Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Аудио за свързване към компютър.

verm1n

Препоръчан отговор

Трябва ми нещо да свири, което да свържа към компютъра.Разгледах колони със субуфер и някои микро аудио системи(HiFi май се наричаха), ама в тея среди съм много бос(от прочетенето до момента разбрах че трябва да са 2.0 или 2.1 и да бягам от пластмаса).Искам да не са много мощни(за малка стая са),но да вадят качествен звук и бас, бюджет от 200-250лв.Благодяря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ми нещо да свири, което да свържа към компютъра.Разгледах колони със субуфер и някои микро аудио системи(HiFi май се наричаха), ама в тея среди съм много бос(от прочетенето до момента разбрах че трябва да са 2.0 или 2.1 и да бягам от пластмаса).Искам да не са много мощни(за малка стая са),но да вадят качествен звук и бас, бюджет от 200-250лв.Благодяря предварително.

Ето едни нелоши колони с усилвател в тях. Надвишават вашия бюджет, но ако искате добър звук това е добро решение: http://www.pro-bg.com/product/Speakers/Multimedia%20%20Speaker%20MICROLAB%20Solo%207C%20Stereo%20110W%2055Hz20kHz%20RoHS%20Wood%20wnew%20cables%20and%20panel_107153.html?utm_source=shopmania&utm_medium=cpc&utm_campaign=direct_link

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все пак не очаквайте много от съчетанието  "микро  и  HiFI" .

Не очаквайте много и от ниския ценови клас.

В повечето магазини може да чуете как звучат тези системи и така да прецените, кое би ви задоволило най - добре! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз още утре съм планирал да мина през магазините да ги чуя на място, но все пак какво е по за предпочитане малка система или колонки със субуфер.
Примерно:линк линк линк .
@capnemo-Мерси за предложението,но нямам толкова пари и са прекалено мощни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това, което Ви е посочил модератора е най- доброто решение, спрямо показаните от Вас линкове. И не са много мощни а и човек трябва да е наясно, че колоната може да свири на 1 ват, може и на 25. Важното е как свири. Пишете, че бягате от пласмасата а посочвате от...найлон. Едно е да имаш колона с 10 инча бас говорител и ОБЕМ, съвсем друго е да са с 4-5 инчов говорител и обем от 2 до 5 литра. Нали не ги купуваш за да съхраняваш кисело мляко в тях? Микролаб е една добра фирма за производство на колонки за компютърна система

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поразгледах,попрочетох мнения и се спрях на Microlab Fc-530,но не ги намирам никаде в наличност.Алтернативи ако не ги намеря са FC-330 и FC-530U.Дървени са всичките и прочетох доста положителни мнения.За в бъдеще може да се помисли и за усилвател с колони,сега ми трябва временно решение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поразгледах,попрочетох мнения и се спрях на Microlab Fc-530,но не ги намирам никаде в наличност.Алтернативи ако не ги намеря са FC-330 и FC-530U.Дървени са всичките и прочетох доста положителни мнения.За в бъдеще може да се помисли и за усилвател с колони,сега ми трябва временно решение.

Тук питал ли си:   http://www.pazaruvaj.com/aktivni-koloni-c4060/microlab/fc-530-p25523572/?gclid=CM_SisS8-8ECFWf3wgod8BsAMw

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване