Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, скоро чух за сайта dot.tk и от него мога да си сложа домейн .tk на oVo сайта, но проблема е там, че аз искам друг домейн (не .tk, може и да е .bg просто някой друг известен домейн като: net,com,bg,org,eu и други...) там пише че може и такива но за да използвам други трябва да имам регистрация. Няма проблем! Ще се регистрирам, но проблема е, че не ми приемат E-Mail-a на abv.bg, а аз имам доверие само на abv.bg и за това искам да питам да ли има някой друг сайт за безплатни домейни ? Може и да сайт от където трябва да се трупат точки какъвто и да е, но просто от него да се взимат безплатни домейни  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да пробваш Dot.cf също дават безплатен домейн vijte-statiata.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Безплатен домейн  Free .XYZ Domain на този адрес http://www.hostinger.co.uk/free-xyz-domain?utm_source=xyz.com&utm_medium=facebook&utm_campaign=xyz.com

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изброените от вас домейн имена не са безплатни, като .tk... Повечето домейн регистратори (даже всички) не отказват имейл акаунти от abv.bg, даже почти никога.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз говоря за XYZ домейн вчера си регистрирах един,нопреди това имам регистрация в хостингер или по точно

http://www.hostinger.co.uk/ гледам има я още промоцията

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Константин Дачовски
      Здравейте, колеги! От много време търся от къде мога да изтегля сезоните на любимия ми сериал- Столичани в повече. В Замунда вече ги няма, а не знам къде да търся. По-специално ми трябват сезоните от 5 до 13, включително. Ще съм Ви благодарен, от името на цялото ми семейство, ако ми помогнете.
    • от Maluk toshko
      Добър ден! Разполагам с 2 лаптопа, единият е с windows 10, него си го ползвам всеки ден и един с windows 7. Как да ги свържа така, че картината от 10ката да се показва на 7мицата, а аз да си цъкам на 10ката..... Благодаря ви предварително!
    • от David Andreev
      Здравейте, колеги. 
      Купих си онлайн магазин и после платих за тема, но в крайна сметка се оказа, че съпорта не могат да ми помогнат. 
      Визуализацията на мобилни устройства куца и ще се радвам, ако някой ми помогне...
       www.efekten.com
      Не на всеки телефон е така, но от моят се вижда така

Бих искал да променя изгледа, логото да се вижда изцяло и бутона в ляво да е малко по голям съответно и по центриран някак си... 
      Или логото на 1 ред и после другото
      Не знам кой е файла отговарящ за това... 
      Благодаря ви.
    • от Петка Иванова
      Къде за бога се кандидатства за БФП за малките и средни предприятия? Влязох в ИСУН и очаквах готов формуляр за попълване, но не го виждам. Какво трябва да направя?
    • от Zami Dexter
      Привет,
      Имам голям проблем от вчера.
      Пускам лаптопа - работи машината, ама само черен екран дава. Даже и лого не показва бе. Тотален нищо, от пускането. Няма екран.
      Обаче, от 10-15 пускания - 1 път тръгва нормално, все едно нищо му няма...
      Кво става с тоя пустиняк??? Явно не е изгорел екрана, щом на 10-тия път тръгва?

• Дарение

• Добави ново...