Премини към съдържанието
Последвайте Kaldata.com в Google Новини за да научавате първи най-интересните новини! ×
  • Добре дошли!

    Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

    Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

     

Какво означава един пост да се pinne


Препоръчан отговор

Здравейте, 

 

Искам да попитам как мога да направя, така че един пост да се pinne. Също така каква е ползата от това и кога се използва по принцип.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, 

 

Искам да попитам как мога да направя, така че един пост да се pinne. Също така каква е ползата от това и кога се използва по принцип.

 

Какво означава pinne ?

Да не е пингне ?

PING

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, 

 

Искам да попитам как мога да направя, така че един пост да се pinne. Също така каква е ползата от това и кога се използва по принцип.

Пост или тема?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

вероятно е пингне, просто аз го срещнах като пинне и след като не знам какво значи не съм сигурна, може ли да ми обясните какво е тогава това *пингне*


пост

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

вероятно е пингне, просто аз го срещнах като пинне и след като не знам какво значи не съм сигурна, може ли да ми обясните какво е тогава това *пингне*

пост

 

Пише го в линка, даден по-горе.

За какъв пост става дума ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може и да е pinned(идва от pin - игла, карфица/ забождам). Все едно да закачиш някой пост най-отгоре на темата, за да е първият, който се вижда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

вероятно е пингне, просто аз го срещнах като пинне и след като не знам какво значи не съм сигурна, може ли да ми обясните какво е тогава това *пингне*

Точно pin имаш предвид, ако правилно те разбирам - в даден форум темата да е най-отгоре/винаги видима.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може и да е pinned(идва от pin - игла, карфица/ забождам). Все едно да закачиш някой пост най-отгоре на темата, за да е първият, който се вижда.

Но не пост а тема :)

вероятно е пингне, просто аз го срещнах като пинне и след като не знам какво значи не съм сигурна, може ли да ми обясните какво е тогава това *пингне*

пост

Аз знам какво е да се пинне тема. Темата се маркира и винаги излиза най-горе на списъка с темите в конкретен раздел

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

всъщност забравих да спомена, че става дума именно за пост във фейсбук група и как точно да направя така че този пост винаги да излиза първи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

всъщност забравих да спомена, че става дума именно за пост във фейсбук група

Поста излиза първи в групата независимо от нови постове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

×
×
  • Добави ново...