Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

GSM гаранция

Препоръчан отговор

Здравейте.

Наскоро си взех един телефон втора ръка с гаранция и всичко в комплекта както си е в магазина.

Искам да попитам мога ли да представя тази гаранция в съответният магазина във ВИЕАКОМ както е в моя случей.Защото на гаранцията пише името на първоначалноя потребител на телефона.И искам да знам дали ще ми направят проблем,понеже в книшкитв,лкоито ми дадоха с телефона имаше писаници за гаранцията,които гласяха че гаранцията е валидна дори и на препродаден телефон,обаче трябва да се свържим с HTC   в моя случвй,защото телефона за който ви говоря е HTC One M7,та пишеше че трябва да ги уведомими съответно да чакаме тяхното писмено аъгласие за тази работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След като имате описание на гаранционните  условия, то не остава друго освен да ги следвате! Много важно е гаранционната карта да е валидна, да не подправяна и да е правилно попълнена.

Инак, няма проблем в това да занесете телефона в съответният сервиз и го предоставите за ремонт, въпреки, че документално не сте собственик - поне аз лично не съм изпитвал проблем в подобна ситуация Просто не е нужно да говорите повече от колкото трябва!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След като имате описание на гаранционните  условия, то не остава друго освен да ги следвате! Много важно е гаранционната карта да е валидна, да не подправяна и да е правилно попълнена.

Инак, няма проблем в това да занесете телефона в съответният сервиз и го предоставите за ремонт, въпреки, че документално не сте собственик - поне аз лично не съм изпитвал проблем в подобна ситуация Просто не е нужно да говорите повече от колкото трябва!!!

Мхм..Мерси

Ами тези неща дет викаш да е попълнена правилно,то няма нищо за попълване.Имаш един лист на който пише кога си закупил продукта,името на поръчителя и всякви други неща,както така и един фиксален бон(касова белешка).

Няма полета за попълване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гаранционните условия към Виваком се изпълняват от офис на оператора, а не се носи апарата в сервиз.

Тоест гапанцията се предявява в офиса и те от там си го пращат до сервиза.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично не съм ползвал гаранционни услуги от Виваком, но ако са като на Глобул .. упс Теленор - изобщо няма да ги ползвам.

пълен провал (от тяхна страна) - първия път ми отказаха ремонт на неработещ бутон - трябваше просто да се почистят контактните пластини. Втория - смяна на лентов кабел на слайдър. И двата пъти с аргумента - апарата е мокрен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване