Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с настолна машина

Препоръчан отговор

Здравейте,както разбирате по заглавието имам проблем с компютърчето.

Нека да започна отначало...Снощи свалих Call of Duty Advadnced Warfare от ''Маймундата'',инсталирах я и до там...

Когато стартирах играта всичко започна добре до първата мисия.След видеото не се стартира мисията и се наложи да рестартирам.Когато го влкючих не можех да включа никоя програма.Само да цъкна върху иконата и ми изписва ''майкрософт спря да работи''.Деинсталирах играта,трих програми,трих други игри и филми,но не се оправя.Сега влизам със Safe mode,но иначе неможе.Моля помогнете ми бързо!

ПП.писах в този раздел,мисля че е подходящо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Каква грешка ти дава, когато се опиташ да влезеш по нормалния начин?

Пробвай вместо в SafeMode да избереш опцията:Last good known working configuration".

Кажи и с какъв хардуер разполагаш. Ако не знаеш си инсталирай програмата AIDA или Speccy.

Има вероятност да си прегрял видеокартата и да не работи, но това за момента е предположение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ми дава грешка веднага като вляза,а когато натисна някоя икона тя не се отваря и ми изписва ''уиндоус спря да работи''.А за харда би ли ми обяснил от къде трябва да видя какъв е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет - -Дани- . имаш ли видокарта на дъното? Ако имаш - махни допълнителната и тествай ... или за да се ориентираме - дай конфигурацията за да можем да помогнем по добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Процесора е Intel - I5 4440 3.10 Ghz

Видеото е Asus AMD Radeon R9 270 (точно немога да ви кажа)

Дъното е Asus H81-K

Рам-4 Ддр3

Мисля че това е достатъчно.Ако има още нещо ще ви кажа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Твърде е вероятно поради факта, че си се сдобил с играта по заобиколния начин да си пипнал и някоя гадинка - ей така, за разкош. :P И май-май имаш 3 варианта:

• рестор на системата, както ти е казал колегата pataran по-горе
  • преинсталация на уиндоуса
  • или да се обърнеш към HJTeam-а тук, за да видят дали наистина не си пипнал нещо и да се опиташ да го отстраниш с тяхна помощ. ;)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опитахте ли това,което ви препоръча почитаемият Emokostov ?

Като заредите прозореца за избор на Safe Mode,изберете там опцията Load last know good configuration.

Ако и тогава не се оправят нещата,може да опитате Repair на системата,ако имате диск с инсталираният Уиндоус.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване