Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ПЕС 2015 , да пробвам ли ?

powerful

Препоръчан отговор

Привет

Наскоро си закупих лаптоп. Уж нямаше да го използвам за игри но сега един приятел ме зариби по ПЕС-а и го дърпам в момента и ще ви прикача 2 снимки да видите дали има смисъл да инсталирам.Неговия лаптопуж е по слаб а я подкарва почти без проблем.

Ето я играта - ***

7727387V.jpg

7727385k.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз PES 15 я инсталирах на конфигурацията от подписа... Върви си чудесно на медиум, но пък нещо и липсва... Не знам какво, но изобщо не ми харесва, та продължавам да си играя FIFA 14! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно ама си с HD3850 а автора на темата пита дали ще му тръгне на орязаната интелска графика дето я слагат на Пентиумите.

Така като гледам процесора покрива минималните изискавния на играта, но не и видеото  pes2015

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен видео чипа въобще не е подходящ за играта. Дори и да тръгне то сигурно с лоша графика, насичане и доста подобни... може да пробва ако толкова има ентусиазъм може да пробва, но мисля, че резултата ще е същия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ПЕС 2015 е изключително лека, ще ти върви (аз съм с 2 видео карти, но играта ми разпознава само Интелската, която е същата като твоята). От друга страна самата игра е ужасна, специално за PC. Много е орязана откъм графика. 

Върви ми на HIGH без никакви проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване