Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Avvetix Free Antivirus

Препоръчан отговор

Уважаеми съфорумци обръщам вниманието ви на нов италиански антивирус, ползваш скениращия енджин на битдефендер.

bbba510e804976a1fd81726e4491d51d.jpg

Основни характеристики са:

автоматични обновления на всеки час проверява за такива.

емайл защита

защита при сърфиране

Максимално изчистен антивирус. 

Пробвайте и споделете мнения:

официален сайт: http://www.avetix.com/

линк за сваляне:http://www.avetix.com/en/download/free

Лови добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

да на 8.1 съм и се разпознава лови много сега го тествам то си е бит и е лека

Никак не лека! Има доста по - леки продукти! Тук близо 1гб.. ram гризе! Кюта е от към настройки.

Аз казвам Del!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никак не лека! Има доста по - леки продукти! Тук близо 1гб.. ram гризе! Кюта е от към настройки.

Аз казвам Del!

погледни тук:

4e6a9f14ec1bb554f605d180a7464cec.jpg

Къде видя 1 гб?

кви настройки искаш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно под различни ОС се държи различно. Вече я махнах и не ми се качва отново, че да давам данни. За сега Avast  и китайчето са по -леки. За другите нямам набюдение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно под различни ОС се държи различно. Вече я махнах и не ми се качва отново, че да давам данни. За сега Avast  и китайчето са по -леки. За другите нямам набюдение

При мен е инсталирана на Уиндоус 8.1. Под XP даже браузерите дерат яко системен ресурс.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен е инсталирана на Уиндоус 8.1. Под XP даже браузерите дерат яко системен ресурс.

При мен е Vista sp-2. 

Може би ще последва някаква промяна към по - добро в следващите версии!

Нека да видим как се държи и под Win 7

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен е Vista sp-2. 

Може би ще последва някаква промяна към по - добро в следващите версии!

Нека да видим как се държи и под Win 7

7 е по тегав от 8.1. тази програма интегрира си добавка към експлорера

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Windows 7 си е пушка. :) Иначе според мненията в нета програмата е добра, но с един голям минус...не се справя с опазването на данните срещу криптиращи вируси, а те в момента са голяма напаст. Т.е. не е добра идея да се ползва сама. Или поне системата да е имунизирана с CryptoPrevent-a.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Windows 7 си е пушка. :) Иначе според мненията в нета програмата е добра, но с един голям минус...не се справя с опазването на данните срещу криптиращи вируси, а те в момента са голяма напаст. Т.е. не е добра идея да се ползва сама. Или поне системата да е имунизирана с CryptoPrevent-a.

Комбинирал съм я със secureaplus страхотия е

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Комбинирал съм я със secureaplus страхотия е

Тя че лови добре, но пробва ли я, при стартиране на заразен файл? Тава май беше, проактивната защита, ако бъркам ме поправи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тя че лови добре, но пробва ли я, при стартиране на заразен файл? Тава май беше, проактивната защита, ако бъркам ме поправи.

не съм пробвал. проактивна има секура

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Програмата се обновява по три пъти на ден. Поддържа функция рестарт след скан и обработка. работи много стабилно на Уин 8.1 със secureAplus e отлична комбинация

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам виртуална машина. Можеш ли, да направиш един тест? Да стартираш файлове, от тези в темата за подпомагането. И да видим, как се справя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам виртуална машина. Можеш ли, да направиш един тест? Да стартираш файлове, от тези в темата за подпомагането. И да видим, как се справя.

Правил съм го 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване