Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам БФ3 инсталирах си я и като влизам в някой сървър ми дава черен екран и след това бял и ми крашва играта....ъпдейтнах си драйвърите, но никаква разлика... Може ли малко помощ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам БФ3 инсталирах си я и като влизам в някой сървър ми дава черен екран и след това бял и ми крашва играта....ъпдейтнах си драйвърите, но никаква разлика... Може ли малко помощ?

Като за начало може да кажеш с каква конфигурация си,как искаш да ти помогнем да решиш проблема си след като не знаем нищо за конфигурацията ... може би трябва да гадаем !!! :no-no::wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играта купена ли е?Ако не е купена има голяма възможност проблема да е в нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играта купена ли е?Ако не е купена има голяма възможност проблема да е в нея.

Оригинална е, и преди я е играл, без проблеми, тоест не е от конфигурацията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

bc57f6a89fbf4079b931dea6cd37bdfb_A.jpeg?

Пробвай тоя вариант! Пробвай и с Minimized.

Редактирано от petko93 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играта е купена... Това с минимума не работи...  :( Този пък я минимизира дава бял екран и крашва.. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз имах този проблем, преинсталирай origin и ще се оправи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет - това прави ли го на др. игри?

Тествахте ли видеокартата при натоварване как се държи?

от един форум

".... go to documents and go to bf3 folder and then delete settings folder origin will replace them when you launch it next time , it worked for me ^^ ... "

опитайте и това но както и написа - Sensei_Rocky1 - преинсталирайте origin - би трябвало това да помогне ( ако проблема не е хардуерен )

Редактирано от make79 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дава ми такава грешка в сайта при влизане в сървър ERROR

Game disconnected: something went wrong.

Сега тегля отново играта... Деинсталирах я и ако ми дава пак бял екран ще преинсталирам компа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

проблема идва от origin, първо излизай от програмата, след това влезни в браузъра свържи се в някой сървър.

Ако не се оправи пробвай с друг браузър и инсталирай battlelog web plugins, ако пак не се оправи деинсталирай battlelog web plugins,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

проблема идва от origin, първо излизай от програмата, след това влезни в браузъра свържи се в някой сървър.

Ако не се оправи пробвай с друг браузър и инсталирай battlelog web plugins, ако пак не се оправи деинсталирай battlelog web plugins,

То не ме пуска и в сингъла... смисъл на camping

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвали с друг браъзър

Тегля на ново играта и ще опитам и с друг браузър 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтеглих на ново играта, пробвах с друг браузър не става, не става и не става

Моля, помагайте :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът е решен... Проблемът е бил в защитната стена на рутера  поне при кампинга
П.П Играта ми се стартира на малък екран ако успея да го направя на fullscreen ще ми тръгне..
П.П Играта на Camping тръгва да зарежда и крашва... 

Редактирано от Djani_Varna (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

bc57f6a89fbf4079b931dea6cd37bdfb_A.jpeg?

Погледни снимката! Ако все още е на малък екран, пробвай да натиснеш комбинацията alt+enter.

П.П Играта закупена ли е изобщо? от кой сайт си поръчал играта?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

играта е закупена от origin и не е пиратска версия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно ли е да е нещо то рутера или защитната стена на рутера?
П.П Почна да ми два грешка в оригин: Error syncing cloud storage data.. Your latest cloud storage data may be not be available..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно ли е да е нещо то рутера или защитната стена на рутера?

П.П Почна да ми два грешка в оригин: Error syncing cloud storage data.. Your latest cloud storage data may be not be available..

Te точно като моя проблем инсталирай наново origin.

След упдейт почна да прави проблем нали

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В офлайн режим си, както и при мен е така. Явно проблема е от Origin, по някаква причина оригина не се обновява напълно.

Премахни оригина, без да изтриеш играта, след това изтегли оригина от официалния им сайт. Ако пак не стане, изчакай да се оправи проблема, предполагам до 2-3 дена ще оправят проблема.

Но ако искаш да играеш в офлайн режим тоест Camping, без мултиплеър, махни отметката на Enable cloud storage for all games. Мисля, че така ще стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора имах същия проблем след обновяването на origin, оправя се след премахване и , инсталиране на ново това е философията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В офлайн режим си, както и при мен е така. Явно проблема е от Origin, по някаква причина оригина не се обновява напълно.

Премахни оригина, без да изтриеш играта, след това изтегли оригина от официалния им сайт. Ако пак не стане, изчакай да се оправи проблема, предполагам до 2-3 дена ще оправят проблема.

Но ако искаш да играеш в офлайн режим тоест Camping, без мултиплеър, махни отметката на Enable cloud storage for all games. Мисля, че така ще стане.

Оригина е от сайта им... 

П.П Махнах тикчето, но пак крашва..

Хора имах същия проблем след обновяването на origin, оправя се след премахване и , инсталиране на ново това е философията.

Направих същото дори и играта изтрих и я изтеглих на ново.. не става... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване