Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Не разчита USB устройства - от драйвера ли е...

Препоръчан отговор

Здравейте! Проблема е, че като се постави флашка, а и каквото и да е друго устройство което се свързва чрез USB, не го разчита. Това е така след преинсталация на Win преди около няколко месеца. 

Компютъра е HP Presario CQ57.

Инасталирах драйверите от сайта на HP и в Device manager не ми показва грешки или че липсва нещо. 

От какво може да е, дали е от драйверите? Флашката си работи, пробвах я на друг компютър, но двата порта на този не приемат. 

Мерси!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Остава да кажете каква е операционната система и драйвери за същата система ли сте качил?

Windows 8.1 залагам аз...

Ето една такава тема, дето потребителя да изчете: USB Проблеми и да каже какво от това е направил и до къде е стигнал...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

8.1 e доста оптимизирана ОС. Не би следавало да има каквито и да е проблеми с USB-тата! На мойта щайга от тази тема  онзи ден иснталирах 8.1 и си разпозна абсолютно вкичко даже и USB wi fi адаптора без драйвъри за него!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

8.1 e доста оптимизирана ОС. Не би следавало да има каквито и да е проблеми с USB-тата! На мойта щайга от тази тема  онзи ден иснталирах 8.1 и си разпозна абсолютно вкичко даже и USB wi fi адаптора без драйвъри за него!

Като стана дума за различни ОС - аз съм с Кубунту, какво беше това драйвър ??

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Остава да кажете каква е операционната система и драйвери за същата система ли сте качил?

Win 7 OS. Драйвеите са за този windows, от сайта на НР съм си свалял

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Win 7 OS. Драйвеите са за този windows, от сайта на НР съм си свалял

Не си писал 32 или 64 - надявам се че си съобразил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, опитайте следното

Махнете батерията, махнете зарядното и натиснете няколко пъти копчето за стартиране.

След това сложете само захрнващия кабел без батерията и опитайте USB-тат дали работят.

моля да споделите какъв е резултата

Извинявам се ако се повтавр в темата посочена от quickJO - в момента я чета :))))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване