Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Искам да ви попитам точно по тази тема , а именно stream в twitch . От много време искам да stream-вам , но винаги се оказва интернета проблема... Наскоро си смених доставчика и сега бързината е повече от добра...http://www.speedtest.net/my-result/3877321390 , не  знам как е затова кажете това нормална скорост ли е ? А колкото до настройките на OBS , там нямам проблеми , защото с него си record-вам клипове на други игри ... call of duty : modern warfare 3 . А колкото до моят компютър
GPU : EUGA GTX560TI 444 ( special series ) 316 bits
CPU : AMD PHENOM II x4 2.2ghz
RAM : 10
MOTHERBOARD:Asus M4A785TD-V Evo

OS : Windows 7 Proffesional...Вижте интернета и машината ми и преценете , възможно ли е аз да направя stream >?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 720p  резолюция си на границата на ъплоуда си и това  е за българския ти интернет, Ако и международния ъплоуд ти е толкова   викай ура. Ако  играеш някоя тежка  игра  този процесор  няма да издържи на напъна изобщо  да стрймва

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с AMD PHENOM II x4  3 ghz и ми използва 35%  от него само ОБС-а така,ако и играта е тежка става много сложно.Ако може да го клокнеш (тия феноми държат много на клок) и го пускаш да стриимва на 45 фпс.Резолюцията ще я разбереш като гледаш на каква върви добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А каква игра смяташ да стриймваш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

480 p ,с тези параметри ..толкоз.

https://docs.google.cом тук има таблица направена за сравнение ,ъплоуд спрямо процесор ,и с какво качесто ще върви стрийма.

От личен опит мога да кажа ,че с този ъплоуд си за никъде ... ако очакваш нещо повече от 480р / 30 fps.

На таблицата има едно 10 + не си мисли ,че ти си в тази графа :)  , виж OBS-a  какво показва по време на стрийм.

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава се отлага , докато пуснат добър нет в Смолян....-,-

Като ти гледам теста 7 пинг ,да не си задал като крайна дестинация някоя точка в София ? :) При сирийм се избират сървъри в Грмания ,Чехия  , и .т.н..

На мен speed test-a ми показва 30mb ъплоуд , това обаче се дели на 8 (мисля че така беше) ,и се получава с колко мегабайта в секунда ти е ъплоуда. Мегабит , и мегабайт в секунда са две различни понятия :)

При мен OBS-a държи около 4000mb/s ,на пик скача до 6 к ,но в настройките автоматично си задава 3500..

Гледам тука собстевници на GForce (по-високите модели) картите казват ,че самата карта можела да се ползва за стрийм ,и тоагава нямало значение ,че процесорът ти е слаб ,но с тоя нет ...не знам :)

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той няма интернет  и от там на сетне  да има ако ще и комп за 10 000 лева е се тая. Пиаринга изобщо не го интересува колко  е защото както вече казаха се ползва международен трафик който  по-правило е в пъти под българския като скорост на ъплоуда заради високата цена на трафика. 

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.