Премини към съдържанието
nickolaycho

Проблем със стартиране след смяна на батерия на дъното

Препоръчан отговор

определено е несъвместимост поради факта че компа е купен през 2014-та а аз просто от простата скука  инсталирах първият драйвер от 2011-та а последните със които машината вървеше са от 2015-та

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

За драйвър или за BIOS говориш? Леко различни са нещата.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

през флашка със M-flash замених ппследните драйвери от 2015-та със тези от 2011-та и се получи ситуацията в която съм сега

отот 2015 

Screenshot_20190112-191016_Firefox.jpg

Screenshot_20190112-191026_Firefox.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ситуациата ти е повреден BIOS. Какъвто и процесор да сложиш, няма да стане по-различно. Трябва ти нов чип със записан здрав BIOS или сервиз, където да ти го флашнат, колко пъти да ти кажем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом ти е толкова трудно да отидеш в някой сервиз и ти се купува стар процесор в неизвестно състояние, което са излишни разходи, давай, парите и главата са си твои. Не знам защо мислиш, че след като е работило дъното и си го убил с флашването, ще заработи с друг процесор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен теб, някой друг тука нервен не виждам. Искаш мнение по темата, даваме ти. Като не ти харесва, не чети или прави каквото си решил, нито си длъжен с нещо, нито ние на теб. Опитваме се да помогнем колкото можем.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.