Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Archy

Iphone 4s смяна на батерия

Препоръчан отговор

Здравейте, смених си батерията на Iphone 4s и го включих, но вместо да ми стои само ябълката, да се зарежда тя излиза за 5-10 секунди и след това изчезва за 5 секунди и след това пак се показва.. Какво означава това, че се зарежда или че батерията не е сложена правилно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали е възможно? Всичко тръгна и пишеше, че батерията е на 100 процента, но след като я извадих от зарядното и се изключи всичко. Възможно ли е да не съм я поставил правилно или е от батерията..?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стартира ли ,като не е на зарядно? Ако не е поставена правилно ,изобщо няма да стартира телефона с нея. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами беше на зарядно и пишеше 100 процента като я махнах от зарядното и се изключи всичко..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вижте ,някои телефони стартират и без наличие на батерия ,когато са на зарядно. Други без батерия не стартират. До колкото разбирам ,телефонът стартира ,само когато е на зарядно. Когато го изключите от зарядното моментално гасне ,което ме навежда на мисълта ,че батерията изобщо не контактува правилно. 

Редактирано от Soviet Soldier (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не точно така. Като е на зарядно просто се показва ябълката на Apple и до там и стои 5 секунди, изключва се и после стои 5 секунди изключена и пак така. Само 1 път стартира телефона и всичко, но след като извадих телефона от зарядното и всичко моментално се изключи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сменяй батерията с някое по качествено менте.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурен ли сте в думите си, защото съм дал пари и мисля, че наистина са на вятъра, но все пак мисля и да посетя сервиз да видя как ще е..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурен ли сте в думите си, защото съм дал пари и мисля, че наистина са на вятъра, но все пак мисля и да посетя сервиз да видя как ще е..

Аз съм убеден не да съм сигурен. Пробутали са ви лошо менте от 5 долара в eBay.

Не знам дали ще се успокоиш но за iPhone няма никъде магазин за оригинални резервни части.

Така че твоя шанс е да попаднеш на по качествено менте. А такива определено има.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сменявай батерията с нова, аз имах същия проблем на 4-ката носих го даже и на сервиз и там ми обясняваха, че не било от батерията аз съм бил прецакал телефона уж съм бил изтрил операционната система и тн. Накрая го занесох в друг сервиз смениха ми батерията и телефона си тръгна, при смяна на батерията тя не е заредена и няма никакъв заряд в нея така, че трябва да изкара екрана който показва, че трябва да се зареди телефона :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...