Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Какви видеокарти стават на дъно gigabyte GA-M61SME-S2

Препоръчан отговор

Въпроса е следния :Дъното не е кой знае колко старо от 2007 е и понеже видеокартата на дъното не ми върши работа (прекалено е слаба) Какви видео карти стават има ли ограничения . За слота е ясно че трябва да е пси експрес .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зависи за какво ще я ползвате, зависи и от процесора, зависи и от захранването. След като е ясно че слота трябва да е PCI-express, вече  не ни интересува нищо друго за дъното.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Към модерно не се стремя зюаз съм техник и захранването не ми е проблем ще го подсиля още . процесора е amd athlon 64x2 2,6 gigaherca . Значи да слагам каква ми падне . над 512 мега байта

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С тоя процесор някоя втора ръка 5670 друго не виждам смисъл да слагаш.

Паметта на картата да е GDDR5

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не точно така. Зависи за какво ще ползвате новата видеокарта, зависи и от бюджета, зависи и от цялата ви конфигурация. На базата на тея изходни данни се взима и някакво разумно решение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме интересуваше дали стават всички . Мерси и за отговорите . Ще се ползва за нормални нужди и там з аквото дойде просто тази на дъното не ми върши работа . :)

Само за справка тази става ли http://olx.bg/prodavam-barter-sapphire-hd-5670-1gb-ddr3-i58133872

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме интересуваше дали стават всички . Мерси и за отговорите . Ще се ползва за нормални нужди и там з аквото дойде просто тази на дъното не ми върши работа . :)

Само за справка тази става ли http://olx.bg/prodavam-barter-sapphire-hd-5670-1gb-ddr3-i58133872

Няма смисъл от тази карта. За 15-20лв. отгоре се взима нова с гаранция при това нископрофилна. Пример:  ASUS 1024M EAH5450 SILENT/DI/1GD3 LP Крайна цена 62,39 лв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И каква е целта да даде повече пари за по-слабата карта?

5670 е 60W та и менте да е захранването не е проблем ако това те притеснява?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гаранцията. Плюс това, че продукта е нов. Идеална е за всякакви общи цели. Нископрофилна(не се знае каква е кутията).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ех ама вие сте големи фенове . Кутията е най обикновена С три вентилатора без да броим този на захранването и процесора . Два вкартват и един изкарва потока и вътре въздуха се върти . Охлаждането е железно . Мисля че изчерпахме темата ако имате някакви предложения може да пишете . Аз получих желания отговор . :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В зависимост от това колко пари ти се дават, системата може да понесе R7-250... По-мощно няма смисъл, но 250 с 1GB GDDR5 ще е максимума без да ботълнекваш... Това дъно е от ерата на още 2-3-та серия ATi, като тогавашните върхови модели се равняват на R7-240. Една стъпка нагоре да хванеш GDDR5 и идваме на 250... Нова карта, мощна за системата, и с гаранция.

Ако целта е друга, няколко монитора например, се намират нови карти на двуцифрени цени с 3 или 4GB видеорам...

И отново всичко зависи каква е целта на видеото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се дават много пари сумата ако не едвуцифрена нема смисъл . Дири съ 512 мега байта толкова мисля че ми стига .

Дире се по хубава от тази на дъното . демек с малко повечко памет . Това исках отговорите на въпроса мисля че админа ще се скара така че да спрем с постовете . Изчерпа се въпроса .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

5670 е идеална. Икономична с хардуерно ускорение да си гледаш 1080p и най-важното офертата е евтина.

5450 ако я намериш втора ръка за 25 лв. също е вариант за ХД филмчета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване