Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с нова конфигурация и драйвери

Препоръчан отговор

С нова конфигурация съм,но със старият ми хард диск.Как мога да изтрия драйверите за старата ми система без Windows? Стига ми до син екран и рестарт.Не мога да вляза в safe mode,зарежда пак старите драйвери. П.п пиша от телефон,извинявям се ако има грешки в правописа

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако сте сменил и дъното,най-сигурно и лесно е просто да преинсталирате Уиндоус.

Сигурно иска да си запази информация.

В такъв случай носиш харда на някой приятел, копира ти информацята и преинсталираш windows.

Така е най-лесно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мисля, че с един хиренс или някакво юбунту, ще му е по-лесно, отколкото да го носи на приятел. Вие си преценете :)

Имам чуството че няма с какво да го запише това убунту :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Анита Христова Трифонова
      Заря Нова Година 2021 Плевен - А.Х.Т.sekirata cekupama

Нещо общо  Банкя и Симеоново, Копукова е моста,който отдавна скърца! Наближило е да се счуПИ И ..

ЗАЩО Симеоново , Защо сме най-калния квартал  в Софийско- питаш се 
      Ами щото го населиха селянки уж Софиянки и си накупиха съмнителни имоти...да продължа ли....?

Иванчо-г..от руските приказки ,само дето очната ти линия върви надолу като на бухал -

актуална снимка е тази, а  НЕ гимназиалната която си турила за аватар  на един от профилите си в блогбеге

• от a_dimitrovich
      Здравейте,

пиша тази тема с надеждата, че ще намеря компетентни хора, които биха ме насочили към правилната конфигурация за настолен компютър и че ще видя компетентно мнение на хора, които разбират нещата в детайли.
      Търся машина, която се надявам да клони към "пълен изрод" с бюджет без монитор до 2 000 лева, като се надявам този компютър да върши добра раобта и да могат от време на време да се пускам по някоя игра за разтоварване.
      Това, за което ще се ползва главно е работа с 4К видеа и обработка на доста тежки изображения.
      Програмите, които главно ще се използват са: Adobe Premiere Pro, Adobe After Effects, Cinema 4D, Adobe Photoshop, Davinci Resolve евентуално за обработка и color grading на 4К видеа.
      Аз лично харесах нещо подобно като следните: https://www.emag.bg/compare/D3JL4SBBM,D0FP3DMBM,D8F01YMBM/
      Но първо не съм сигурен дали тези конфигурации, които споделям с вас ще са достатъчни или пък ще са прекалени за работата, която търся и няма да мога да използвам потенциала им на макс, какво мислите?
      Видях, че eVarna имат доста готини комютри на добри цени, но не знам дали са читави и дали цените реално са им толкова добри, вие кои бихте ми препоръчали за сглобяване, от кой да закупя на добра цена, сещате ли се за някого като eVarna?

• от Анита Христова Трифонова
      Честита Нова Година 2021!
      Обичам Новата Година
      музика текст  стихове А.Х.Т.sekirata cekupama

• от Атанас Димов
      Здравейте ! Някой да е имал следния проблем при инсталация на windows. Когато сложа програмата която ми прави флашката. Без да пипам настройките инсталацията тръгва. Стигам до там да избера диск и не ми дава да инсталирам защото трябва да в GPT. Правя го да е GPT и става това с линиите.

• от Марио Проданов
      Здравей, колеги! Днес съседа ми докара лаптоп Asus SonicMaster и моето задължение е да му го преинсталирам на Windows 7. Понеже лаптопа няма външно устройство за DVD, защото общо взето моите инсталационни дискове са на Windows -  реших да си улесня нещата като си записах USB бутваща флашка с помощта на Windows 7 USB/DVD Tool. Всичко е ок. 
      BIOS - първо бутваща у-во на USB и запазих промените и напред. До тук добре. След като зареди надписа "Windows is loading files", когато зареди напълно сивата лентичка ми излиза синия екран, който ще видите на снимката. И до там. Пробвах всичко:
      - изключих всякаква защита на BIOS.
      -проверих бутващата флашка и на моите машини - всичко е точно 
      -опитах да въвеждам най-различни команди от advanced options в command prompt. 
      Лаптопът не е отварян. В момента има инсталирана ОС на Windows 10.
      Понеже не преинсталирам за първи път компютър или лаптоп ще помоля хората, които ще реагират с неадекватни въпроси и коментари - ДО ТУК! Просто излезте от форума. Трябват ми сериозни хора по въпроса.
      Моля Ви за помощ!
      Ако съм забравил нещо да добавя - моля да ме извините!
      Благодаря Ви за вниманието! 

• Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване