Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

mucunka

Подходящ Microsoft office

Препоръчан отговор

Компютърът ми има инсталиран Windows 7 Ultimate, 64-bit. Искам да си инсталирам Microsoft office. Бихте ли ме посъветвали кой офис ще е най-подходящ? Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Компютърът ми има инсталиран Windows 7 Ultimate, 64-bit. Искам да си инсталирам Microsoft office. Бихте ли ме посъветвали кой офис ще е най-подходящ? Благодаря предварително!

Предполагам, че няма да искаш да си го купиш. Защо не се насочиш към безплатните алтернативи като LibreOffice ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също съм с либре. Почти същото е като майкрософт офис, но поне си с последната версия и не се занимаваш с разни активации и изтекли ключове. Просто инсталираш и работиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ще купуваш лиценз - определено 2013/365

Ако ще е безплатен - Либре или Опън Офис

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързите отговори! Ще пробвам този Либре офис.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от DarkEdge
      Данни за това са намерени в публикуаните документи, споменаващи Windows Core OS:

Тези редове за добавени на 19 април тази година, но са открити едва сега.
      Както и по-рано се предполагало тази ОС е насочена към нов тип устройства - мобилни компютри с два екрана. Има слухове, че нещо подобно ще бъде представено от Microsoft през октомври.
      Източник:blogzona.ru
    • от DarkEdge
      Здравейте! От какъв носител (DVD, USB) зареждате компютъра за инсталиране? Настроили сте в BIOS първо зареждащо устройство?  Каква е била предходната операционна система? Windows 7 или по-стара, или по-нова? Кой режим е избран в BIOS - UEFI или Legacy? Ако е Legacy, изключен ли е Secure Boot? Можете ли отново да заредите компютъра от инсталационния носител (DVD, USB)?
    • от Soviet Soldier
      Facebook официално потвърдиха, че няма да ъпдейтват популярните си мобилни приложения за платформата Windows Phone. Според информацията поддръжката за Messenger, Instagram и WhatsApp спира на 30 април. По този начин собствениците на смартфони с Windows Phone ще трябва да използват браузъра, за да се логнат в своите профили. Това ще се превърне в поредната причина да спрете да използвате платформата и да потърсите алтернативни решения, като Аndroid и iOS.
      Мобилните приложения на Facebook досега оглавяваха класацията за най-популярни безплатни заглавия в Microsoft Store, съобщава WindowsCentral. Въпреки това няма официална информация колко точно хора са ги инсталирали на своите устройства. Тук е момента да споменем, че компанията спря да предоставя ъпдейти за Windows Mobile още в края на миналата година. В контекста на това не е изненадващо, че Facebook спират поддръжката за мобилните си приложения за платформата.

Другите водещи разработчици също вече започнаха да изтеглят своите заглавия от онлайн магазина на платформата. Със сигурност, дори и малкото хора, които все още имат устройства с Windows Mobile скоро ще преминат към конкурентните операционни системи. Неуспехът на платформата е поредното доказателство, колко силни са позициите на Android и iOS сред потребителите и как баланса на този двуполюсен модел едва ли ще бъде променен скоро.

• от DarkEdge
      https://winaero.com/blog/microsoft-shutting-down-hotfix-service/
  • Дарение

• Добави ново...