Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Alcatel One Touch Pop C1 не се включва

xristo76

Препоръчан отговор

Телефонът ми е Alcatel One Touch Pop C1. Когато го включа, си седи на логото на Android.

Така се получи, след като го руутнах и му инсталирах ChainFire 3D. Пробвах hard reset и нищо не се получи. Видях, че трябва да се изтрие някакъв файл чрез adb, но получавам грешка error: closed винаги, когато се опитам да напиша командата. Програмата го засича като напиша adb devices, но не мога да изтрия файла. Пробвах да рестартирам сървъра или командата adb usb, но нищо не се получава. Ако някой може да се сети за решение, моля да каже.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чрез ClokwordMod Recovery пробвахте ли да възстановите ? Така както го описвате е забил в bootloop, и не може да тръгне ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За мен съвета е ясен. Носите го на правилния човек, който за съответната сума ще оправи нещата. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чрез ClokwordMod Recovery пробвахте ли да възстановите ? Така както го описвате е забил в bootloop, и не може да тръгне ?

Погледнах в Интернет как точно се възстановява с ClockwordMod Recovery и там когато рестартират телефона в Recovery режим, избират опция "Install Zip". При мен има само:

reboot system now

apply update from ADB

apply update from sdcard

apply update from cache

wipe data/factory reset

wipe cache partition

backup user data

restore user data

Пробвах apply update from sdcard с ето този файл: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1475444версия 5.8.1.8, но ми изписва Installation aborted.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване