Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Слушалки "Over Head" до 50лв

Vic7im

Препоръчан отговор

Здравейте, търся си слушалки до 50-тина лева. 
Ще се ползват предимно за игри и музика. Не съм имал досега слушалки за над 15лв и едва ли ще правя такава разлика в качеството, та предимно желая да са с удобни "наушници" за да не ме дразнят при продължителен гейминг. Дали ще са с микрофон или не, не е проблем. Това е като цяло, ако е възможно и за по-малко пари да са, още по-добре.
Поздрави.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От ebay си взех за ~20лв

$_57.JPG

http://www.ebay.co.uk/itm/400779473164?_trksid=p2060778.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Гледах доста ревюта, микрофона е качествен (до колкото може да бъде такъв в евтини гейминг слушалки), звука също. Най-важното за мен е, че дори при продължителна употреба не създават неудобство.

Силно те съветвам да ги вземеш от там, защото в България вървят м/у 40 и 50лв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От ebay си взех за ~20лв

$_57.JPG

http://www.ebay.co.uk/itm/400779473164?_trksid=p2060778.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Гледах доста ревюта, микрофона е качествен (до колкото може да бъде такъв в евтини гейминг слушалки), звука също. Най-важното за мен е, че дори при продължителна употреба не създават неудобство.

Силно те съветвам да ги вземеш от там, защото в България вървят м/у 40 и 50лв.

А с доставката колко излиза? И като цяло колко време отнема да пристигне? 

Междувременно, ако има и други предложения от Бг, ще се радвам да ги чуя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поръчал съм ги на 6 ноември и дойдоха преди 2 дена до адреса ми. Доставката им е безплатна.
Но имай предвид, че това което в БГ струва 50лв там е може би на 1/2 от цената тук... Ако твърдо си решил да дадеш 50лв за слушалки по-добре си вземи от ebay, разбира се ако времето не ти е проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поръчал съм ги на 6 ноември и дойдоха преди 2 дена до адреса ми. Доставката им е безплатна.

Но имай предвид, че това което в БГ струва 50лв там е може би на 1/2 от цената тук... Ако твърдо си решил да дадеш 50лв за слушалки по-добре си вземи от ebay, разбира се ако времето не ти е проблем.

Не ми е проблем времето, щом доставката е безплатна и споделяте, че не са лоши за парите си, ще ги поръчам тези дни сигурно. До колкото виждам, може да се плати и чрез пейпал, което е още по-добре.

Поздрави и благодаря за съвета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване