Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с CS:GO

Петър Сърбински

Препоръчан отговор

Като се опитам да вляза в сървъри ми излиза това Server using 'public' lobbies, requiring pw no, lobby id ffffffffffffffff

в конзолата... Как да го оправя. Преди влизах но сега ми излиза само това и незнам как да го оправя...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пиратска от замунда. се... Но преди влизах в сървърите без проблем... Сега защо нестава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами никой не ме е банвал... Нито съм обиждал нито съм използвал хак(незнам даже нали има)...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами никой не ме е банвал... Нито съм обиждал нито съм използвал хак(незнам даже нали има)...

Vac ban - автоматичен бан при неналичието на стеам клиент

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само балъците пиратстват игра която на практика си връща парите чрез падащи се скинове и кутии.

Добре де... Не всички сме богаташи. Пари за игра НЕ ДАВАМ!

Vac ban - автоматичен бан при неналичието на стеам клиент

Добре :) Моля се да го пуснат free :D че да го истегля и да играя мулти..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На CS:S също съм с такъв от замунда и пише че сървърите са защитени от Vac но играя 2 години вече и никога не са ме банвали...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На CS:S също съм с такъв от замунда и пише че сървърите са защитени от Vac но играя 2 години вече и никога не са ме банвали...

На тях не им дреме за този факт

Сега по коледа във стеам има яки намаленя - може да вземеш цс не за 20 а примерно за 5 евро :)

За да заредиш пари във стеам можеш да използваш cashterminal(ако нямаш кредитна\дебитна карта ксто мене :))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На предната операция като пуснаха кутиите по 3 евро я избих играта за 1 ден.То хубаво не давате пари за играта,но това в замундата е само половината от играта.Нито има ММ нито инвентар и тн.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма такова нещо като VAC ban за non-steam/cracked версий на играта.Сървърите в които се опитваш да влезеш най-вероятно изискват да си влязъл във играта през Steam.Ако не си , вероятността да не си заплатил играта е 100% , а хора които не минават през стийм , могат да си играят с хакове без проблем.(то не че някои не могат и през стийм , ама това е друг въпрос).И заради това повечето сървъри изискват да си влязъл през стийм (да си закупил играта).Има и други сървъри който също се казват nonsteam/cracked servers в които можеш да влизаш ако имаш съответната версия използвана от сървъра.Обикновено пише в името ако е кракнат сървъра.А VAC Ban не можеш да получиш защото ти не го получаваш в играта а в стийм , а ти не ползваш стийм и съответно не получаваш VAC бан а просто не те допуска до сървърите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На тях не им дреме за този факт

Сега по коледа във стеам има яки намаленя - може да вземеш цс не за 20 а примерно за 5 евро :)

За да заредиш пари във стеам можеш да използваш cashterminal(ако нямаш кредитна\дебитна карта ксто мене :))

Де да имах... На 13 години съм какво искаш :D Майка ми няма да даде... Колкото и да и се моля...

Няма такова нещо като VAC ban за non-steam/cracked версий на играта.Сървърите в които се опитваш да влезеш най-вероятно изискват да си влязъл във играта през Steam.Ако не си , вероятността да не си заплатил играта е 100% , а хора които не минават през стийм , могат да си играят с хакове без проблем.(то не че някои не могат и през стийм , ама това е друг въпрос).И заради това повечето сървъри изискват да си влязъл през стийм (да си закупил играта).Има и други сървъри който също се казват nonsteam/cracked servers в които можеш да влизаш ако имаш съответната версия използвана от сървъра.Обикновено пише в името ако е кракнат сървъра.А VAC Ban не можеш да получиш защото ти не го получаваш в играта а в стийм , а ти не ползваш стийм и съответно не получаваш VAC бан а просто не те допуска до сървърите.

Благодаря :) От стийм играя само Dota 2 Guns And Robots & Counter-Strike nexon zombie :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Де да имах... На 13 години съм какво искаш :D Майка ми няма да даде... Колкото и да и се моля...

Аз съм на 14 а баща ми като му се молих за кредитната карта (eBay) едвам се нави да ми я даде (опит след майка ми(тя беше скептична че защото ако по-евтино в чужбина със сигурност е боклук(нейна логика)))

А за steam можеш да ползвам Cashterminal

Най често се намират във Vivacom, Blizoo и метрото :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де... Не всички сме богаташи. Пари за игра НЕ ДАВАМ!

Добре :) Моля се да го пуснат free :D че да го истегля и да играя мулти..

Какви богаташи, бе, пич? Не ме разсмивай! Играта струва 15 лв. и после играеш на воля, и то в официални сървъри, без да се притесняваш, че някой ще влезе с хак, защото дори и да се намери такъв, то изгаря на минутата. Пачове-мачове всичко си се тегли автоматично и играта се обновява веднага. Освен това е и на чист български език.

Ако не искаш не давай пари за игра, но после се оплаквай на Арменския поп, защо това и онова не вървяло!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на 14 а баща ми като му се молих за кредитната карта (eBay) едвам се нави да ми я даде (опит след майка ми(тя беше скептична че защото ако по-евтино в чужбина със сигурност е боклук(нейна логика)))

А за steam можеш да ползвам Cashterminal

Най често се намират във Vivacom, Blizoo и метрото :)

Така и така използваме Виваком може да взема от там :) Ако наистана го намалят под 10$ може и да го купя. А как да го взема този "cashterminal"?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така и така използваме Виваком може да взема от там :) Ако наистана го намалят под 10$ може и да го купя. А как да го взема този "cashterminal"?

Това е една червена машина.

Просто отиваш на място където го има, натискаш стеам и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е една червена машина.

Просто отиваш на място където го има, натискаш стеам и т.н.

Благодаря :)

И защо Counter Strike Source е по скъп от GO :D Защото е най-успешният ли ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря :)

И защо Counter Strike Source е по скъп от GO :D Защото е най-успешният ли ?

Защото печели единствено от продажбата на играта докато CSGO печели много от продажбата на стикери,скинове itemi и др. Обмисляха да бъде като Dota2 и TeamFortress 2 безплатни само от продажба на тия неща,но когато го намалиха на 2 евро играта се напълни с хакери и тоя които сме платили повече направо не можех да изляза от базата и от тогава казаха,че под 5 евро няма да я намалят заради децата които играят с хак 1-2 дена и  то само заради Screenshot-a ,че са Global Elite ранк и после бан.

Отделно на CSGO тия 2 евро се избиваха за 1 ден така,че и да го баннат хакера не е на загуба.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване