Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дънна платка

Krisi Todorov

Препоръчан отговор

Max Allocated RAM Size  Максимално използвана памет...

Какво изкаш да кажеш с това примерно както аз имам 6GB немога да ги ползвам ли ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напиши целия текст, а не извадка, за да разберем какво искаш. Няма как да знам къде го пише, просто ти описах значението...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Product Type: Motherboard - mini ITX
Processor Socket: Socket AM1
Max Processors Qty: 1
Compatible Processors: Athlon, Sempron
Max Size: 32 GB
Technology: DDR3
Bus Clock: 1600 MHz, 1333 MHz
Supported RAM Integrity Check: Non-ECC
Registered or Buffered: Unbuffered
Max Allocated RAM Size: 2 GB
Type: HD Аудио и звук (8-channel)
Аудио и звук Codec: Realtek ALC887
Compliant Standards: High Definition Аудио и звук
Network Controller: Realtek RTL8111G
Network Interfaces: Gigabit Ethernet
Expansion Slot(s): 1 x Поддържани процесори ¦ 2 x DIMM 240-pin ¦ 1 x PCIe 2.0 x16 ( x4 mode ) ¦ 1 x Mini PCIe
Съхранение на данни ( интерфейс за дискови устройства ) Interfaces: SATA-600 - connector(s): 2 x 7pin Serial ATA - 2 Device(s)
Interfaces: 1 x PS/2 keyboard ¦ 1 x PS/2 mouse ¦ 2 x USB 3.0 ¦ 1 x LAN (Gigabit Ethernet) ¦ 1 x DVI-D ¦ 1 xВидео карта ( вградена на дъното ) ¦ 1 x HDMI ¦ 1 x audio line-out - mini-jack ¦ 1 x audio line-in - mini-jack ¦ 2 x USB 2.0 ¦ 1 x microphone - mini-jack
Internal Interfaces: 4 x USB 2.0 - header ¦ 1 x SPDIF out - header ¦ 1 x audio - header ¦ 1 x serial - header
Power Конектори ( входове за свързване на допълнителни разширения ): 4-pin ATX12V connector, 24-pin main power connector
BIOS Features: M-Flash
Hardware Features: AMD Cool 'n' Quiet Technology, USB Safeguard, MSI Winki 3, MSI Military Class IV, Military Class Essentials, MSI Fast Boot, Clear CMOS Button
Software Included: MSI Live Update 5
Width: 17 cm
Depth: 17 cm

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че 4 Gb рам са ти на друго стикче и не се разбират с двойката.... Пробвай да пуснеш само четворката...и виж как я отчита...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че 4 Gb рам са ти на друго стикче и не се разбират с двойката.... Пробвай да пуснеш само четворката...и виж как я отчита...

Значи аз  още сам с старата дънна платка а утре ми идва тази  с тези неща които описах 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че тези 2 Gb се отнасят за възможността да шернеш към вграденото видео, а не за общото количество използвана памет...

Справка тук, ако това е дъното

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване