Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Някой да ми препоръча игри..

ignikus

Препоръчан отговор

Здравейте всички!

Може ли някой да ми препоръча  игри за Acer Travelmate 6492 ако може нещо от сорта на Call Of Duty: Modern Warfare 4 ,NFS или Diablo

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

недей да скапваш тази машинка с игри!

чудесна е за офис работа. :)

или пък за филми и музика  :whist:

ама няма кфо да прая....

недей да скапваш тази машинка с игри!

чудесна е за офис работа. :)

или пък за филми и музика  :whist:

пък и online са мегаааа тъпи да не говорим за лага :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ама няма кфо да прая....

пък и online са мегаааа тъпи да не говорим за лага :(

ще изтърпиш 

ти поне имаш с какво да се занимаваш

питай ме мене преди 2 години 1 година без никакъв достъп до техника (освен телевизор) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ще изтърпиш 

ти поне имаш с какво да се занимаваш

питай ме мене преди 2 години 1 година без никакъв достъп до техника (освен телевизор) 

В интерес на истината съм живял 3 години  само с телефон , дори телевизор нямах  :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В интерес на истината съм живял 3 години  само с телефон , дори телевизор нямах  :D

през телефона можеш да гледаш телевизия (онлайн) :P

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако поне кажеш горе долу какъв жанр да е играта можем да ти помогнем, защото тези които си изброил са доста различни. Иначе колкото и да са слаби параметрите, винаги има игри на които можеш да се зарибиш яко. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам ти Revolt. Ах ... имам стотици часове на тази игра, особено LAN.

Също така и:

• Torchlight
  • CS 1.6(Modern Warfare mod)
  • Mu Online 99b+ devilmu(български сървър) (е тук ако се зарибиш направо ... трудно се отказваш) Особено като се почне с тея ВИП сет, ВИП алл ......
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо от сорта на Torchlight, Diablo, Kingdoms of Amalur: Reckoning(защото не съм сигурен дали покривам изискванията), някакво подобие на Age of Empires, Pharaoh, може би нещо подобно на Battlefield и Call of Duty ? А  има ли  и някакъв вариант да ми тръгне нещо подобно на Final Fantasy серията или нещо от нея? Или нещо от серията Halo?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледам искаш някоя средновековна стратегия, веднага ще ти кажа Stronghold.

Видях и Диабло също, значи има доста MMORPG, с не големи изисквания, на които аз доста се бях зарибил - Archlord, Last Chaos, Drakensang.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване