Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Гост

VoodooShield - солидна защита от вируси!

Препоръчан отговор

И още други !

По желание могат да бъдат активирани и други екстри !

Антивирусен модул !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Георги въобще не знае какво е зоун аларм.

преди 8 минути, Gregory House написа:

Ето ви доказателства за възможностите на програмата !

Коментирам защото съм запознат с вудушилд и зоун аларм !

Ако имаш нещо важно да кажеш има си тема:

Просто недей да учиш и Георги моля те!

Забавен си, но само цапаш темите с безмисления си постове.С нищо не си запознат понеже твърдеше, че VS разчита само на бял списък а това не е така.Доказа отново, че нищо не ти е ясно!

Лека вечер и вземи почети и тогава ела и обяснявай!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, URIEL написа:

Просто недей да учиш и Георги моля те!

Колко му е - момчето е наясно с нещата...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Зоун аларм е 10 пъти по добра алтернатива !

Най вече заради гъвкавостта и !

Продуктите на Комодо са също добра алтернатива !

Редактирано от Gregory House (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти, обаче, не знаеш кога е добре да спреш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, URIEL написа:

Пробва ли да деинсталираш и да инсталираш програмата наново като след деинсталация изтриеш и папката в C:\Program Data\VooDooShield

UAC изключен ли е?

Дано си писал тук:

https://www.wilderssecurity.com/threads/voodooshield.313706/page-590

Също ще им трябва един лог които се намира в горната папка:

Там по-бързо отговарят.

А и ако си активен там може да си спечелиш лиценз.

Пробвах вади същите грешки. UAC е изключен.

докато отговорят ще тествам нещо др.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 12 минути, "MARIAN8601" написа:

Пробвах вади същите грешки. UAC е изключен.

докато отговорят ще тествам нещо др.

Аз си изкарах тригодишен лиценз така.Даже наскоро ми предложи още една година понеже открих една уязвимост.Аз отказах понеже вече си намерих защитата, която искам и не ми трябва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, Gregory House написа:

Разчитането на бели списъци не е добра идея !

Познавам напреднали потребители които карат точно с такива програми...Говорим за (Applocker/Software Restriction Policies, Exe Radar Pro, SecureAplus и прочие). Справят се доста добре.

Ето ZoneAlarm как се справя с Cerber:

Това не прави лоша програмата, но 100%-ова защита няма и затова се ползва мултипластова защита и хигиена при сърфиране.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, B-boy/StyLe/ написа:

Познавам напреднали потребители които карат точно с такива програми...Говорим за (Applocker/Software Restriction Policies, Exe Radar Pro, SecureAplus и прочие). Справят се доста добре.

Ето ZoneAlarm как се справя с Cerber:

Това не прави лоша програмата, но 100%-ова защита няма и затова се ползва мултипластова защита и хигиена при сърфиране.

Благодаря !

Прав сте необходимо е обучение на персонала !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Пича е много точен.На всеки участващ там предлага лицензи.

Цитат

If you were wanting to try it out, you can purchase a license here: https://voodooshield.com/#buy

Hehehe, obviously I am joking... it would be an honor to set up an account for you. Please email me at support at voodooshield.com and I will do so ;).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Бета с подобрения:

Цитат

Boot time protection… VS will start in Always ON mode, then toggle to your previous mode after 10 seconds. If we need to make this longer, please let me know.

Gui starts much quicker and with the service

Switch User / Multiple users issues should be fixed

Self-Protection

www.voodooshield.com/Download/beta3/InstallVoodooShield354beta.exe

https://www.wilderssecurity.com/threads/voodooshield.313706/page-592#post-2659320

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Нова бета:

Цитат

Here is a version with the lock down mode / self protection completely removed. I really need to focus on the enterprise web console, and at some point we can finish up this feature if we want... most of the hard work is finished, and it is close. That will also give us more time to consider all of the different options.

www.voodooshield.com/Download/beta3/InstallVoodooShield357beta.exe

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте...! Да вдигна темата...Аз като скорошен притежател на платена версия на VoodooShield  да спомена че това е прекрасна програма..! Като един от слоевете от моята защита съм я комбинирал с платена версия на HitmanPro.Alert ...Компютъра се държи перфектно...което е и моята цел ...комбинацията  да използва минимум ресурси , работа на софтуера без конфликти с максимална съвместимост и не на последно място максимално възможна  защита..! :)

Сега пък ми се ще към двете да добавя и Covert Pro....но си мисля че функциите се препокриват....но ще видим...малко ще поработя по настройките ...! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подготвят се някои нови неща.....! :) Сега в процес на тестване..!

https://www.wilderssecurity.com/threads/voodooshield.313706/page-685#post-2695104

Изтегляне:

www.voodooshield.com/artwork/RulesWizard35.exe
www.voodooshield.com/artwork/RulesWizard45.exe

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За всички фенове на VoodooShield ...днес или утре излиза новата версия:

Цитат

Всъщност точно сега завърших VS 4.0 и остава само да мигрирам потребителите от старата база данни към новата, така че VS ще се надяваме да се регистрира правилно за всички ... това е единственото нещо, което ме интересува . Трябва да мине доста добре и трябва да го свърша  тази вечер или утре.

Съжалявам, че това отне много време, отколкото първоначално си помислих ... но аз продължавах да добавям и променям неща ...

Има няколко неща, които трябва да  да знаете. Конзолата за уеб мениджмънт е готова, но Алекс трябваше да ме чака, за да завърши моята част, преди да може да изпълни всички функции. Важното е, че той е готов и работи ... и няма да му отнеме дълго време, за да добавим всички нови функции и настройки към WMC, които добавих към VS. По-добрата новина ... моята част е направена !!!!!!  В голямата си част всичко вървеше много добре ... особено предвид всички направени промени. Очевидно ще има няколко малки бъгове или корекции, които ще трябва да пооправим, но като цяло VS 4.0 е изключително солидна ... никога не е вървяла толкова добре.

Единствената "лоша" новина е, че напълно обработих всички бази данни, ще бъде трудно или невъзможно да мигрират настройките и белите списъци от VS 3.0 до VS 4.0. Може би е възможно, но най-вероятно е най-добре всеки да започне с нови бази данни ... те се промениха значително. Освен това, VS автоматично тренира дори по-бързо, отколкото преди.

Също така, новата функция на правилата се оказа далеч отвъд очакванията ми. Аз дори внедрих функцията, в която вие може да споделяте вашите правила за правила един с друг ... ще бъде интересно какви са всички правила, с които се сблъсквате, за да ограничите блоковете колкото е възможно повече, докато сте все още сигурни. Характеристиката на правилата е съсредоточена около "Разреши правилата" ... идеята е, че създаваме правила, които да позволяват безопасно възможно най-доброто, без да излагаме системата на риск. Можете също така да създавате блокови правила, но те няма да се използват почти толкова, колкото и правилата за разрешаване.

Както и да е, това е само първото прилагане на правилата ... Мисля, че можем да разширим концепцията много. Цялата идея е, че потребителите трябва да са в състояние да проектират собствен AV двигател, много бързо и лесно. Искам да кажа, че можете да напишете цял набор от правила в течение на няколко минути. Има много други характеристики и малко ощипвания, които включих, но просто никога не успях да ги приложа. И накрая, преди няколко месеца реших да отида за него ... и аз съм наистина щастлив, че всичко се е оказало и се надяваме, че вие също ще бъдете.

Както и да е, аз съм развълнуван за вас, да го опитате! Щом приключа мигрирането на всички потребители, ще пусна VS 4.0 ... вероятно тази вечер, но ако не е сигурно утре или понеделник съвсем скоро. Благодаря ви момчета!

Заснемане.JPG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Солидна програма, не мога да разбера само, как да я накарам да се включи (при настрйка Smart - Default), да пази при разархивиране и стартиране на проби от архиви. Седи си в режим OFF...

При настройка Automat, би ли реагирала в този случай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
на 3.10.2017 г. в 17:31, viperdick написа:

Солидна програма, не мога да разбера само, как да я накарам да се включи (при настрйка Smart - Default), да пази при разархивиране и стартиране на проби от архиви. Седи си в режим OFF...

При настройка Automat, би ли реагирала в този случай.

Коя версия ползваш? Безплатната е орязана от към настройки.

С платената е лесно.

Препоръчително е да е на ON.

Automat режима не го препоръчвам.

Ако искаш да си на Smart  сложи архиватора в WebApss и виж и тук:

Иначе може и да не реагира заради:

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
на 31.10.2017 г. в 14:27, icotonev написа:

с VoodooShield..! 

Провокиран от това мнение инсталирах безплатната версия на VoodooShield във режим Always On заедно със McAfee Web Advisor.След няколко теста(отваряне на зловредни линкове(malware,phishing) и стартиране на вируси),перфектно представяне,нищо не е допуснато.Много добра безплатна защита.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
на 6.11.2017 г. в 20:35, ТHEBOSS написа:

пуска през вирустотал всичко което стартираш?

на 6.11.2017 г. в 21:14, URIEL написа:

VoodooAI.

Това също ползва отделно от VT.

Ето:

a4b1dfba0255d638.jpg            b3d502c946a26ed6.jpg 

e31224608a764366.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Сложих VoodooShield 4.12b free във режим Autopilot Mode , от направените тестове програмата е бетон, нищо не е допуснато. :)

Това при стартиране биха го допуснали да стартира доста програми но не и VoodooShield:

d16787765065e157.jpg          7a2f01851bbbb407.jpg

test.bat

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...