Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем при прехвърляне на контакти от телефон към кола

mucunka

Препоръчан отговор

Моля помагайте!!! Голям проблем! Как се прехвърля телефонен указател от Samsung galaxy young GT-S6312 в бордовия компютър на кола?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това го чувам за първи път !!!

Я кажи каква е целта ? И за какво е упражнението като колата без телефона в обсег на син зъб няма как да набира телефони а когато е в обсег зарежда или чете  веднага указателя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът е в това, че не зарежда и не чете веднага указателя. Интересното е, че връзка между бордовия компютър и телефона се осъществява, но контактите не са импортирани в бордовия компютър. Пробвах да прехвърля един контакт от телефона в компютъра чрез блутут, но не стана. Пълна загадка!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът е в това, че не зарежда и не чете веднага указателя. Интересното е, че връзка между бордовия компютър и телефона се осъществява, но контактите не са импортирани в бордовия компютър. Пробвах да прехвърля един контакт от телефона в компютъра чрез блутут, но не стана. Пълна загадка!

Това за какво ти е, каква полза ще имаш ? Освен че ще ти позапълни мястото в паметта на компа.

Той има ли слот за СИМ-карта?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Загадка няма !

В паметта са последните набирани номера и тези който са ти звъняли и можеш веднага да ги набираш буквално на секундата. В началото докато ти зареди указателя предполагам с 5 000 контакта наистина ще отнеме време 10-15 секунди при мен и няколко минути при вас понеже с толкова контакти ...

След като го зареди последните набирани номера вече ще ти се показват с имената им в указателя а не само номер и да се чудиш на кого е бил.

Спокойно всичко е наред.

Това за какво ти е, каква полза ще имаш ?

Иска да си седни в колата и да почне да върти телефони на секундата през аудио уредбата на колата. (свободни ръце).

Решението е набираш номера от телефона и разговора се прехвърля на аудио уредбата.

След няколко секунди и указателя ще се появи на борд компютъра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Zego24
      Здравейте  хора       ;

Имам въпрос към вас.
      Днес се опитаха да ме сгазят на зелено.
      Другото ще го спестя.
      Всички знаем уличния език ....
      Нямам провинения и винаги съм гледал да живея съгласно закона.
      Подадох жалба.
      Въпросът ми е докато мине въпросния един месец има ли начин как да разбера човека по регистрационния  номер за да мога   да не чакам до еньо си ден.
      Ако ме разбирате. : )
      Някакъв сайт или нещо.
      Доколкото знам има такива сайтове за проверка.
      Въпросът е до колко информацията е пълна и актуална.
      Ако включите и линкове ще съм много благодарен.

Пс на вас между другото случвало ли ви се е !? 🤔

Че ми стана интересно. 😁😁😆
    • от l-8
      здравейте,
      става въпрос за телефон nokia 230, работещ на sim-карта / ваучери на а-1, и преди това mtel.
      при всяко набиране на номер от телефона и съответно изходящо повикване се показва едно и също съобщение:
      'входящите повиквания ще се прехвърлят'.
      няколко пъти съм питал служители в офиси на а-1 към кого ще се прехвърлят входящите повиквания, след като съм проверил и изключил всички прехвърляния. на всичкото отгоре входящите повиквания се реализират без проблем и не се прехвърлят, поне не и тези, на които телефонът отговаря. отговорите на служителите винаги са доста уклончиви и са нещо в смисъл - то това не е нищо особено просто така си показва такова съобщение. телефонният номер е от доста години - над 10.
      някой да има подобен experience ?

• от Петър Ангелов
      Добър ден,
      Тъй, искам да си купя малка кола за града (голяма си имам, ама за града ми е некоНфортна - за в и извън страната е перфектна). Поради таз причина се целя в нещо до 3000 лв (и туй и е много), категорично не нов внос (че много солено излиза докато го докараш до годен за каране вариант), т.е. регистрирана и колебанията ми са между следните коли. Ясно ми е, че са маломощни и повечето са консерви (т.е. при катастрофа се мачкат драматично). И също така да уточня - ще се ползва само в града. Та, моята молба е да изкажете слаби страни на въпросните коли (аз клипове с ревюта много изгледах, но за техническата част сякаш не намирам достатъчно информация по форумите на съответните марки).
      Иде реч за бензиновите варианти на: Seat Arosa/VW Lupo, FordKa, Chevrolet Spark, Fiat Seicento, Nissan Micra, Hyunday Atos. Разбира се, бих предпочел някое Aygo или Yaris, но са ми извън бюджета.
    • от meccho
      Здравейте, първо искам да се извиня, ако темата ми не е в най-подходящият раздел.
      Проблемът ми е следният:
      Искам да пусна музика от телефона и тя да се слуша през лаптопа. Знам, че това може да случи чрез bluetooth. Телефонът ми е samsung galaxy a30s, а лаптопът е с windows 10.  Когато инсталираха windows-а той дойде с вграден bluetooth. Т.е. не е с допълнителен адаптер. Проблемът е че, когато се опитам да свържа двете устройства излиза проблем. Сдвояват се, но като пробвам да свържа телефона с лаптота, излиза "неуспешно свързване". И има единствено функцията "използвайте за повиквания". Драйверите са ми инсталирани, няма нови актуализации, но не става. Пробвах да свържа телефона с windows 7 и нямаше проблем, сдвоиха се. После свързването беше успешно и ставаше да се пусне музика и да се слуша на лаптопа. Но с моя, който е с windows 10 нещо не се получава. Пробвах съвети от интернет, да изключа bluetooth, да го рестартирам, но това не оправи проблема. Искам да кажа, че може да се праща от лаптопа на телефона, както и от телефона на лаптопа през bluetooth без проблем файлове.
      Затова искам да попитам, дали нещо има, което може да се пробва? Дали не трябва да се свали някакъв плъгин, понеже не излиза въобще функцията "аудио" , докато, когато пробвах на онзи с windows 7, излезе?
      И втори въпрос, има ли друг метод, с който може да се стриймва музика от телефона на компютъра освен чрез bluetooth. Чрез USB или WI-FI, понеже в интернет не открих информация?
      П.П. Благодаря предварително!
    • от Галя_91
      Здравейте! Дойде и моето време. Аз съм Галя, от Пловдив, и си търся кола втора ръка. Ще притежавам автомобил за пръв път в живота си, заделила съм 5000лв. за самият автомобил и 5000 за разходи по него и АГУ. Питам за помощ, тук, защото ми се вие свят от всичките форуми и всичките мнения и претенции и вече не зная на кой свят се намирам и какво да търся. Трябва ми нещо здраво, защото освен в града и по магистралите, ще пътувам много и по нашите странични български пътища и по планините. Няма да мъкна колата по върховете, но определено ще има някоя друга релса, която трябва да преодолея. Освен да е здрава, трябва да може да и се сложи АГУ. Също така да харчи сравнително малко/бензин/ и да е евтина за поддръжка и такси. Външният вид го оставям на последно място, като ако имам късмет, бих желала д аима приветлив вид/все пак съм жена/ но и едно Поло става, стига да зная, че харчи добре/бензин!/ иначе зная, че Полото е здрава кола, една година съм се возила с такава из планините. Всяка помощ, всеки съвет, всяка капчица информация ще я попия, ще се вслушам в съветите ви, просто имам истинска нужда от помощ. Бях се спряла на Дачия Сандеро, но освен, че е хубава таратайка, харчи много и не е издръжлива. Добре дошла ми е всяка помощ!
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване