Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

stream в twitch ?

Препоръчан отговор

Искам да ви попитам точно по тази тема , а именно stream в twitch . От много време искам да stream-вам , но винаги се оказва интернета проблема... Наскоро си смених доставчика и сега бързината е повече от добра...http://www.speedtest.net/my-result/3877321390 , не  знам как е затова кажете това нормална скорост ли е ? А колкото до настройките на OBS , там нямам проблеми , защото с него си record-вам клипове на други игри ... call of duty : modern warfare 3 . А колкото до моят компютър
GPU : EUGA GTX560TI 444 ( special series ) 316 bits
CPU : AMD PHENOM II x4 2.2ghz
RAM : 10
MOTHERBOARD:Asus M4A785TD-V Evo

OS : Windows 7 Proffesional...Вижте интернета и машината ми и преценете , възможно ли е аз да направя stream >?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За 720p  резолюция си на границата на ъплоуда си и това  е за българския ти интернет, Ако и международния ъплоуд ти е толкова   викай ура. Ако  играеш някоя тежка  игра  този процесор  няма да издържи на напъна изобщо  да стрймва

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с AMD PHENOM II x4  3 ghz и ми използва 35%  от него само ОБС-а така,ако и играта е тежка става много сложно.Ако може да го клокнеш (тия феноми държат много на клок) и го пускаш да стриимва на 45 фпс.Резолюцията ще я разбереш като гледаш на каква върви добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А каква игра смяташ да стриймваш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

480 p ,с тези параметри ..толкоз.

https://docs.google.cом тук има таблица направена за сравнение ,ъплоуд спрямо процесор ,и с какво качесто ще върви стрийма.

От личен опит мога да кажа ,че с този ъплоуд си за никъде ... ако очакваш нещо повече от 480р / 30 fps.

На таблицата има едно 10 + не си мисли ,че ти си в тази графа :)  , виж OBS-a  какво показва по време на стрийм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тогава се отлага , докато пуснат добър нет в Смолян....-,-

Като ти гледам теста 7 пинг ,да не си задал като крайна дестинация някоя точка в София ? :) При сирийм се избират сървъри в Грмания ,Чехия  , и .т.н..

На мен speed test-a ми показва 30mb ъплоуд , това обаче се дели на 8 (мисля че така беше) ,и се получава с колко мегабайта в секунда ти е ъплоуда. Мегабит , и мегабайт в секунда са две различни понятия :)

При мен OBS-a държи около 4000mb/s ,на пик скача до 6 к ,но в настройките автоматично си задава 3500..

Гледам тука собстевници на GForce (по-високите модели) картите казват ,че самата карта можела да се ползва за стрийм ,и тоагава нямало значение ,че процесорът ти е слаб ,но с тоя нет ...не знам :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Той няма интернет  и от там на сетне  да има ако ще и комп за 10 000 лева е се тая. Пиаринга изобщо не го интересува колко  е защото както вече казаха се ползва международен трафик който  по-правило е в пъти под българския като скорост на ъплоуда заради високата цена на трафика. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване