Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дъно, процесор и възможен клок.

Препоръчан отговор

Дъно:http://www.emag.bg/d-nna-platka-asus-socket-1150-b85-pro-gamer/pd/DCPYZBBBM

Процесор:http://www.emag.bg/procesor-intel-174-coretm-i5-4690k-3-5ghz-haswell-6mb-socket-1150-box-inbx80646i54690k/pd/DR54ZBBBM

Въпроса:възможен ли е клок?

Мненията са малко противоречиви , търсим гласа на опита?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Естествено но и охлаждането е важно и захранването.Ти какъв клок гониш 4.8 ? 

Захранването е Thermaltake Smart SE 730W процесора е със стоковия си охладител , не мисля да го тормозя толкова на първо време мисля,че 4 са достатъчни по-нататък 4.5

ПП:видеото е Asus R9 280x 1070Mhz

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Захранването е Thermaltake Smart SE 730W процесора е със стоковия си охладител , не мисля да го тормозя толкова на първо време мисля,че 4 са достатъчни по-нататък 4.5

ПП:видеото е Asus R9 280x 1070Mhz

Клоквай, но внимавай! Трябва да погледнеш видеа в тубата, за да разбереш как да клокваш ако не знаеш!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ориентирайте се към дъно с Z87 чипсет, там ще имате повече опции за клок. Важен е и добрия охладител също за тази цел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ориентирайте се към дъно с Z87 чипсет, там ще имате повече опции за клок. Важен е и добрия охладител също за тази цел.

Какво значи повече опции?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вие с клок занимавали ли сте се въобще, та не знаете какво са опции ? Имате повече възможности да пипате, при B85 ще сте по-ограничен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вие с клок занимавали ли сте се въобще, та не знаете какво са опции ? Имате повече възможности да пипате, при B85 ще сте по-ограничен.

Занимавал съм се,но на по стари дъна чудеса не ми трябват... подобна на моята конфигурация мисля,че ще се справя с повечето да не кажа всички нови игри

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво мислиш за това  http://www.pazaruvaj.com/dynni-platki-c3128/asus/h97-pro-gamer-p244278117/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване