Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

геймарски лаптоп до 1200 лева

Препоръчан отговор

Предложете геймарски лаптоп до 1200 лева.Предпочитам DELL.

Благодаря.

За съжаление няма такова чудо.... както ще отговорят и по-знаещите от мен.

За 1200 лв. трудно ще събереш геймарски стационарен компютър.

Но все пак не е зле да кажеш какви игри искаш да играеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще ти покажа какви игри играя на моя лаптоп до 10тина минути. Смятам да го сменям за Асус Рог, но искам да е произведен наскоро новия лаптоп и с новото 980м или 970м видео, защото нямам доверие на нашите търгаши мошенници и смятам да го взема от Германия даже.

Ето ти и линка със снимката на игрите които вървят добре и много добре на лаптопа без да го тормозят излишно. След месец ще го продавам, а по точно между 10 декември и 4 януари ще е пуснат за продажба с подробни обяснения какви проблеми има и колко гаранция има.

Иначе за двойна цена и нов ако сега трябва да взимам нещо бих погледнал този.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм геймър, но за игрите не е ли по-важна видеокартата, отколкото процесора?!

Потърси модели с Nvidia 840М... Има и един Acer Aspire V5-573G с над 2 пъти по-мощната от Nvidia 840М - Nvidia 850M...

А, Nvidia 850M e почти 3 пъти по-мощна от AMD M265 от горепосоченото Lenovo! :)

А, за Dell - само Alienware стават за игри... 

Но имай в предвид, че и каквото и да вземеш в този бюджет, не може да бъде наречен геймърски лаптоп!

За такъв лаптоп не са първостепенни характеристиките, но и адекватното охлаждане, с помощта на което лаптопа ще издържи в дългосрочен план на това натоварване и температури! 

Това че даден лаптоп има мощни компоненти, не означава че могат да държат на дългосрочно натоварване! 

Дори и на геймърските лаптопи им е трудно да се справят с охлаждането, да не говориш за бюджетните, които са точно в твоя бюджет!

Така че по-добре или си събери още пари, до поне 1700 лв. за най-евтините геймърски лаптопи или използвай текущия бюджет за стационарен компютър, който м/у другото можеш да ъпгрейдваш във времето, а на един лаптоп трудно можеш да му правиш ъпгрейди, а да не говорим, че за ъпгрейд на видеокарта е не възможен! ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм геймър, но за игрите не е ли по-важна видеокартата, отколкото процесора?!

Потърси модели с Nvidia 840М... Има и един Acer Aspire V5-573G с над 2 пъти по-мощната от Nvidia 840М - Nvidia 850M...

А, Nvidia 850M e почти 3 пъти по-мощна от AMD M265 от горепосоченото Lenovo! :)

А, за Dell - само Alienware стават за игри... 

Но имай в предвид, че и каквото и да вземеш в този бюджет, не може да бъде наречен геймърски лаптоп!

За такъв лаптоп не са първостепенни характеристиките, но и адекватното охлаждане, с помощта на което лаптопа ще издържи в дългосрочен план на това натоварване и температури! 

Това че даден лаптоп има мощни компоненти, не означава че могат да държат на дългосрочно натоварване! 

Дори и на геймърските лаптопи им е трудно да се справят с охлаждането, да не говориш за бюджетните, които са точно в твоя бюджет!

Така че по-добре или си събери още пари, до поне 1700 лв. за най-евтините геймърски лаптопи или използвай текущия бюджет за стационарен компютър, който м/у другото можеш да ъпгрейдваш във времето, а на един лаптоп трудно можеш да му правиш ъпгрейди, а да не говорим, че за ъпгрейд на видеокарта е не възможен!

Асуса заслужава ли си парите иначе? От над 2000 почват със 17 инчовете монитори...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Асуса заслужава ли си парите иначе? От над 2000 почват със 17 инчовете монитори...

Ти най-вероятно говориш за ASUS G751, който след 5-6 дни ще бъде на българския пазар на цена около 3к лв. ...

Но според мен си е грехота да се дават толкова много пари за лаптоп и то за игри :no-no: (лично мнение)...

Сега може да е актуален и ще играеш игрите на стабилно доволни кадри, обаче знаеш как се развиват технологиите след няколко години може да не удовлетвори изискванията ти! И какво - пак ли ще даваш толкова пари за нов?

Лошото е, според мен, че ще свикнеш да играеш игрите на ултра и като се появяват нови, с още по-високи изисквания, какво ще правиш?

А и по принцип, трудно ми е да свържа думите гейминг и лаптоп, в словосъчетание... 

А и както се развиват технологиите, вече акцентът ще е в/у видеокартите, не толкова в/у процесорите! Вече именно видеокартите ще поемат повечето изчисления  при бъдещите компютри!

А, знаеш, че видеокартите не могат да бъдат ъпгрейдвани на 99% от лаптопите... само малко модели и то основно Workstation-и, имат MXM слотове за видеокарти и могат да бъдат ъпгрейдвани!

Така че, според мен, на теб ти трябва стационарен компютър! А и като гледам колко игри имаш, надали дълго ще остане жив твоят Acer...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти най-вероятно говориш за ASUS G751, който след 5-6 дни ще бъде на българския пазар на цена около 3к лв. ...

Но според мен си е грехота да се дават толкова много пари за лаптоп и то за игри :no-no: (лично мнение)...

Сега може да е актуален и ще играеш игрите на стабилно доволни кадри, обаче знаеш как се развиват технологиите след няколко години може да не удовлетвори изискванията ти! И какво - пак ли ще даваш толкова пари за нов?

Лошото е, според мен, че ще свикнеш да играеш игрите на ултра и като се появяват нови, с още по-високи изисквания, какво ще правиш?

А и по принцип, трудно ми е да свържа думите гейминг и лаптоп, в словосъчетание... 

А и както се развиват технологиите, вече акцентът ще е в/у видеокартите, не толкова в/у процесорите! Вече именно видеокартите ще поемат повечето изчисления  при бъдещите компютри!

А, знаеш, че видеокартите не могат да бъдат ъпгрейдвани на 99% от лаптопите... само малко модели и то основно Workstation-и, имат MXM слотове за видеокарти и могат да бъдат ъпгрейдвани!

Така че, според мен, на теб ти трябва стационарен компютър! А и като гледам колко игри имаш, надали дълго ще остане жив твоят Acer...

Проблема при мен е, че не мога да мъкна стационарен комп в кабината на камиона. Ето че се издадох и какво карам и почти къде живея... Иначе си мисля тогава за друг вариант. Тези лаптопи на които ползваш шасито, а компонентите си ги поръчваш вътре какви да бъдат. Примерно взема си такъв лаптоп, а след време видеото почне да се задъхва. Може ли да се вземе по-нов модел видео (грубо след 2 години) и да си остана със същото дъно, проц. и т.н. докато не почне видеото да бъде ограничавано от процесора? Или това няма как да се знае? В Германия съм виждал такива в Shenker .

Първо ще видя дали тези малоумници ще оправят харда и дали ще го продам след това Ацерето. Още като го взех си прещракваше харда и на всичко отгоре уж от Ардес е взет (техен представител в Сливен), но на документа пише името на тия от Сливен и като добавиха плочката рам са сложили друга, а не като тази която идва оригинално с лаптопа и болчета има пропуснати да завъртят. Ама боклуците знаеха, че заминавам в командировка и няма да имам време да се занимавам с ремонти и гаранции. Общо взето пълни кретени и ми се иска да ги заобикалям такива отдалеч вече. Заради 50 лв намаление (не ми се иска да плащам никакви данъци в БГ, но това е отделна тема), а по-точно бонус плочката рам ми дават лаптоп с 2 различни плочки рам и най-вероятно hdd от някой прее**н лаптоп. Ама да са живи и здрави, също така и майките им.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване