Премини към съдържанието
Стоян Дамянов

Какъв плейър трябва да се изтегли на таблет за да засвири интернет радио?

Препоръчан отговор

Избирам от  " Предевател " радио и ми излиза надпис, че устройството няма нужния плейър.

Таблета е Samsung tab 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Избирам от  " Предевател " радио и ми излиза надпис, че устройството няма нужния плейър.

Таблета е Samsung tab 2

пробвайте vlc player

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

TuneIn Radio самостоятелно приложение с много голяма база данни световни радиостанции,в т.ч. и от България.

Редактирано от DrHAUZ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж в Google Play има радио Вероника, Веселина и други. Аз със същия таблет си слушам Вероника.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж в Google Play има радио Вероника, Веселина и други. Аз със същия таблет си слушам Вероника.

Ушите ми не могат да слушат радио Вероника ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-доброто за предварително зададени станции (към момента около 35 000, в настолната и над 62 000 за мобилната версия, включително български) e Audials One.

image-EC6F_545DB8D5.jpg

C923_545DBC24.jpg

Специална промоционална версия на ComputerBild

Можеш да я ползваш и без регистрация, т.е. в безплатната ѝ версия, като разликите са две - регистрираната версия има няколко опции за конвертиране и сваляне на видео и аудио повече и един неприятен прозорец, подканящ за регистрация, при стартиране и затваряне. Ако ще ползваш версията на списанието, не я актуализирай до 12 - ще ти изчезнат допълнителните опции заедно с регистрацията.

За станции, които да си добавяш ръчно оттук-оттам, бих ти препоръчал foobar2000. За слушане през браузър Капитана ти е дал най-добрия вариант - VLC с неговия уeб-плъгин.

Редактирано от Wankata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Горните две предложения не можаха да тръгнат при мен. След обяд ще пробвам и това на 

Wankata

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-доброто за предварително зададени станции (към момента около 35 000, в настолната и над 62 000 за мобилната версия, включително български) e Audials One.

====================

Настолната версия тръгна от раз на три компютъра. Мобилната тръгна на телефона ми и там от раз, а на таблета не тръгва. В Гугълплей пише, че е инсталирано, а в таблета го няма файла .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване