Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Vodafone smart 4 turbo

chest

Препоръчан отговор

Купих си този телефон от гърция но се указа че е без български език  изтеглих български езиков пакет от play store но не става  нищо какво да правя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Става въпрос за менюто? Трябваше да провериш като го купуваш. Сега единствения начин е да го руутнеш и да му сложиш Costom ROM с БГ език. Проблема е, че веднага губиш гаранцията. По-добре се оправяй с английския.

Щом не те интересува гаранцията виж тук: http://forum.xda-developers.com/custom-romsи тук: http://www.cyanogenmod.org/ . Това са най-големите сайтове за costom ROM. А как се руутва виж в YouTube.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Става въпрос за менюто? Трябваше да провериш като го купуваш. Сега единствения начин е да го руутнеш и да му сложиш Costom ROM с БГ език. Проблема е, че веднага губиш гаранцията. По-добре се оправяй с английския.

само обясни как става рутването мен гаранции не ме интересуват и без това той няма да живее 2 години

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

само обясни как става рутването мен гаранции не ме интересуват и без това той няма да живее 2 години

Най-добре е да постнете темата си в android bg (не е реклама, слагам този линк защото хората там наистина доста си разбират)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване