Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Сървър за майнкрафт

ktm2222

Препоръчан отговор

Толкова ли не можа да попиташ гугъл ?

Пишеш в гугъл "Minecraft hunger games servers" и ще ти излязат над 1 милион резулs

С един приятел търсихме цял ден и на всиюките ни излиза невалидна сесия, така че моля за някой който работи

:) Hunger Games ги има в почти всичките сървъри, дори в пиратските сървъри. Има и на българските сървъри. 

ами тогава дай ип-то на 2-3 -_-

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С един приятел търсихме цял ден и на всиюките ни излиза невалидна сесия, така че моля за някой който работи

ами тогава дай ип-то на 2-3 -_-

Отново google не хапе

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

не работят 

на какъв доставчик си ?

и защо аз си влизам безпроблемно в 10/10 сървърите които проверих ?

П.П.Провери си защитната стена да не преебава майнкрафт

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Човек ако сте търсили цял ден щяхте да намерите над 100 сървара!

проблема е че не може и си вика "я дай да постна тема във форума и те да направят всичко". ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти на какъв minecraft launcher си? 

Изтеглих си я от замунда

на какъв доставчик си ?

оправих проблема, като я изключих. Сега влизам в повечето сървъри

на какъв доставчик си ?

На Виваком съм. и проблемът пак го има 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж сега,преди да изтеглиш играта ти пише коя версия е,нали.Виж версията и я кажи.Различните сървъри изискват различни версии,така че ти можеш да влизаш само в тези,които са за троята версия,разбра ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж сега,преди да изтеглиш играта ти пише коя версия е,нали.Виж версията и я кажи.Различните сървъри изискват различни версии,така че ти можеш да влизаш само в тези,които са за троята версия,разбра ли?

Знам. изтеглих си версията 1.7.9 и влизам предимно в такива сървъри, но  понякога я сменям от лънчера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване