Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, ще бъда много благодарен на всеки който ми помогне. Търся драйвъри съвместими с Windows Vista SP2. Извинете, незнам от кой компонент да започна затова ви моля да ми дадете списък за устройствата които се нуждаят от драйвъри, а аз ще ви кажа точна марка и модел. Благодаря предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, ще бъда много благодарен на всеки който ми помогне. Търся драйвъри съвместими с Windows Vista SP2. Извинете, незнам от кой компонент да започна затова ви моля да ми дадете списък за устройствата които се нуждаят от драйвъри, а аз ще ви кажа точна марка и модел. Благодаря предварително

1.Дъно

2.Видеокарта

3.Аудио

4.Лан

ПП:Виж и тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1.Дъно

2.Видеокарта

3.Аудио

4.Лан

ПП:Виж и тук.

Дъно - ASRock ALiveNF6P-VSTA

Видео карта

- видео ядро на процесор DualCore AMD Athlon 64 X2, 2200 MHz (11 x 200) 4200+   ATI Radeon HD 3400 Series  (1 GB)

- видео карта ATI Radeon HD 3450 (RV620)

Лан карта - NVIDIA nForce 10/100 Mbps Ethernet 

Аудио :

ATI Radeon HDMI @ ATI RV620 - High Definition Audio Controller
Realtek ALC662 @ nVIDIA nForce 6100-400/405/420/430 - High Definition Audio Controller
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

щракни на линка съоветстващ на разредността на операционната система (32/64)

Vista 32bit

Vista 64bit

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да добавя Уиндоус Виста е 32 Битова

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Погледни публикуваното над твоята последна публикация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За видеокартата

TLB utility ver:1.03 не го теглиш - той е за Phenom процесори.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тоест, в линка са всички драйвъри от които имам нужда, или ?

Да, точно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, точно!

Благодаря, имам обаче още два въпроса а именно :

HDD драйвъра кога се инсталира по време на преинсталацията или след това?

Веднага ли след преинсталацията ще имам интернет ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Драйвър за HDD или имате предвид драйвър за HDD контролера

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Драйвър за HDD или имате предвид драйвър за HDD контролера

За контолера съм чел че Виста и 7 разпознават повечето харддискове, така че е можело и без него!?

Има ли драйвер за HDD ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има - той е на Microsoft и се инсталира автоматично при инсталиране на ОС.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има - той е на Microsoft и се инсталира автоматично при инсталиране на ОС.

Значи NVIDIA RAID driver ver:1.12 е контролера а как да разбера дали по време на преинсталацията ще се наложи да го използвам ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Задължително след Инсталиране на Windows първо се инсталират драйвъри за чипсет, видео, мрежи, звук...
На вас ви трябват драйвърите на 1,4,5 ред

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Задължително след Инсталиране на Windows първо се инсталират драйвъри за чипсет, видео, мрежи, звук...

На вас ви трябват драйвърите на 1,4,5 ред

А ще имам ли интернет веднага след преинсталацията?

Значи драйвъра на 4ред го инсталирам след преинсталацията?

А контролера на HDD по време на инсталацията? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Метин Шабан
      Здравейте , моля да ми помогнете да реша проблема с драйвера на видео картата. Когато пуснах днес да играя dota2 играта ми крашна и проблема беше свързан с Vulkan, също така от известно време някой елементи в играта както и сянката на някой обекти (най-вече на героите) бяха като "пулсиращ" квадрат. Днес след като влязох в Radeon setings забелязах ,че има нов ъпдейт и реших да актуализирам. За жалост като вляза и дам ъпдейт чек не отчита , че съм с новите драйвери. 
      Да отбележа, че в играта ползвам Vulcan а не Dx11. След като актуализирах проблема с Vulcan не се появи до 3-4 пускане, но после ми го даде отново, плюс това в играта има значителна разлика (накъсва)

• от Maria Kirova
      Здравейте.
      Имам проблем със споделянето на интернет от лан кабел.Използвам програмата Connectify Hotspot 2018 при който ми изписва Wifi adapter driver not support AP mode.Моля за помощ как да го оправя.Тъй наречения драйвер microsoft virtual wifi miniport adapter липсва от лаптопа.Марката му е Lenovo thinkpad z60t.Имам друг Lenovo g50 на който няма проблем със споделянето на мрежата.Ако е възможно без този драйвер да мога да споделя интернет на други устройства в стаята,Благодаря предварително!

• от Павел Кирилов
      Моля ако някой знае как да оправя този проблем да напише коментар под тази публикация

• от vos7ro
      Здравейте колеги!
      За първи път пиша тук, търсих информация относно проблемът ми във форума , уви не открих за това отварям нова тема!
      Имам лап топ Асус ОС Windows 8.1 (предполагам има значение) 
      Вече цял ден рестартирам компютъра отново и отново..защо!?
      Излизам по задачи-> щерка ми набарва компютъра с мишката(на 2г. е) , майка и докато я възпре не се знае какво е ставало. Жената затваря капака на ПЦ....
      Прибирам се...
      Със стартирането на ПЦ - и отваряне на главния десктоп - доло ТАСКБАР лентата е блокаж от всякъде, не мога да кликам върху нея нито с левия , нито с десния бутон на мишката,при всеки опит се чува един характерен звук за ОС и това е ..
      Също така ниско долу в него мига непрекъснато иконка ЩИТ, но и нея не мога да натисна...
      Прикачам снимка ... ПОМАГАЙТЕ моля ви... 

• от Luna [N.L.R]
      Инсталирах си Windows 2000 Profesional SP4 но няма интернет на него...
      Влязох в Device Manager и ми казва че Ethernet Controller не работи и че не е бил инсталиран.. предполагам ми иска драйвер за това?
      Как да пусна интернет на Windows 2000 PROFESIONAL SP4?
      Имам компютър DELUX, HDD 500 GB, CPU Intel Celeron 2.60 GHz 2 core, 4 GB RAM.
      На vivacom модем съм...

• Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване