Премини към съдържанието
korduna

Ако си начинаещ в Линукс, задай въпроса си тук

Препоръчан отговор

http://askubuntu.com/questions/679894/how-to-install-ace-stream-on-ubuntu-15-04

кой да ти каже. Не е никаква гаранция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам вече я няма темата за обща дискусия та ще пиша тук...

Какво по..... е това от firefox 20GB  виртуална памет...

65a1f2b7230d.png

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, някой знае ли как да направя да не ми гасне екрана след десет минутки неактивност. Навсякъде рових и немога да разбера от къде се изключва да не гасне изобщо. Например във момента съм заредил онлайн телевизия пл,,,та и много гадно гасне. Дистрибуцията е линукс Минт Linux Mint 17.3 Rosa Cinnamon!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2015_12_31_17_47_58.jpg

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Захранването, много ви благодаря, весело посрещане на Нова Година!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как мога да гледам с колко фрейма в секунда ми вървят игрите в Ubuntu.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попитам Android става ли за инсталация на компютър,или е предназначен само за инсталиране на телефони и таблети?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Eternal Life написа:

Искам да попитам Android става ли за инсталация на компютър,или е предназначен само за инсталиране на телефони и таблети?!

А за какво ти е, андроид на компютър?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурен съм, че е намерен начин това да стане.

http://www.android-x86.org/

http://wiki.console.com.co/w/Main_Page

Но, щом не е масово разпространено, значи, едва ли е много успешно.

Редактирано от cybercop (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, ghostBG86 написа:

А за какво ти е, андроид на компютър?

Просто искам да го пробвам и на компютър,да видя как се държи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази версия тук е 6.0,а тази в официалният сайт,която дават за сваляне е 5.1.

Редактирано от Eternal Life (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sourceforge те обърква, 6 е тестова, 5 е финална. Но не съм го пробвал и не мога да дам мнение като цяло.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, Melmak ® написа:

Sourceforge те обърква, 6 е тестова, 5 е финална. Но не съм го пробвал и не мога да дам мнение като цяло.

Аха,ясно! Благодаря ти,ей сега ще сваля финалната 5.1 версия и ще го пробвам! :handshake: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Имам един въпрос относно вмуаре .Лаптопа е леново г 50 с хибридна карта хд интел 4400 и ати,операционната ос е убунту 14.04 но с игрите не се получава,явно нещо съм омазал в виното.Качих едно хп но нямам 3д ускорение.Мога ли по някакъв вариант да получа видео ускорение,или да пробвам и с виртуал бокс?Играх си доста качил съм си компиз и темите са доста пипкави,за това не ми се прави опити на сляпо.Използвам гном фалбак,Пробвах доста игри и не се получава,от което следва да мисля,че съм омазал виното.А юнити не ми допада,някакви идеи,игрите са стари и малки но не тръгват или забиват?Използвам ати-то и ефектите си работят и с видео няма проблем.Всъщност единствения ми проблем е вградения микрофон,но него не успях да го подкарам нормално с никакъв линукс до сега,чува се много глухо,Аудиото е интелско и съм го зарязал микрофона,но с игрите е проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Steam, имаш ли проблем? В сайта на wine, провери какво пише. Може да има вече и друг, с такива проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм качвал стийм,Сега нета ми е много слаб и немога да тегля игри за него.Но незнайно защо виното ми е 1.6 а в сайта стабилното е 1.8.Благодаря за идеята изобщо не се сетих за версията ,както и флаш е стар и игрите в фейса изобщо не тръгват,но за тях не съм намерил решение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За флаш си качи Chrome  защото само той е с актуална версия и работи читаво.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах и с него не се получава флаша,преди бях с убунту мате и с хрома се оправяше,но с убунту-то не става!Системата е ъпдейтната до последно от главния сървър,пробвах и от Българския и резултата е пак еднакъв.Лошото е че ми свършиха идеите,този лаптоп се оказа голямо дърво само с йосемите на мак си работеше всичко,но там пък се прецака видео драйвера,а за уин неща и да чуя повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да не се получава като той флаша си е вграден и ти и да искаш няма как да го махнеш Chrome - Google винаги е актуален  и винаги работи без значение кое е дистрото. Недей да бъркаш този  The Chromium Projects който е базиран на оригинала

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така сега го преинсталирах флаша и с хрома си работи нормално,нещо репозиторито е неадекватно но през терминала си ъпдейтва.С виното нещата не стоят добре изтеглих го през терминала ,но пак е непълно,Има ли друг емулатор за уин игри под линукс с който да пробвам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мога ли да заключа папка в Минт 17.3 ? Не искам да я криптирам или да я крия, а само да я заключа, Рових се, но ми излизат варианти само за бозата...

Редактирано от polaana (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, polaana написа:

Мога ли да заключа папка в Минт 17.3 ? Не искам да я криптирам или да я крия, а само да я заключа, Рових се, но ми излизат варианти само за бозата...

"Поиграйте" си с правата за достъп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.