Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Battlefield 3 проблем с MP

D101149

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам БФ3 инсталирах си я и като влизам в някой сървър ми дава черен екран и след това бял и ми крашва играта....ъпдейтнах си драйвърите, но никаква разлика... Може ли малко помощ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам БФ3 инсталирах си я и като влизам в някой сървър ми дава черен екран и след това бял и ми крашва играта....ъпдейтнах си драйвърите, но никаква разлика... Може ли малко помощ?

Като за начало може да кажеш с каква конфигурация си,как искаш да ти помогнем да решиш проблема си след като не знаем нищо за конфигурацията ... може би трябва да гадаем !!! :no-no::wink12:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Играта купена ли е?Ако не е купена има голяма възможност проблема да е в нея.

Оригинална е, и преди я е играл, без проблеми, тоест не е от конфигурацията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

bc57f6a89fbf4079b931dea6cd37bdfb_A.jpeg?

Пробвай тоя вариант! Пробвай и с Minimized.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет - това прави ли го на др. игри?

Тествахте ли видеокартата при натоварване как се държи?

от един форум

".... go to documents and go to bf3 folder and then delete settings folder origin will replace them when you launch it next time , it worked for me ^^ ... "

опитайте и това но както и написа - Sensei_Rocky1 - преинсталирайте origin - би трябвало това да помогне ( ако проблема не е хардуерен )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дава ми такава грешка в сайта при влизане в сървър ERROR

Game disconnected: something went wrong.

Сега тегля отново играта... Деинсталирах я и ако ми дава пак бял екран ще преинсталирам компа

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

проблема идва от origin, първо излизай от програмата, след това влезни в браузъра свържи се в някой сървър.

Ако не се оправи пробвай с друг браузър и инсталирай battlelog web plugins, ако пак не се оправи деинсталирай battlelog web plugins,

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

проблема идва от origin, първо излизай от програмата, след това влезни в браузъра свържи се в някой сървър.

Ако не се оправи пробвай с друг браузър и инсталирай battlelog web plugins, ако пак не се оправи деинсталирай battlelog web plugins,

То не ме пуска и в сингъла... смисъл на camping

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът е решен... Проблемът е бил в защитната стена на рутера  поне при кампинга
П.П Играта ми се стартира на малък екран ако успея да го направя на fullscreen ще ми тръгне..
П.П Играта на Camping тръгва да зарежда и крашва... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

bc57f6a89fbf4079b931dea6cd37bdfb_A.jpeg?

Погледни снимката! Ако все още е на малък екран, пробвай да натиснеш комбинацията alt+enter.

П.П Играта закупена ли е изобщо? от кой сайт си поръчал играта?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Възможно ли е да е нещо то рутера или защитната стена на рутера?
П.П Почна да ми два грешка в оригин: Error syncing cloud storage data.. Your latest cloud storage data may be not be available..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Възможно ли е да е нещо то рутера или защитната стена на рутера?

П.П Почна да ми два грешка в оригин: Error syncing cloud storage data.. Your latest cloud storage data may be not be available..

Te точно като моя проблем инсталирай наново origin.

След упдейт почна да прави проблем нали

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В офлайн режим си, както и при мен е така. Явно проблема е от Origin, по някаква причина оригина не се обновява напълно.

Премахни оригина, без да изтриеш играта, след това изтегли оригина от официалния им сайт. Ако пак не стане, изчакай да се оправи проблема, предполагам до 2-3 дена ще оправят проблема.

Но ако искаш да играеш в офлайн режим тоест Camping, без мултиплеър, махни отметката на Enable cloud storage for all games. Мисля, че така ще стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хора имах същия проблем след обновяването на origin, оправя се след премахване и , инсталиране на ново това е философията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В офлайн режим си, както и при мен е така. Явно проблема е от Origin, по някаква причина оригина не се обновява напълно.

Премахни оригина, без да изтриеш играта, след това изтегли оригина от официалния им сайт. Ако пак не стане, изчакай да се оправи проблема, предполагам до 2-3 дена ще оправят проблема.

Но ако искаш да играеш в офлайн режим тоест Camping, без мултиплеър, махни отметката на Enable cloud storage for all games. Мисля, че така ще стане.

Оригина е от сайта им... 

П.П Махнах тикчето, но пак крашва..

Хора имах същия проблем след обновяването на origin, оправя се след премахване и , инсталиране на ново това е философията.

Направих същото дори и играта изтрих и я изтеглих на ново.. не става... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване