Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Как да деинсталирам игра

behwolf

Препоръчан отговор

Здравейте, преди време си инсталирах следната игра Aliens Vs Predator Proper - Razor1911, но стана време да е премахвам и нещо не мога да се справя. Гледам, че в програм файлс не ми я показва и от там да я премахна, с  CCleaner  също не ми я показва. Пробвах и с Revo Uninstaller също не ми излиза като опция да я премахна. Погледнах в папката на самата игра дали има  ехе специално за деинсталиране,  оказа се че няма. Същото е на  самият файл след маунтване с   daemon tool. За това ако може да ми дадете съвет как напълно да премахна играта. Знам, че най-лесно е дясно копче и  delete, ама така не премахва изцяло всичките файлове свързани с играта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може самата игра да не се е инсталирала,а само да се е разархивирала в посочена от вас папка.Изтрийте папката.И това ще е достатъчно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване