Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Vista sp2 не желае да инсталира драйвъри за мибилните телефони!

Препоръчан отговор

Въпросът ми е кратък! Защо Vista Sp2 не желае да инсталира по никакъв начин драйвъри за мобилните телефони???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпросът ми е кратък! Защо Vista Sp2 не желае да инсталира по никакъв начин драйвъри за мобилните телефони???

Категорично отказва без никакво обяснения, казваш.

Сигурно е женски каприз.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В какъв смисъл не иска да инсталира драйверите ? След като свържеш мобилния телефон към компютъра не го ли намира като устройство ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В какъв смисъл не иска да инсталира драйверите ? След като свържеш мобилния телефон към компютъра не го ли намира като устройство ?

Да, точно така - телефона не може да бъде намерен като устройство, а при опит да се качат драйверите, то всичко се провала и то, както се пошегува колегата Ken - без много обяснения, съвсем напук!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, точно така - телефона не може да бъде намерен като устройство, а при опит да се качат драйверите, то всичко се провала и то, както се пошегува колегата Ken - без много обяснения, съвсем напук!!!

Ами провери за грешки в Event log-а.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако говорим за Android не е нужно да се качват драйвери, просто от телефона избираш синхронизация на файловете, и би трябвало да имаш достъп до паметта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако говорим за Android не е нужно да се качват драйвери, просто от телефона избираш синхронизация на файловете, и би трябвало да имаш достъп до паметта.

Става въпрос за два отделни телефона:

1. Става въпрос за обикновенна Нокия  без ОС свързваща се през "Синият зъб"  В този случай има частична липса на някои функции, изписани куп грешки и неперкъснати подкани за инсталиране на драйвери при връзка

2 Самсунг с ОС Андроид. При връзка през USB телефона започва сам да качва драйвери, но то се проваля!

Ще пробвам това със синхронизацията, но ми се вижда, че няма да може да стане!

Та, проблема по т.1 не е от кой знае какво значение, но, от т.2 решението ме интересува живо!

Когато бях с ХР не изпитвах подобни проблеми, но с Vista????

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По - горе казах, че ще пробвам предложеното!

Не ми върши работа!

Не желая да качвам куп тъпи програми, накичени с ненужни функции, отварящи куп процеси и изисквайки качването на какво ли не! 

Ще си трансферирам данните през картовия четец - това е !!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че проблема ти с двата телефона е напълно различен поради различната ера на операционните им системи! С какво да ти бъда полезен? Ами Като цяло не винаги Андроид базираните се инсталирват сами или си ги намира (имах Galaxy S на което теглех USB драйвера от интернет защото бях с Windows 7 и не го намираше, но доколкото си спомням дори не го намирах от официалната страница, а на друг сайт качено! Първо пробвах с Kies както горе са ти написали, но тази програма не ти инсталира драйвери според мен, а по скоро е обикновенно приложение за менажиране на файлове.) затова за самсунга е хубаво да се поразровиш за конкретен USB драйвер за модела на телефона! А за нокията по принцип също съм работил (не под Виста естествено) и го свързвах през Nokia PC Suite също подбран за определения модел телефон изтеглен от официалната страница! Незнам тези начини дали си ги опитал, но според мен ако не си по добре не се колебай...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване