Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Аудио драйвери - Intel 82801GB ICH7

Препоръчан отговор

Здравейте! От заглавието мисля ,че е ясно какво точно търся.Рових много теми.Свалих много подобни драйвери и никой не станаха? Модел на компютъра: Lenovo-IBM 8167-71g ThinkCentre

Ето снимка:http://dox.bg/files/dw?a=e4b5bfd2f0  „

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! От заглавието мисля ,че е ясно какво точно търся.Рових много теми.Свалих много подобни драйвери и никой не станаха? Модел на компютъра: Lenovo-IBM 8167-71g ThinkCentre

Ето снимка:http://dox.bg/files/dw?a=e4b5bfd2f0  „

А на сайта на Леново защо не проверихте?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Там свалих поне 4 и пак  не става.Инсталирам ги рестартирам компютъра и пак не стават?

А следвате ли инструкциите, някои драйвери за звук искат преди това да са инсталирани драйвери за дънната платка

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А следвате ли инструкциите, някои драйвери за звук искат преди това да са инсталирани драйвери за дънната платка

Еми по принцип всички драйвери са инсталирани и неми показва за други.Само този драйвер ми отвори проблеми?Може и да греша поправете ме.Не съм запознат много с драйверите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми по принцип всички драйвери са инсталирани и неми показва за други.Само този драйвери ми отвори проблеми?Може и да греша поправете ме.Не съм запознат много с драйверите?

Прочетете какво пише във съпровождащите файлове и страници! Инсталацията не е само next->Next->FInish

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прочетете какво пише във съпровождащите файлове и страници! Инсталацията не е само next->Next->FInish

Прочетох толкова много ,че главата взе да ме боли.Но никъде пък не намерих такъв файл който да вкарам ръчно за този драйвер?Бихте ли ми предоставили линк ако знаете?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох толкова много ,че главата взе да ме боли.Но никъде пък не намерих такъв файл който да вкарам ръчно за този драйвер?Бихте ли ми предоставили линк ако знаете?

http://support.lenovo.com/us/en/products/desktops-and-all-in-ones/thinkcentre-a-series-desktops/thinkcentre-a52/downloads/DS000988

И следвайте описаната процедура!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направих в описанието по отдолу както е.И ми изписа: Тази опереционна  система не се поддържа на този софтуер ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мили думи - топлят душата - 10х. По-вежното е, че има звук! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване