Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Как се свалят снимки от Iphone 4

Стоян Дамянов

Препоръчан отговор

Има ли начин да се свалят на компютър снимки от Айфон четворка ? Кабел нямаме. Чрез пощата е много бавно. С блутут не става.

Моля модератора, ако прецени, че темата ми не е за тук и реши да я премести да ме информира, че веднъж така ми беше преместена и дълго време се чудих, защо ми е изтрита, докато участници във форума не започнаха да коментират. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползвай някоя облачна услуга :) .Google drive,MEGA,Dropbox,BоX.Теглиш си приложението на телефона(мобилна версия),качваш всичко квото ти трябва в облачната услуга и от PC-то си ги изтегляш .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моля модератора, ако прецени, че темата ми не е за тук и реши да я премести да ме информира, че веднъж така ми беше преместена и дълго време се чудих, защо ми е изтрита, докато участници във форума не започнаха да коментират. :)

Моля потребителя да прочете правилата на форума!!! И да гледа в профила си линка с темите!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш профил в Google, създай си такъв и в Google+.

От там задаваш всички снимки да се синхронизират автоматично (или ръчно - както предпочиташ) и те се качват в профила.

Така имаш достъп до тях от всеки компютър и във всяка точка на света.

Същото е и с OneDrive, Dropbox и т.н., както каза колегата по-горе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш профил в Google, създай си такъв и в Google+.

От там задаваш всички снимки да се синхронизират автоматично (или ръчно - както предпочиташ) и те се качват в профила.

Така имаш достъп до тях от всеки компютър и във всяка точка на света.

Същото е и с OneDrive, Dropbox и т.н., както каза колегата по-горе.

Google+. не е ли само за Андроид ОС ? Айфона няма нищо общо с Андроида.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Google+. не е ли само за Андроид ОС ? 

Не, не е. Google е навсякъде :)

Достатъчно е да имаш акаунт в Google+, и можеш да го ползваш от всяка операционна система.

ПП. А за снимки бих ти препоръчал Flickr. Регистрираш си една поща в Yahoo, и разполагаш с 1TB онлайн място.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, не е. Google е навсякъде :)

Достатъчно е да имаш акаунт в Google+, и можеш да го ползваш от всяка операционна система.

ПП. А за снимки бих ти препоръчал Flickr. Регистрираш си една поща в Yahoo, и разполагаш с 1TB онлайн място.

• All the benefits of a free account
  • No ads in your desktop browsing experience
  • No ads in your mobile web experience
  • No ads in any of the Flickr mobile apps

1 month - $5.99

1 year - $49.99

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• All the benefits of a free account
  • No ads in your desktop browsing experience
  • No ads in your mobile web experience
  • No ads in any of the Flickr mobile apps

1 month - $5.99

1 year - $49.99

ТОва е за платения акаунт. Има и безплатен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно, но ще ми трябва време да го разуча. 

То това ясно че ще го разучаваш ама поне вземи си купи един кабел (китайско менте от 1 долар) че тоя телефон и батерия има за зареждане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пари имам !

А който си мисли, че кабела от зарядното може да свърже компютъра с айфона е меко казано некомпетентен, защото изобщо не се съешват !!!

Освен това Филипов никой не го кара на сила да отговаря. По-горните коментатори ми бяха достатъчно полезни и ми отговориха на въпроса, който ме интересува.

:wink12:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А който си мисли, че кабела от зарядното може да свърже компютъра с айфона е меко казано некомпетентен, защото изобщо не се съешват !!!

За съешаване не знам, но от личен опит мога да гарантирам, че въпросния кабел върши чудеса и даже и връзка с компютър прави.

Ако сте пробвали някой и не се е получило, значи кабела е дефектен или самия апарат има проблем с буксата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За съешаване не знам, но от личен опит мога да гарантирам, че въпросния кабел върши чудеса и даже и връзка с компютър прави.

Ако сте пробвали някой и не се е получило, значи кабела е дефектен или самия апарат има проблем с буксата.

Как някой бе човек ? Оригиналния кабел от захранването. От едната страна е айфон букса, а от другата е USB. Включваш кабела и ти дава празна папка. Сега ми казаха, че някакъв iTunesе трябвало 

да се свали на компютъра и тогава щяло да тръгне, но утре ще опитам.

Как някой бе човек ? Оригиналния кабел от захранването. От едната страна е айфон букса, а от другата е USB. Включваш кабела и ти дава празна папка. Сега ми казаха, че някакъв iTunesе трябвало 

да се свали на компютъра и тогава щяло да тръгне, но утре ще опитам.

Синхронизиранетона iTunes с iPod и други устройства на Apple е много лесно, и вече няма проблеми с използването на устройства, форматирани за Mac, в iTunes за Windows, или обратното. Домашното споделянее чудесен начин да поддържате вашата библиотека на множество компютри у дома - много е лесно да се създаде и означава, че на всичките си компютри автоматично ще имате актуализирани библиотеки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А бе, брат, ела тук и кажи кат пич:

Ей, хора, неграмотен съм в ползването на iPhone и ми кажете, ако обичате, как да си синхронизирам снимките с компа, ама нямам кабел и нищо не отбирам от тази материя.

И ще ти се каже от А и Б всичко бавно и полека.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По добре не пиши повече че след тоя бисер ми излязоха плочки от смях. То все бях виждал лайци с iPhone ама ти направо си без конкуренция.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Последните двама само празни приказки се написали и съвет никакъв от вас. Сигурно сте по-зле и от мен. Най-отгоре хората бяха точни и ясни, а вие си чешете езиците тука с празни приказки за което Ви благодаря !  :P

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Последните двама само празни приказки се написали и съвет никакъв от вас. Сигурно сте по-зле и от мен. Най-отгоре хората бяха точни и ясни, а вие си чешете езиците тука с празни приказки за което Ви благодаря ! :P

Направо да се чудиш и маеш за какво пишат , като и двамата iPhone са виждали само на картинка , а ?

То и аз съм така, ама си мълча :lock:

Кой ли да предположи , че всъщност си имаш работещ кабел , ама не си знаел , че трябва iTunes за да си свалиш снимките ?

Мхм.

Тежко е понякога , тежко .....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Последните двама само празни приказки се написали и съвет никакъв от вас. Сигурно сте по-зле и от мен. Най-отгоре хората бяха точни и ясни, а вие си чешете езиците тука с празни приказки за което Ви благодаря !  :P

Съвета за такъв като теб е да вземеш да си намериш ръководството с което пристига телефона или да прочетеш някой такова в нета.

Единствената официална програма която е за администриране на всички айустроиства е iTunes.

Производителя не предлага никаква друга алтернатива за администриране.

Всички останали програми (не официални) ползват драйверите на iTunes. Тоест тази програма трябва да ти е задължително инсталирана на pc-то.

Пък ти след това си ползвай 1001 ако искаш облачни услуги и си качвай снимките по кой ти е кеф сървар за споделяне на такива.

Моите са свалени с кабел (оригинален че да са по ясни :help wanted4: ) и са качени на домашния ми сървар.

Иначе по зле от теб може да съм на федербал но за iPhone имаш доста да четеш така като гледам по специализирани форуми дорде дойдеш на моето ниво.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съвета за такъв като теб е да вземеш да си намериш ръководството с което пристига телефона или да прочетеш някой такова в нета.

Единствената официална програма която е за администриране на всички айустроиства е iTunes.

Производителя не предлага никаква друга алтернатива за администриране.

Всички останали програми (не официални) ползват драйверите на iTunes. Тоест тази програма трябва да ти е задължително инсталирана на pc-то.

Пък ти след това си ползвай 1001 ако искаш облачни услуги и си качвай снимките по кой ти е кеф сървар за споделяне на такива.

Моите са свалени с кабел (оригинален че да са по ясни :help wanted4: ) и са качени на домашния ми сървар.

Иначе по зле от теб може да съм на федербал но за iPhone имаш доста да четеш така като гледам по специализирани форуми дорде дойдеш на моето ниво.

Не можа ли направо с тоя коментар да започнеш, вместо да пишеш глупости преди това ? ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не можа ли направо с тоя коментар да започнеш, вместо да пишеш глупости преди това ? ;)

Естествено че можех ама аз не съм врачка !

Ти почна с разни кабели и подобни без да ни обясниш че всъщност имаш кабел но нямаш достъп до устройството.

Аз и за това не се включих защото наистина не си синхронизирам снимките по описаните начини с облачни услуги а само с кабел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Естествено че можех ама аз не съм врачка !

Ти почна с разни кабели и подобни без да ни обясниш че всъщност имаш кабел но нямаш достъп до устройството.

Аз и за това не се включих защото наистина не си синхронизирам снимките по описаните начини с облачни услуги а само с кабел.

ОК  Ще се разберем на края. Всъщност телефона не е мой, а на детето ми и веднага щом се прибере от училище с него ще направим теста и ако пак има нещо неясно, пак ще питам. Нали за това сме тука! ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали за това сме тука! ;)

Именно. Но и проблема в темата трябва да е описан максимално подробно за да не стават после 10 страници празни приказки дореде се разбере за какво иде реч.

Със  скрийншотове и номера на грешки в iTunes се разбира много по лесно какъв е проблема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване