Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, яко е подредих като си сложих парола на линдолса.Проблема е че си забравих паролата на администаторския акаунт, но имам гюест в който почти нищо не мога да правя.Искам да ви помоля да ми кажете как да си върна паролата на администратора.Пробвах всякакви начини но винаги в края или ти показва "Достъпът е отказан." или ти иска администраторска парола.Моля ви помогнете ми!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, яко е подредих като си сложих парола на линдолса.Проблема е че си забравих паролата на администаторския акаунт, но имам гюест в който почти нищо не мога да правя.Искам да ви помоля да ми кажете как да си върна паролата на администратора.Пробвах всякакви начини но винаги в края или ти показва "Достъпът е отказан." или ти иска администраторска парола.Моля ви помогнете ми!

Ти ли си сложил паролата или баща ти? :top secret:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз я сложих. :D

Нали разбирате че не можете по никакъв начин да го докажете във форума...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз я сложих. :D

...и още на следващото стартиране на компютъра,си я забравил?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смисъла от паролите никога не би е бил ясен. Ако някой иска да ти хакне компа, тази парола няма да ти помогне много...Но рискуваш да изпаднеш в собствения си капан...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на dodo00, че ми прати линк към клип в youtube. Да знаете че вече го оправих.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от bumblebee
      Здравейте,
      направи ми впечатление, че от доста време насам, може би от както си смених паролата на пощата, като дам на история виждам ето това - на снимката.
      Интересното е, че е от моя IP адрес всеки път. Не ползвам никакви майлинг програми на компютъра. Ползвам мобилното приложение на ABV за IOS, но го деинсталирах, за да проверя дали не е от там проблема, но явно не е, защото продължава.
      Писах им на ABV но те ми отговориха, че съм ползвал майлинг програма и тн., но аз НЕ ползвам такава.

• от blondin40
      Здравейте , 

Опитвам се да инсталирам нов уин7 но не ми засича мишката и клавиатурата при страницата на инсталацията , а във биоса и 2-те ги има и си работят идеи как да се оправи ?
    • от iliqn marinovvv
      Проблема с моя Акаунт е следния: Добавях хора в моята Група в Фейсбук, и след около 2 мин. Сесията ви изтече. Изхвърли ме от Фейсбука, след това ми изискваше разпознаване на приятели, направих го. И стигнах до стъпка която ми изискваше. Смяна на парола ок! след това името ми в фейсбук. дава ми 2 имена но аз не съм нито с едното нито с другото. Писах на супорт в фейсбук но уви. от 26.11.2018 съм без Фейсбук и немога да си го възстановя. Моля кажете какво да направя? Ще пробвам да кача и снимки с проблема. Благодаря предварително!!!

• от Petar02
      Здравейте,           Не успях да намиря друга тема, по моя въпрос и за това отварям нова. Имам лаптоп Lenovo x61 windows 7 home premium. Когато го включа щом ми каже добре дошли става черен екрана и само мишката може да се движи. Така стои и не ми зареждат иконите. Щом дам Ctrl+Alt+Del и отворя Task Manager и изчакам ми се отварят иконите и си зарежда. След изчакване 30 минути при опит за отваряне на controll panel някой път се отваря, но почти винаги забива и се рестартира.
      Лаптопът е закупен втора употреба и е на норвежки, след като не мога да стигна до control panel, ни мога да му сменя и езика.
      Моля за помощ.
    • от Мирослав Каменов
      Здравейте, моят проблем е следният лаптопът ми е Guru M67SRU закупих си оригинален диск за Windows 7 от Microsoft с цел да вдигна битовете на моят понеже е 32 Bit а искам 64 Bit така сложих диска във лаптопът пуснах инсталацията започнах да го инсталирам и ми изписа че „Windows не може да се инсталира защото е стартиран безопасен режим натиснете Ok за да продължите натискам и вадя диска и пускам Windows normally излиза ми това натискам ok пак това пробвах да вляза във Safe Mode да го спра не става излиза ми само това на снимката и не ме пуска вътре помощ!!!!

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.