Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

LG E400 увеличаване на вътрешна памет

monster951

Препоръчан отговор

Здравейте колеги,

имам едно въпросче към вас значи телефона ми има системна памет 130 МБ приблизително имам и вътрешна памет 1 гигабайт както и СД карта 2 гигабайта.Та въпроса ми е мога ли по някакъв начин да увелича тая системна памет че ми е много зор аз едно приложение да кача и почва да ми мяка че нямам място. :) Мислех си по някакъв начин да конвертирам SD картата в системна памет ако е възможно. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

microSD, up to 32 GB

И без root може да се укаже място за инсталиране SD картата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А това със указването да не е свързано със android SDK kit програмата защото вече пробвах и продължава да ми пълни системната памет?

Може да стане с Link2SD, но се иска root.

Мерси за отзива колега,но този телефон не искам да го руутвам.Предишния ми беше със руут и като чели всичко заемаше повече място. :-)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

microSD, up to 32 GB

И без root може да се укаже място за инсталиране SD картата

Това, къде го прочете? Имах същия телефон и мога да кажа, че без руут е "мисия невъзможна".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Мустафа
      Здравейте приятели! Имам следния проблем и то голям проблем за мене и ще се радвам някой да ми помогне.
      Аз съм видео оператор и снимам сватби миналата година имах доста материал прехвърлен на един външен хард диск ( с 7 сватби вътре) и тока спря, след което дойде и така диска получи токов удар и спря да работи. Питал съм къде ли не и решение няма изпратих го в София при един "майстор" и вече 17 месеца никакъв разултат няма звъня му не ми вдига "майстора" от 17 месеца все ме отлага и така стигнахме до увода да ми го върне обратно. До тук ок, но през това време много хора ми звънят и питат какво става с видеата им немога да им обясня, че "майстора" не е никакъв майстор. Та искам да питам някой дали би могъл да го оправи проблема ще се радвам много и ще платя доволно само да ми изкарат информацията поже и на друг диск или флашка ако ще и на плоча само да се сдобия с инфото. Аз съм от шуменския край оставям си телефонния номер ако някой има идея как се подхожда в случая да ми звънне 089 615 06 04 благодаря ви предварително
    • от [email protected]
      Здравейте,
      Имам нова USB Flash памет. Няма и месец от както е закупена. На нея са направени не повече от 10 презаписа. Устройството е USB 3, 64GB.
      Днес я включвам да добавя няколко файла. Реших да ги позиционирам в нова папка и натиснах да ми я създаде, но ефект никакъв.
      Опитах пак и машината, в която я включих зацикли. Спрях експлорера като процес, но след стартирането му също така не можех да създам папка.
      Рестартирах системата, която е Win 7 x64. Заредих USB Flash паметта и в нея имаше 2 създадени папки и информацията, която вече си беше там преди опитите ми.
      Сега на нея не може да се пише, трие и т.н. Стана като устройство само за четене.
      Някой има ли идея какъв е проблема и как да го отстраня?
    • от moonluna
      Нямам много снимки и видеоклипове в компа, но паметта е доста пълна.  Ще изтрия много папки, но ме е страх да не изтривам нещо важно. Имам няколко програми с голям размер, но не мисля, че само заради това е пълна паметта. Най-много простронство заема папката Program Files.
    • от Plamen Sedlarski
      Дъното което искам да взема , но от характеристиките дъното не подържа моята рам памет има ли значение или да не го забелязвам иначе честотата я подържа това дъно!!!
    • от Анита Христова Трифонова
      Навършват се 171 години от рождението на Христо Ботев, един от най-великите български поети и революционери.
      стихове за Христо Ботев авторово  А.Х.Т. sekirata cekupama
      клип - 170 годишнина от рождението на Христо Ботев 06 януари 1848 .,Калофер
      загинал на 01 юни 1876 - Врачанска планина

• Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване