Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

TiratroN

Модел самобръсначка Philips

Препоръчан отговор

Здравейте. Напоследък се оглеждам за електрически самобръсначки Филипс и виждам че има доста серии.

В продавалника попадам на някакви модели от серия HQ 8000 нагоре.

Търсейки в българските магазини по интернет не мога да намеря нищо освен шеста версия, в сайта на Филипс също.

Само неща от сорта на Aquatouch (AT) , PT и прочие други версии.

Тая серия HQ нещо да не е стара? Съдейки по цените би трябвало да си е доста добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично мнение - аз имам що годе качествена (140лв беше) и в момента не я ползвам. Адски много ми изсушава кожата, доста трудно се бръсна с нея (надали е в нея проблема).
Машинката е на Филипс, ако желаеш ще видя какъв беше модела...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стар модел е, от повече от 2 години 7-ма, 8-ма и 9-та серия започват с PT или AT (за тея дето могат да работят и на мокро) и номер от 3 цифри. Ако самобръсначките не са нови, а са ползвани няколко години не си заслужава да се купуват независимо от цената защото комплекта нови ножчета е скъп. Освен това има и много ментета в продавалника като тея например 

Колкото до сайта на Филипс - има ги и старите им модели незнам защо не си успял да я намериш самобръсначката.

примерно HQ8150/16

Редактирано от ined (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за разяснението. Тъкмо се чудех какви са тия PT.

HQ8150 я намерих, но просто не видях нищо повече и ми стана странно. Ясно , значи са им сменили имената  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Темата е стара, но ще я използвам. Обмислям дали да взема на баща ми електрическа бръсначка - например тази. До момента му взимам ножчета Жилет Мах3 - използва ги по няколко пъти, но пак цена от почти 5 лв./бр. ми се струва малко скъпичко.

Разбрах от по-горе, че комплекта нови ножчета за ел.бръсначката е скъп, но колко точно? Колко се очаква да изкара с един комплект ножчета при твърда брада и използване по 2-3 пъти на седмица?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дават им 1 година работа, но изкарват доста повече. Старата ми 6645 изкара 5 години като се бръсна всеки ден без неделя.

Иначе да - ножчетата са скъпи аз предпочетох да си купя друга самобръсначка - за нова самобръсначка PT877 на промоция дадох 130 лева, а само ножчетата+решетките за страта струваха 65 лева.

Редактирано от ined (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията.

Моделът 6645 предполагам е на кабел. Тази, към която съм се насочил е с батерия(вярно, така е по-удобно и по-безопасно) и пише, че с едно зареждане изкарва поне 40 минути, но предполагам че с времето този период ще намалява постепенно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...