Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Ъммм някой друг коледно настроен? :P

Препоръчан отговор

Споделяйте в какво настроение сте,какви идеи и планове имате за коледа. :-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Яко значи не съм само аз :D нямам търпение да почна да слагам подаръци под елхата :D:lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Яко значи не съм само аз :D нямам търпение да почна да слагам подаръци под елхата :D:lol:

Аз нямам търпение да ги получа (или купя) :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам търпение да ги получа (или купя) :)

това е другото нещо което очаквам с нетърпение. :-) ама и яденето на бъдни вечер ме кара да губя търпение :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Коледно настроение от началото на Ноември? Вие ме изумявате, за подаръците обаче имате право :)

Сори ако имам грешка някъде, пиша от таблета. Днес господата от енергото са решили да правят ремонти по улицата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Коледно настроение от началото на Ноември? Вие ме изумявате, за подаръците обаче имате право :)

Сори ако имам грешка някъде, пиша от таблета. Днес господата от енергото са решили да правят ремонти по улицата

Е ноември както е дошъл така и ще си отиде :D
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Далеч е още Коледа, до тогава имам планувани поне 4-5 други празнични мероприятия. Хубавото е, че имам резерв от неизползван отпуск и се точа на 20-тина почивни дни, стига да не ми сече котка пътя. Все още няма правителство, та няма и кой да размести 2 януари (петък), но и това се очаква да стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обичам коледа и я чакам с голямо нетърпение. Вярно малко раничко, но какво пречи да си създадем уют и настроение. Лек ъпдейт на аватара ще ми напомня :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ви кажа ,все ми е тая за празниците. Единствено нова година ми харесва. Случвало се е да съм на работа по празниците ,и да ви кажа честно все ми е едно - дни като всички останали.
Миналата година с приятелката ми ги карахме на Боровец (нищо че се водят семейни празници) и останах много доволен ,то по-скоро заради почивката и приятната обстановка ,не толкова заради самите празници. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами точно обстановката и атмосферата която се създава повреме на тези празници(няма да коментирам и храната и на баба баниците със тиква или сирене и яйце :liplick: ) ме кара да чакам бъдни вечер коледа и нова година с нетърпение. :) Айде и заради подаръците които се намират под елхата :P:D .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ви кажа ,все ми е тая за празниците. Единствено нова година ми харесва. Случвало се е да съм на работа по празниците ,и да ви кажа честно все ми е едно - дни като всички останали...

На мен - също, неслучайно написах по-горе, че се "точа на 20-тина почивни дни", което в никой случай не означава, че няма да работя, а че няма да ходя на работа. Няколко поредни години доброволно съм работил на 1 януари, при това още от 6 ч сутринта, т.е. по времето, в което тълпи по улицата отиват да си лягат. Но аз не им завиждам, защото не си падам по песните и танците до разсъмване и навръх Нова година в единични случаи си лягам по-късно от 0:30 ч., не ми пука кой и как празнува.

"Водя се" като "анонимен работохолик", т.е. (по американския модел) че съм приключил с работохолизма, от който боледувах 2 десетилетия, но всъщност не е съвсем така. Затова и почивните дни за мен са несравнимо по-ценни от празничните, последните са ми на 99% безразлични.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Идеята на тези празници е именно почивните дни. И то почивните дни на, ...хмм така да се изразя - другите т.е. всички да почиват на тия дати, съответно да можеш да прекараш известно време заедно с тези, които имат значение за теб, без да се налага да си напасвате отпуските и ваканциите(за децата). И също така атмосферата е съвсем различна, когато всички празнуват.

П.П. А дунавското хоро е много яко, обожавам го.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване