Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

имам проблем с джоистика ми

alcho1234

Препоръчан отговор

Здравейте искам да ви попитам как да си оправя джоистика.включвам го към компютъра и ми излиза че всичко си е наред с него.Но като пусна pes 2015 не мога да оправлявам с джоистика.търсих в настройките на pes но и там не наперих нищо.някой може ли да ми помогне

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

go to settings change xinput to direct input and select controller

Ако това не помогне, пробвай:

ds3tool

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте искам да ви попитам как да си оправя джоистика.включвам го към компютъра и ми излиза че всичко си е наред с него.Но като пусна pes 2015 не мога да оправлявам с джоистика.търсих в настройките на pes но и там не наперих нищо.някой може ли да ми помогне

Кажете какъв е джойстика? За да играя аз с моя първо трябва да му инсталирам драйверите, за да играя с него!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

според мен ти не искаш да помогнеш а просто да се правиш на интересен и да се подиграваш.ако не знаеш как да ми помогнеш или не искаш просто не пиши (говоря за niki 292002)

Кажете какъв е джойстика? За да играя аз с моя първо трябва да му инсталирам драйверите, за да играя с него!

джойстика е speedlink

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

според мен ти не искаш да помогнеш а просто да се правиш на интересен и да се подиграваш.ако не знаеш как да ми помогнеш или не искаш просто не пиши (говоря за niki 292002)

джойстика е speedlink

разбрал си ме погрешно

играта изисква xbox 360 gamepad какъвто ти нямаш

за тази цел хората са направили Xbox 360 gamepad emulator който лъже играта че включеният gamepad е xbox gamepad

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

разбрал си ме погрешно

играта изисква xbox 360 gamepad какъвто ти нямаш

за тази цел хората са направили Xbox 360 gamepad emulator който лъже играта че включеният gamepad е xbox gamepad

Добре извинявам се може би наистина съм те разбрал погрешно.но сега от къде да изтегля Xbox 360 gamepad emulator

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://ngemu.com/threads/x360ce-libraries-tutorial-by-resolutespider5.155310/

и става с повечко четене и чак при проблем - питане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване