да не науча..

32. Какво ви харесва в сайта: Администратора:)аххаха,шехувам се, всичко ми харесва тук.

33. Какво не ви каресва в него: няма такова нещо.. И сме най-велики. И сме най-добри:)

34. Кога и защо влязохте във форума на kaldata: Ами някаква нощна смяна влезнах, защото имах заръка да редактирам всички постове на латиница..

35. Какво ви харесва във форума: Дискусиите

36. Какво не ви харесва в него: имам някой забележки, но чак пък нещо да не ми харесва..

37. Тук можете да си зададете въпрос/и (които аз съм пропуснал) и да си отговорите.Какво ти е мнението за притежателя на лексикона?

незнам как да отговоря на този въпрос:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

1. Истинско име/на:Мария

2. Прякор/и:котето. Който ме познава по-добре знае защо е така. ;)

3. Рождена дата:13.05.86

4. Пол:Ж

5. Опишете външния си вид:привлекателен

6. Опишете характера си:усмихната, упорита, голям инат, егоист, с чувство за хумор, 'блейка', със собствено мнение и странни(по думите на близки хора) възгледи.

7. Какво не харесвате в себе си:няма да кажа, защото все едно ще наблегна на това, а не искам хората да обръщат специално внимание на недостатъците ми. Нека сами ги открият.

8. С какво образование сте:ще съм със средно май месец:)

9. Къде и какво работите/учите:уча в ОМГ "Акад. Кирил Попов", Пловдив. Работя над себе си в момента :)

10. С какво се занимавате през свободното си време/имате ли хоби:обичам да си поспивам в свободното време и да чета книги. Хоби ми е да се занимавам с компютъра си.

11. Правили ли сте секс/имате ли партньор/семейно положение:да/да/неомъжена

12. Имате ли деца/бихте ли искали да имате:не/да, някой ден

13. Политически убеждения:не съм се ориентирала още

14. Религиозни убеждения:собствени

15. Пробвали ли сте обикновени цигари/пушите ли:да/отказах ги

16. Пиете ли:да

17. Пробвали ли сте трева/пушите ли трева:да/не

18. Пробвали ли сте някакъв вид наркотик:ами то цигарите и тревата са си наркотици

19. Каква музика слушате:каквато ми пуснат.Ама ако е чалга се изнасям :)

20. Любими песни:имам си топ 100:)

21. Какви филми гледате:хубави; с поука

22. Любими филми:Original Sin; Beautiful Мind; Final Destination 1,2; Minority Report; The Butterfly Effect и мн. др.

23. Какви книги четете:дебели:)

24. Любими книги:"Тютюн"; "Престъпление и наказание"; "Война и мир"; "Джейн Еър".

25. Какво е вашето компютърно ниво:справям се:)

26. За какво използвате компютъра си:работа, развлечение, комуникация, обучение.

27. Любим софтуер:WinAmp, Getright, mIRC, ACDSee, Skype

28. Какви езици за програмиране сте хващали:C++, VB, HTML

29. За какво ви търсят най-често:да ме питат какво имаме за домашна :P

30. Какво най-много мразите:пренебрежението

31. Кога и как научихте за kaldata.com:преди няколко месеца, не помня откъде

32. Какво ви харесва в сайта:всичко му е ОК.

33. Какво не ви харесва в него:не мога да му измисля кусур.

34. Кога и защо влязохте във форума на kaldata:веднага щом го разгледах, защото ми хареса, каквото видях.

35. Какво ви харесва във форума:хората.

36. Какво не ви харесва в него:няма такова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

1. Истинско име/на: Ирина Иванова

2. Прякор/и: Ри или Ирич, не ме питайте защо-и аз не знам!A според

майката на приятелят ми съм Ирето,Ирка и в редки случаи Иринчето.

3. Рождена дата: 28.09

4. Пол: Неопределен, според някои други неопределени индивиди. Но иначе се води женски.

5. Опишете външния си вид: Висока 175; руса/вече рижава/, сравнително къса коса; различни очи-синьо и зелено.

6. Опишете характера си: Изключително контактна, весела, много пряма, често егоист, ужасен инат, с наклонности да бъда лидер във всичко и над всички(което не е много добре), но обикновено мекушава по отношение на исканията на приятелите ми, не мога да им откажа нищо, дори за да запазя своята позиция.

7. Какво не харесвате в себе си: Ми, май някои ги казах горе. Но най-много не харесвам в себе си това, че съм ревнива за приятелите си повече отколкото трябва. Че когато се вбеся ми държи адски дълго и дори да знам, че вътрешно съм простила на този човек, това не ме прави по-малко ядосана Публикувано изображение

8. С какво образование сте: Основно все още.

9. Къде и какво работите/учите: Уча в София, НПМГ 'Акад. Л. Чакалов' - специалност химия. Работя над две курсови. :P

10. С какво се занимавате през свободното си време/имате ли хоби: Излизам с приятели-почти не се прибирам(дори майка ми ми се цупи, че не ми виждала очите с дни, което е почти вярно) :P Обожавам да чета и да се ровя тук и в мИрк.

11. Правили ли сте секс/имате ли партньор/семейно положение: Да/В момента не;)страхотен кеф си е обаче да си сам ;Р{От 2ри февруари насм-вече имам} /Слава богу-свободна!-имам намерение никога да не се омъжа:)

12. Имате ли деца/бихте ли искали да имате: Не.Едва ли, не харесвам малки деца-достатъчни са ми двамата много по-малки от мен братя.

13. Политически убеждения: Анти политиката, особено при некадърници като българските политици.

14. Религиозни убеждения: Тук вече пасувам-атеистка.

15. Пробвали ли сте обикновени цигари/пушите ли: Да. Пуша.

16. Пиете ли: Понякога, но все пак рядко.

17. Пробвали ли сте трева/пушите ли трева: Не/Няма и да пипна такова нещо!

18. Пробвали ли сте някакъв вид наркотик: Не/Аз съм категорично против това! Имам къде-къде по-добри начини да са забавляваш!

19. Каква музика слушате: Много разнообразна, но чалгата просто ми човърка в мозъка!

20. Любими песни: Няма да ми стигне мястото да изброявам, но например: Nightwish - Wish I had an Angel ; Stratovarius - Galaxies ; Valley of Shadows - Folow me ; Three 6 Mafia - Jealous azz bitch ; Epizod - Хаджи Димитър, НО най-любимата ми е The Cult - Painted on my Heart, Moby - Flower и т.н и т.н. ....;Р

21. Какви филми гледате: Различни, но държа да са смислени.

22. Любими филми: Да изчезнеш за 60 секунди; Beetlejuice; Сибирският Бръснар ; Крадецът на Праскови ; Топло ; Смело сърце ; Лице назаем ; Save the Last Dance ;

23. Какви книги четете: И те като филмите, различни, но без газирано-бозави романчета.

24. Любими книги: Примерно Робърт Джордан (Колелото на времето), Робърт Шекли, Дъглас Адамс, Ричард Бах, Лизелоте Велскопф-Хенрих, Артър Конан Дойл, Агата Кристи,Урсула Ле Гуин, Марио Пузо и други, но стига, че попрекалих с дължината... ;)

25. Какво е вашето компютърно ниво: Задоволително спрямо нуждите ми.

26. За какво използвате компютъра си: Развлечение и комуникация.

27. Любим софтуер: WinAmp, BSPlayer, VPlayer, mIrc, Skype...

28. Какви езици за програмиране сте хващали: Пробвала съм С++ и Pascal, но нищо такова никога не ми се е отдавало - много съм зле.

29. За какво ви търсят най-често: За помощ, за кафета, за пиене/запой, за компания на кънки/ски, да напиша нечие и друго домашно... Обикновени неща...:)

30. Какво най-много мразите: Лицемерието и неуместните шеги или изказвания.

31. Кога и как научихте за kaldata.com: Скоро, преди около 2 месеца от DarkLight.

32. Какво ви харесва в сайта: Радва ме.

33. Какво не ви каресва в него: До момента не съм се сблъскала с проблеми.

34. Кога и защо влязохте във форума на kaldata: Още с първото си влизане в сайта влязох и във форума, защото това ми беше целта. ;Р

35. Какво ви харесва във форума: Почти всичко.

36. Какво не ви харесва в него: Засега няма такова. :)

37. Тук можете да си зададете въпрос/и (които аз съм пропуснал) и да си отговорите: Какво най-много искаш да постигнеш в живота си? Всеки ден се питам това :)

Редактирано от DeadSmurf (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

1. Истинско име/на: Георги Михайлов

2. Прякор/и: COCOMEN;Гошето (ако това може да се нарече прякор)

3. Рождена дата: 07.07.1985

4. Пол: мъж

5. Опишете външния си вид: високсум 1.79,очи-кафяво-черни,коса-черна,атлетично,релефно тяло с нормална мускулотура,73кг

6. Опишете характера си: не се спирам,инат,разеян ,романтичен,винаги свършвам това с което съм се захванал,с чувство за хумор,усмихнат и в добро и в зло

7. Какво не харесвате в себе си: може би ината си

8. С какво образование сте: средно-специялно

9. Къде и какво работите/учите: в момента уча в УХТ-Пловдив специялност: Автоматика ,информационна и цифрова техника

10. С какво се занимавате през свободното си време/имате ли хоби: много са и постоянно се менят.В момента тренирам плуване,бягам(когато е топло),много рядко фитнес,а също съм се заразил от вируса компютър,както и от kaldata.com

11. Правили ли сте секс/имате ли партньор/семейно положение: да,не,не

12. Имате ли деца/бихте ли искали да имате: не,но след време кой знай....

13. Политически убеждения: убеден съм ,че мразя политиката

14. Религиозни убеждения: християнски

15. Пробвали ли сте обикновени цигари/пушите ли: пушил сам,но ги отказах с немалко зор

16. Пиете ли: да,но само в компания

17. Пробвали ли сте трева/пушите ли трева: разбира се ,че съм пробвал,но не пуша

18. Пробвали ли сте някакъв вид наркотик: нее...и нокога ,ама никога няма да пробвам

19. Каква музика слушате: в началото дръмънбеист,после минах неометал,но сега слушам всичко което си заслужава без чалга разбира се(тази музика просто....)

20. Любими песни: мнооого са .Може би над 200,затова ако почна да изброявам няма да ми стигне времето

21. Какви филми гледате: приключенски,комедии,ужаси,криминални ,изобщо всичко което си струва да се гледа

22. Любими филми: Лъвско сърце,Патриотът,Да си купиш крава,Голямото напушване,и още много други ,но сега малко зациклих

23. Какви книги четете: малко тъпо ще прозвучи ,но хубави.

24. Любими книги: много са

25. Какво е вашето компютърно ниво: не съм професиуналист,но и много съм извървял по пътя към него

26. За какво използвате компютъра си: за всичко за което може да сети болния ми мозък

27. Любим софтуер: WinAmp, ICQ,Spybot S&D, FlashGet,Adobe Photoshop,Opera,PC-cillin,ACDSee,Avant Browser,CCleaner,SA Dictionary,Terragen,Skype,BSPlayer,Save Flash

28. Какви езици за програмиране сте хващали: Paskal,HTML ,но съм аут

29. За какво ви търсят най-често: да преинсталирам windows-и,за купони,за съвети ,за всичко

30. Какво най-много мразите: когато хората се правият на това което не са,лъжата

31. Кога и как научихте за kaldata.com: мноогооо ,мнооогоо отдавна,но не помня как

32. Какво ви харесва в сайта: всичко,той е перфектен

33. Какво не ви каресва в него: няма такова нещо

34. Кога и защо влязохте във форума на kaldata: много отдавна,не помня за какво

35. Какво ви харесва във форума: хората които учавстват във форума.Тука постовете са много смислени ,задълбичени и интересни

36. Какво не ви харесва в него: няма такова нещо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

оххх...от кога не съм попълвала лексикони...

1. Истинско име/на: Ивелина приятно ми е

2. Прякор/и: Missing

3. Рождена дата: 26.07.1990,зодия лъв

4. Пол: женски

5. Опишете външния си вид: руса със зелени очи,170см височина

6. Опишете характера си: определено съм оптимстка,с чувство за хумор,голям инат,искам ли да постигна някоя цел-не се спирам пред нищо...обичам екстремните спортове,харесвам нестандартните неща

7. Какво не харесвате в себе си: понякога съм много зла и гадна...е,не и с приятелите си :wors:

8. С какво образование сте:в момента уча

9. Къде и какво работите/учите: уча в "Национална гимназия за хуманитарни науки и изкуства "Константин Пеславски" град Варна"

10. С какво се занимавате през свободното си време/имате ли хоби: обичам да пи6а,да чета,да плувам,да гледам филми,да излизам с приятели(но не и по дискотеки - не ги харесвам особено много тия места...)

11. Правили ли сте секс/имате ли партньор/семейно положение: да/не

12. Имате ли деца/бихте ли искали да имате: не/да бих искала :)

13. Политически убеждения: не я разбирам политиката

14. Религиозни убеждения: католически

15. Пробвали ли сте обикновени цигари/пушите ли: да/пуша

16. Пиете ли: да,на купони,в компания

17. Пробвали ли сте трева/пушите ли трева: да/да,понякога :)

18. Пробвали ли сте някакъв вид наркотик: НЕ НА ДРОГАТА!!!

19. Каква музика слушате: пънк,рок,грънч

20. Любими песни: една от любимите ми е Amy Lee ft Seether - Broken

21. Какви филми гледате: старая се да гледам всякакви

22. Любими филми: харесвам доста филми

23. Какви книги четете: обичам да чета такива,които въздействат на психиката на човека ;)

24. Любими книги: Пол Февал - Корсиканският вампир ми е от любимите,харесвам също и Рей Бредбъри

25. Какво е вашето компютърно ниво: ами не е много високо...

26. За какво използвате компютъра си: развлечение,работа

27. Любим софтуер: WinAmp,BSplayer,FlashGet,Nero

28. Какви езици за програмиране сте хващали: -

29. За какво ви търсят най-често: за компания,за съвет...такива ми ти работи...

30. Какво най-много мразите: лъжа,двуличие,надменност

31. Кога и как научихте за kaldata.com: не много от давна,от една приятелка(aaliyah_st) :clap

32. Какво ви харесва в сайта: от това което съм видяла до сега - мисля,че всичко

33. Какво не ви каресва в него: за сега нищо

34. Кога и защо влязохте във форума на kaldata: датата ми на регистриране/за да видя що за магия е този форум Публикувано изображение

35. Какво ви харесва във форума: не е безсмислен като някои други-това е хубаво

36. Какво не ви харесва в него: липсва такова нещо Публикувано изображение /

Редактирано от Missing`[f] (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

1. Истинско име/на: Албена

2. Прякор/и: май нямам

3. Рождена дата: 05.12. преди бая години

4. Пол: доказано жена

5. Опишете външния си вид: сносен, без да броиме очилата

6. Опишете характера си: кротка и сговорна стига да не ме настъпиш по мазола

7. Какво не харесвате в себе си: трудно отказвам

8. С какво образование сте: висше

9. Къде и какво работите/учите: частна фирма

10. С какво се занимавате през свободното си време/имате ли хоби: книги и компютър, когато ми остане такова

11. Правили ли сте секс/имате ли партньор/семейно положение: разведена

12. Имате ли деца/бихте ли искали да имате: 2 за участие

13. Политически убеждения: България над всичко

14. Религиозни убеждения: кръщавана съм, но не съм религиозна

15. Пробвали ли сте обикновени цигари/пушите ли: като комин /след забраната по-малко по технически причини/

16. Пиете ли: в разумни количества

18. Пробвали ли сте някакъв вид наркотик: пазил ме Бог

19. Каква музика слушате: всичко от стари градски до жици, стига да е мелодично

20. Любими песни: много са

21. Какви филми гледате: комедия, трилър, исторически

22. Любими филми:

23. Какви книги четете: добри криминалета, историческа литература и още каквото ми падне....на периоди

24. Любими книги: клошмеръл

25. Какво е вашето компютърно ниво: мисля доста сносно

26. За какво използвате компютъра си: в момента малко за работа и повече за развлечение

27. Любим софтуер:

28. Какви езици за програмиране сте хващали:

29. За какво ви търсят най-често: магарето нали знаете за какво го търсят

30. Какво най-много мразите: да ме търкалят

31. Кога и как научихте за kaldata.com: от датата, там има доста препратки особенно за новините

32. Какво ви харесва в сайта:

33. Какво не ви каресва в него:

34. Кога и защо влязохте във форума на kaldata:

35. Какво ви харесва във форума:

36. Какво не ви харесва в него:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

1. Истинско име/на:Десислава Живкова Желева

2. Прякор/и:Cherry,MissGreenEyes

3. Рождена дата:18.10.1987

4. Пол:жена

5. Опишете външния си вид:червена коса,зелени очи,1.67см,46кг

6. Опишете характера си:Много променлив човек съм.Лошото е,че съм доста горделива и твърдоглава,но съм искрен човек и винаги казвам това,което мисля

7. Какво не харесвате в себе си:лошотията си

8. С какво образование сте:ами 11 клас съм в езикова гимназия,сами си правете изводите

9. Къде и какво работите/учите:ГПЧЕ Васил Карагьозов Ямбол

10. С какво се занимавате през свободното си време/имате ли хоби:свиря на пиано,излизам с приятели и чета книги

11. Правили ли сте секс/имате ли партньор/семейно положение:да и съм неомъжена

12. Имате ли деца/бихте ли искали да имате:нямам,но бих искала да имам

13. Политически убеждения:нямам

14. Религиозни убеждения:християнка съм

15. Пробвали ли сте обикновени цигари/пушите ли:пробвала съм,но не пуша

16. Пиете ли:да

17. Пробвали ли сте трева/пушите ли трева:не

18. Пробвали ли сте някакъв вид наркотик:не

19. Каква музика слушате:ще използвам клишето ``всякаква``

20. Любими песни:Within Temptation-Never ending Story,LP-Don't stay,Evanescence-Lies,Anything for you,You; Papa Roach-She loves me Not; Adema-The way you like it ; Grafa-Давам всичко за теб

21. Какви филми гледате:ами комедии и фантастика

22. Любими филми:нямам точно любим

23. Какви книги четете:интересни и с дълбок смисъл

24. Любими книги:Майстора и Маргарита и Полет над Кукувиче Гнездо

25. Какво е вашето компютърно ниво:не много високо,но задоволително

26. За какво използвате компютъра си:комуникация,за училище,за развлечение

27. Любим софтуер:FlashGet.Nero

28. Какви езици за програмиране сте хващали:никакви май

29. За какво ви търсят най-често:за излизане

30. Какво най-много мразите:простотията

31. Кога и как научихте за kaldata.com:от приятел

32. Какво ви харесва в сайта:форума

33. Какво не ви каресва в него:няма такова

34. Кога и защо влязохте във форума на kaldata:преди повече от година,за да тегля песен

35. Какво ви харесва във форума:хората,темите и цялостното излъчване на форума

36. Какво не ви харесва в него:няма такова нещо

Редактирано от Dessito (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

1. Истинско име/на: Регина

2. Прякор/и: Реджи

3. Рождена дата: 29.10.1991

4. Пол: F

5. Опишете външния си вид: незнам,не съм нещо особено

6. Опишете характера си: педантична,амбициозна и злопаметна

7. Какво не харесвате в себе си:

8. С какво образование сте: засега с начално- 7 клас съм

9. Къде и какво работите/учите:

10. С какво се занимавате през свободното си време/имате ли хоби: компютъра

11. Правили ли сте секс/имате ли партньор/семейно положение: не

12. Имате ли деца/бихте ли искали да имате: не/незнам

13. Политически убеждения: нямам

14. Религиозни убеждения: християнка съм

15. Пробвали ли сте обикновени цигари/пушите ли: мне

16. Пиете ли: нее

19. Каква музика слушате: най-различна,без чалга

20. Любими песни: "Луната спи","Ако има рай"

21. Какви филми гледате: приключенски

22. Любими филми: "Карибски пирати"

23. Какви книги четете: най-различни

24. Любими книги: "Пиерета"

25. Какво е вашето компютърно ниво: 0

26. За какво използвате компютъра си: развлечение

27. Любим софтуер: нямам

28. Какви езици за програмиране сте хващали: май не съм

29. За какво ви търсят най-често:

30. Какво най-много мразите: безхаберието

31. Кога и как научихте за kaldata.com: случайно,преди няколко месеца

32. Какво ви харесва в сайта: форума

33. Какво не ви каресва в него: не се сещам

34. Кога и защо влязохте във форума на kaldata: преди няколко месеца,случайно

35. Какво ви харесва във форума: хората и темите

36. Какво не ви харесва в него: всичко ми харесва!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

1. Истинско име/на: Галина

2. Прякор/и: Бомба, Гальото (ударението е на "ьо"то ;) ),ashley и Чучи

3. Рождена дата: 9 януари 1987 г.

4. Пол: момичешки :P

5. Опишете външния си вид: Дълга коса, зелени очи.. хубава :P

6. Опишете характера си: Добричка и мила, романтична, избухлива понякога, чувствителна и скромна + срамежлива

7. Какво не харесвате в себе си: Не си харесвам краката .. хахаха :wub:

8. С какво образование сте: Основно ... за сега

9. Къде и какво работите/учите: Уча "Стопански мениджмънт" с английски език в ПГИ "Д-р Иван Богоров" - Варна

10. С какво се занимавате през свободното си време/имате ли хоби: Имам колекция от марки, които вече не са ми много интересни .. обичам да слушам музиката, която ми харесва, обожавам филми и обичам да пея и да танцувам (непрофесионално) .. да плувам

11. Правили ли сте секс/имате ли партньор/семейно положение: Преди тук се пишеше "тайна" .. не/не/без мъж

12. Имате ли деца/бихте ли искали да имате: не/искам искам..

13. Политически убеждения: Много съм малка..не разбирам :baby

14. Религиозни убеждения: По принцип съм християнка..вярвам в Бог и мисля, че той е един, но с много имена

15. Пробвали ли сте обикновени цигари/пушите ли: Не/не

16. Пиете ли: Да .. умерено

17. Пробвали ли сте трева/пушите ли трева: Не/не

18. Пробвали ли сте някакъв вид наркотик: Не ... и не искам дори

19. Каква музика слушате: Поп, R&B, българска, чалга (малко) , черно..но мога и класика и хард-рока на баща ми да слушам :)

20. Любими песни: Ау.. ама те са много .. но например Mark Anthony - When I Dream At Night

21. Какви филми гледате: всякакви .. май без уестърни

22. Любими филми: TITANIC, A Walk To Remember, Enough, Cruel Intentions 2, Dirty Dancing и т.н. аа и Хари Потър хаха

23. Какви книги четете: абсолютно различни

24. Любими книги: "Хари Потър и затворникът от Азкабан", "Хари Потър и огнения бокал", "Хари Потър и ордена на феникса"

25. Какво е вашето компютърно ниво: Впечатляващо

26. За какво използвате компютъра си: За какво ли не го използвам..

27. Любим софтуер: Photoshop

28. Какви езици за програмиране сте хващали: Паскалец ;)

29. За какво ви търсят най-често: За караоке

30. Какво най-много мразите: Дроб, мед и лицемерието и двуличието

31. Кога и как научихте за kaldata.com: От сестра ми

32. Какво ви харесва в сайта: Много работи

33. Какво не ви каресва в него: Незнам още ... нали съм заек още

34. Кога и защо влязохте във форума на kaldata: Вчера.. за да се регистрирам :bye:

35. Какво ви харесва във форума: Всичко

36. Какво не ви харесва в него: Въпреки, че повечето потребители са интелигентни, все се намира някой,

който да замаца пейзажа :shake_puter

37. Тук можете да си зададете въпрос/и (които аз съм пропуснал) и да си отговорите. Каква искаш да станеш като пораснеш? .. Певица, археолог и лекар ... това беше като бях малка :P

Редактирано от ashley (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

1. Истинско име/на:Иван

2. Прякор/и: много са

3. Рождена дата: някъде през '70 на миналия век

4. Пол: М

5. Опишете външния си вид:Едричък

6. Опишете характера си:благ

7. Какво не харесвате в себе си:много неща

8. С какво образование сте:Висше

9. Къде и какво работите/учите:Търговец корпоративни клиенти

10. С какво се занимавате през свободното си време/имате ли хоби:Всичко свързано с 3D

11. Правили ли сте секс/имате ли партньор/семейно положение:да/да/не

12. Имате ли деца/бихте ли искали да имате:не/да

13. Политически убеждения:не ме вълнуват

14. Религиозни убеждения:християнин/будист

15. Пробвали ли сте обикновени цигари/пушите ли:да/не

16. Пиете ли:рядко

17. Пробвали ли сте трева/пушите ли трева:да/не

18. Пробвали ли сте някакъв вид наркотик:не, но мисля за мескалин

19. Каква музика слушате:Всякаква

20. Любими песни:много метал парчета

21. Какви филми гледате:Всякакви, но предпочитам хубави

22. Любими филми:Американски прелести,Жега, Последният мохикан,Американска история X, Момиче за милион долара....

23. Какви книги четете: Източна литература, Фантастика, Кастанеда...

24. Любими книги: Много са

25. Какво е вашето компютърно ниво:Става

26. За какво използвате компютъра си:работа, развлечение

27. Любим софтуер:Rhino3D, 3ds max, V-ray

28. Какви езици за програмиране сте хващали: нямам инререси в областта

29. За какво ви търсят най-често:за работа

30. Какво най-много мразите:Глупостта не толкова, защото има надежда, най-много лицемерието, защото за него няма лек

31. Кога и как научихте за kaldata.com:случайно

32. Какво ви харесва в сайта:Почти всичко

33. Какво не ви каресва в него:Винаги има какво да се желае, иначе спира развитието

34. Кога и защо влязохте във форума на kaldata:преди месец/от любопитство

35. Какво ви харесва във форума:млади хора, интересни теми, липсват заядливци, много приятна атмосвера, много добри странични теми

36. Какво не ви харесва в него:за сега нямам забележки

37. Тук можете да си зададете въпрос/и (които аз съм пропуснал) и да си отговорите.N/A

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

1. Истинско име/на:...

2. Прякор/и:нямам

3. Рождена дата:19.06.1978

4. Пол:м

5. Опишете външния си вид:висок, строен...;))

6. Опишете характера си:купонджийски

7. Какво не харесвате в себе си:всичко си харесвам

8. С какво образование сте:висше

9. Къде и какво работите/учите:PR в NGO

10. С какво се занимавате през свободното си време/имате ли хоби:dance

11. Правили ли сте секс/имате ли партньор/семейно положение:разбира се/да/не женен

12. Имате ли деца/бихте ли искали да имате:не, но сигурно искам

13. Политически убеждения:десни

14. Религиозни убеждения:православен християнин

15. Пробвали ли сте обикновени цигари/пушите ли:пуша

16. Пиете ли:не много (лъжа)

17. Пробвали ли сте трева/пушите ли трева:чат-пат

18. Пробвали ли сте някакъв вид наркотик:случвало се е

19. Каква музика слушате:всяка хубава музика, без турбо фолк

20. Любими песни:а бе много са, така не се сещам

21. Какви филми гледате:трилъри, приключенски, екшъни

22. Любими филми:нямам

23. Какви книги четете:всичко на Стивън Кинг и Дийн Кунц

24. Любими книги:почти всичко от посочените автори

25. Какво е вашето компютърно ниво:а бе имам компютърна грамотност ха ха

26. За какво използвате компютъра си:работа, забавление

27. Любим софтуер:winamp, icq, bsplayer, firefox

28. Какви езици за програмиране сте хващали:аа тези езици не ги владея аз

29. За какво ви търсят най-често:обикновено чета, рядко пиша

30. Какво най-много мразите:лъжата и лицемерието

31. Кога и как научихте за kaldata.com:от приятел

32. Какво ви харесва в сайта:хората тук са добронамерени, винаги готови да помогнат. Има интересни материали и богат избор от софтуер

33. Какво не ви харесва в него:всичко ми харесва

34. Кога и защо влязохте във форума на kaldata:защото научавам доста неща от него

35. Какво ви харесва във форума:приятелската атмосфера

36. Какво не ви харесва в него:няма такова

37. Тук можете да си зададете въпрос/и (които аз съм пропуснал) и да си отговорите.нямам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

1. Истинско име/на: Здравко

2. Прякор/и: Пингвинчо

3. Рождена дата: 05.04.'95 г.

4. Пол: Мъжки

5. Опишете външния си вид: Не съм много красив, ама не съм и грозен

6. Опишете характера си: Добър съм. Тва е.

7. Какво не харесвате в себе си: Ми аз май всичко харесвам в себе си.

8. С какво образование сте: Нямам. Още съм ученик.

9. Къде и какво работите/учите: Уча. Не казвам къде.

10. С какво се занимавате през свободното си време/имате ли хоби: Седя на компа.

11. Правили ли сте секс/имате ли партньор/семейно положение: Не.

12. Имате ли деца/бихте ли искали да имате: Нямам, но като порасна може и да имам.

13. Политически убеждения: Демокрация!!!

14. Религиозни убеждения: Нямам.

15. Пробвали ли сте обикновени цигари/пушите ли: Не.

16. Пиете ли: Не.

17. Пробвали ли сте трева/пушите ли трева: Не.

18. Пробвали ли сте някакъв вид наркотик: Не.

19. Каква музика слушате: Метъл

20. Любими песни: Down with the sickness

21. Какви филми гледате: Анимационни.

22. Любими филми: Гарфилд

23. Какви книги четете: Фентъзи

24. Любими книги: "Еманципирана магия", "Хари Потър и Орденът на Феникса"

25. Какво е вашето компютърно ниво: Хммм...мисля да се определя като малък гений :)

26. За какво използвате компютъра си: За забавление, понякога и за сериозна работа.

27. Любим софтуер: Mozilla Firefox, KVIrc, PHP Designer, PuTTY, AbiWord, IZArc, Trillian

28. Какви езици за програмиране сте хващали: Никви

29. За какво ви търсят най-често: За помощ

30. Какво най-много мразите: Платения софтуер

31. Кога и как научихте за kaldata.com: Много отдавна, в data.bg

32. Какво ви харесва в сайта: Че има софтуерни новини.

33. Какво не ви каресва в него: Нищо

34. Кога и защо влязохте във форума на kaldata: Вчера, да видя дали е хубав

35. Какво ви харесва във форума: Ми че пак има приказки са софтуер

36. Какво не ви харесва в него: Нищо

37. Коя е най-яката операционна система: Линукс

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход